Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

На Буковині вперше презентували «Путівник інтегратора»

Деталі

250-1Як організувати заходи, які дають змогу отримати бажаний результат? Які ризики варто передбачити? Отримали відповіді на ці запитання і водночас обмінялись досвідом 26-27 листопада 2018 року фахівці системи безоплатної правової допомоги з Львівської, Рівненської, Сумської, Івано-Франківської, Харківської, Чернівецької, Одеської областей під час тренінгу на Вижниччині. Учасники заходу отримали не лише поради, а й покрокову інструкцію: вперше на Буковині презентували «Путівник інтегратора».

Детальніше...

Система БПД працюватиме у звичайному режимі

Деталі

246-1Координаційний центр з надання правової допомоги у зв’язку із введенням воєнного стану в 10-ти областях України наголошує, що режим роботи системи безоплатної правової допомоги не змінюється, із дотриманням правового режиму воєнного стану.

Усі територіальні відділення – регіональні та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги, продовжують працювати відповідно до свого звичайного графіка роботи. Відповідно до затверджених графіків здійснюється робота дистанційних і мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. 

Введення воєнного стану не призводить до обмежень прав суб'єктів на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Безоплатна правова допомога надається у порядку та за наявності підстав, визначених чинним законом. 

Домашнє насильство – злочин, а не сімейні справи

Деталі

248-1Реалізація заходів щодо попередження насильства - один із напрямів державної політики. У листопаді 2018 року на базі Кіцманського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" у Чернівецькій області відбулась зустріч-бесіда на тему «Причини та наслідки насильства».

Детальніше...

Обмін досвідом – запорука ефективного функціонування системи безоплатної правової допомоги

Деталі

244-1Можливість презентувати свій досвід і запозичити найкращі напрацювання колег. Із цієї метою Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відвідали одразу дві делегації – із Львівської та Хмельницької областей.

Детальніше...

Я – дитина. Я теж маю права!

Деталі

251-2Які права у неповнолітніх? Як діяти, якщо ці права порушуються? На зустрічі, яка відбулася 20 листопада 2018 року в Обласній дитячій бібліотеці, учні Чернівецької школи № 4 мали змогу почути відповіді на ці запитання.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua