Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

Рейдерському захопленню землі – ні!

Деталі

2017 09 20R1На Буковині продовжують роботу мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.

У селах Чернівецької області фахівці консультують громадян щодо можливих способів захисту від спроб рейдерського захоплення землі чи врожаю, а також будь-яких незаконних дій стосовно протиправного захоплення майна.

Так, 20 вересня 2017 року, в роботі мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги села Карапчів та Димка Глибоцького району взяли участь перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області Аксенія Адамчук, в.о. начальника відділу взаємодії Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції Антон Семенюк, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну та директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко. Вони зустрілись з головами сільських рад. Завдяки цьому сільський голова Карапчева Микола Скутарь та сільський голова Димки Петро Микитюк мали змогу більше дізнатись про роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та діяльність системи БПД загалом.

Детальніше...

Обмін позитивним досвідом розвитку та функціонування системи БПД на регіональному рівні

Деталі

2017 09 19M715 вересня 2017 року з метою обміну досвідом та посилення міжрегіональної співпраці у системі БПД директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну здійснив робочу поїздку до Львова.

В рамках цього робочого візиту Аркадій Мунтяну побував у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, відвідав Другий львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та поспілкувався з працівниками Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

e-learn-200x88Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

Жителі села Чорнівка отримали безкоштовні правові консультації.

Деталі

2017 09 19M915 вересня 2017 у сільській раді с. Чорнівка Новоселицького району працював консультаційний мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Жителі села Чорнівка мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх турбують. Правову допомогу громадянам села Чорнівка надали начальник Новоселицького бюро правової допомоги Андрій Паскар та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Ірина Лунга. За правовою допомогою звернулися 3 особи, яким надано юридичну консультацію з питань земельного та спадкового права.

Детальніше...

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

trening zastavka1-200x105Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua