Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Жінка. Кар’єра. Правовий захист

Деталі

278-1Жінки отримують меншу винагороду за працю, ніж чоловіки, які виконують таку ж роботу. Звільнення жінок з роботи не пов’язане з показниками їхньої праці. Коли виникає потреба у звільненні, першими звільняють жінок, незважаючи на їх трудовий стаж. Все це – приклади дискримінації жінок на ринку праці. Однак держава забезпечує правовий захист працюючих жінок.

Детальніше...

Підліткова злочинність

Деталі

279-1Які причини злочинності серед неповнолітніх? До яких проблем це може призвести? Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Кожен зобов'язаний неухильно дотримуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Про це розповідала фахівчиня Сокирянського бюро правової допомоги Олександра Івасюк учням Романковецької гімназії імені Костянтина Поповича.

Детальніше...

Домашнє насильство: тільки не мовчи!

Деталі

280-1Організація економічного співробітництва та розвитку у 2019 році оцінила ступінь законодавчого захисту від домашнього насильства в Україні на рівні 25 відсотків. За даними досліджень, понад 13 відсотків жінок у нашій країні хоча би раз у житті зазнавали фізичного та/або сексуального насильства в сім’ї. До Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щомісяця надходять звернення, які стосуються домашнього насильства.

Детальніше...

Зупинимо булінг разом!

Деталі

281-1Образливі прізвиська, глузування, підніжки, стусани від однокласників – це ознаки нездорових стосунків, які можуть призвести до цькування, або знущання. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної та душевної шкоди стало об’єктом уваги науковців і педагогів й отримало назву – булінг.

Детальніше...

Діти та робота: особливості працевлаштування неповнолітніх

Деталі

282-1За статистичними та соціологічними дослідженнями дитячої праці, здійсненими на замовлення Міжнародної організації праці, в Україні працює понад 600 тис. дітей. З них – сільські діти залучаються до оплачуваної зайнятості втричі частіше, ніж міські. Головним мотивом зайнятості більшість (понад 80% опитаних) дітей назвали бажання допомогти батькам та забезпечити додатковий дохід сім’ї. Ще одним мотивом є бажання мати власні кошти. Як неповнолітнім захистити свої трудові права та які пільги передбачені для них? Фахівці Путильського бюро правової допомоги провели правовий лекторій для старшокласників Розтоківської школи.

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua