Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Основні права, свободи і обов’язки громадян України

Деталі

59-108 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права фахівець системи безоплатної правової допомоги провів зустріч-бесіду з відвідувачами Герцаївської центральної районної бібліотеки на тему «Основні права, свободи і обов’язки громадян України».

«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження та забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави - ці принципи закріплені у Конституції України», - пояснив присутнім головний спеціаліст Герцаївського бюро правової допомоги Сорін Тріфенко.

Детальніше...

Правопросвітницький захід для засуджених

Деталі

56-16 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права для засуджених осіб, які перебувають у Чернівецькому слідчому ізоляторі тимчасового тримання фахівець безоплатної правової допомоги провела правопросвітницький захід.

«Будь-яка людина, затримана за підозрою у вчиненні кримінального або адміністративного правопорушення, має право на безоплатну правову допомогу, незалежно від рівня її доходів», - розповіла засудженим буковинцям головний спеціаліст Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Зузуля.

Детальніше...

Виїзне консультування на для жителів Кіцманського району

Деталі

58-106 грудня 2017 року начальником Кіцманське бюро правової допомоги Анжелою Олексюк організовано виїзне консультування на базі Южинецької сільської ради.

Про можливість отримання безоплатної правової допомоги та які правові послуги включає безоплатна первинна та вторинна правова допомога. Про це жителям села Южинець під час виїзного консультування розповіла начальник Кіцманського бюро правової допомоги Анжела Олексюк. Вона акцентувала увагу на тому, що з 2017 року розширилось коло осіб, які мають право скористатись допомогою професійного адвоката, послуги якого оплачує держава.

Під час зустрічі з представниками сільської ради, зокрема Южинецьким сільським головою Катериною Танасійчук були проведені перемовини щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів. Найпершою метою яких буде підвищення правової освіти та культури людей, які проживають в селі Южинець Кіцманського району. Крім того, сільському голові надано консультаційно-методичну допомогу щодо створення спеціалізованих установ.

Детальніше...

Про права дитини, насильство та шляхи його попередження

Деталі

55-1З нагоди Всеукраїнського тижня права та в рамках акції «16 днів проти насильства» начальником Кіцманського бюро правової допомоги Анжелою Олексюк проведено зустріч-бесіду з учнями Шишківської та Южинецької школи на тему: «Права дитини. Насильство та шляхи його попередження».

Під час зустрічі зі школярами йшлося про права та обов`язки дітей у сім`ї та суспільстві, про норми поведінки. Фахівець безоплатної правової допомоги пояснила, що будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація переслідуються законом. «Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність», - пояснила Анжела Олексюк.

Детальніше...

БПД: підсумки роботи у 2017 році та нові можливості для захисту прав громадян

Деталі

49-15 грудня у Чернівецькій облдержадміністрації відбулась прес-конференція на тему «БПД: підсумки роботи у 2017 році та нові можливості для захисту прав громадян». Спікерами були директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну, директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко та перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Аксенія Адамчук.

Мова йшла про підсумки роботи системи безоплатної правової допомоги в 2017 році. «У порівнянні з попереднім роком, цьогоріч звернень від буковинців збільшилось удвічі. Це свідчить про те, що люди стають більш свідомими і шукають шляхів, щоб вирішити правові питання», - відзначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua