Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Як працювати із вразливими групами клієнтів, навчали у Чернівцях

Деталі

167-1Як навчитись управляти емоціями та стресом? Як покращити навички роботи із вразливими верствами населення? Що варто робити, аби налагодити ефективну комунікацію? Про все це і не лише 15 та 16 червня розповіли фахівцям місцевих центрів та бюро правової допомоги під час дводенного тренінгу випускниці програми «Адвокат майбутнього» Оксана Осудар та Оксана Міськів. Він відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Чи може роботодавець звільнити з роботи під час проходження військової служби та як себе захистити від незаконного звільненя?

Деталі

169-114 червня 2018 року головний спеціаліст Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Зузуля спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області провели консультування для ветеранів війни та учасників АТО на базі Чернівецького обласного госпіталю ветеранів війни.

Актуальне питання, яке пролунало під час консультування: «Чи може роботодавець звільнити з роботи під час проходження військової служби?»

Детальніше...

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці

Деталі

168-1Якщо людина планує працювати за кордоном, вона повинна знати, яка саме робота їй потрібна. Хтось шукає постійну роботу з метою емігрувати до іншої країни, інші віддають перевагу сезонній або ж тимчасовій роботі. Так чи інакше, найважливіше, щоб обрана робота була легальною. На цьому наголошували в Новоселицькому районному центрі зайнятості 13 червня 2018 року. 

Детальніше...

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Деталі

164-1Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з міжнародними партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

Детальніше...

Маленька людина у країні прав

Деталі

166-1У дитини, як і в кожного громадянина України, є певні права. Але не завжди їх дотримуються. Малюкам захистити себе найважче, адже вони не знають про існування законів і про те, що їм можна, а що – ні. Шкільна освіта пропонує ці відомості тільки старшокласникам. А що робити найменшим і незахищеним?

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua