Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Виїзне консультування для жителів сіл Вовчинець та Лівниці

Деталі

124-113 та 16 квітня 2018 року фахівці системи безоплатної правової допомоги провели виїзні консультування для жителів сіл Вовчинець та Лівинці.

Отримати правову допомогу безоплатно – реально. Про це жителям села Вовчинець та Лівинці під час виїзного консультування розповіли директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Роман Дворський, головний спеціаліст відділу представництва Альона Луцик та головний спеціаліст відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу Інна Лекар. Фахівці пояснили буковинцям, які правові послуги включає безоплатна первинна та вторинна правова допомога.

Детальніше...

На Буковині проводяться спеціальні семінари для жителів віддалених населених пунктів

Деталі

123-112 квітня 2018 року у приміщенні Путильської районної державної адміністрації відбувся семінар «Практичні та правові аспекти співпраці громадських рад та органів державної влади в сфері захисту прав громадян».

Під час зустрічі представники громадських організацій та волонтери не лише більше дізнались про свої права, а й розповіли про наболіле. «Учасники АТО повертаються додому і з’ясовують, що земельних ділянок для них бракує. Дайте обіцяне! З такими проханнями ми вже неодноразово звертались до представників влади і Буковини, і столиці України. Поки далі обіцянок не пішло: зі 180 учасників АТО Путильського району 140 досі не отримали земельні ділянки», - розповів голова громадської організації «Спілка учасників АТО Конятинської об’єднаної територіальної громади» Дмитро Логош.

Детальніше...

Незвичні патріотичні лекції проводитимуть у школах Буковини

Деталі

117-1Матері та дружини учасників АТО ініціюють проведення у школах Чернівецької області інтерактивних лекцій на патріотичну тематику. 29 березня 2018 року у Музеї пам’яті учасників війни на Сході України, що у Чернівцях, разом із освітянами, психологами, священником, учасниками бойових дій, фахівцями системи безоплатної правової допомоги і не лише вони обговорювали, у якому форматі найкраще проводити такі заходи і хто увійде до ініціативної групи.

Детальніше...

«Ярмарок вакансій» як можливість поспілкуватися з представниками різних професій

Деталі

122-1Представники патрульної поліції та системи безоплатної правової допомоги під час міні-ярмарку вакансій, яку провів районний центр зайнятості, відповіли на запитання, що цікавлять безробітних Вижниччини.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua