Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Учні Глибоцького професійного ліцею дізнались про свої права

Деталі

50-104 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права начальником Глибоцького бюро правової допомоги Яніною Богдан за участі фахівців Служби у справах дітей Глибоцького району було проведено лекцію для учнів Глибоцького професійного ліцею на тему «Права людини»

«Всі діти, які живуть на території України, мають рівні права і свободи. Незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану та стану здоров’я», - розповіла учням фахівець системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Правопросвітництво для осіб засуджених до покарань без позбавлення волі

Деталі

57-1Цього року Всеукраїнський тиждень права у Вижницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочався із правопросвітницького заходу. 4 грудня 2017 року із засудженими до покарань без позбавлення волі спілкувались фахівці системи безоплатної правової допомоги.

Хто має право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу? Ці питання цікавили громадян, що перебувають на обліку у Вижницькому секторі з питань пробації. Також вони розпитували про зміни, які вступили у силу з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування".

Детальніше...

Учасники АТО та переселенці цікавляться своїми правами

Деталі


45-11 грудня у Музеї пам’яті учасників війни на Сході України, що у Чернівцях, відбулось виїзне консультування переселенців, дружин та матерів учасників АТО, українських захисників і не лише. Вони дізнались, що кожен українець має право на безоплатну первинну правову допомогу, а ще дізнались, які категорії осіб можуть скористатись послугами адвоката, роботу якого оплачує держава і куди в разі потреби необхідно звертатись.

Зустріч із фахівцями системи безоплатної правової допомоги відбулась на прохання голови громадської організації «Крик душі» матерів та дружин військовослужбовців» Ярослави Заліско. Присутні розпитували про безоплатну первинну і вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Знай та поважай свої права!

Деталі

Новоселиця пробація ок04 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права фахівці системи безоплатної правової допомоги провели для умовно-засуджених громадян зустріч - бесіду на тему: «Знай та поважай свої права», яка була спрямована на підвищення рівня їхньої правової обізнаності. Захід відбувся на базі Новоселицького районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Про історію виникнення прав людини, механізми їх захисту на рівні держави і на міжнародній арені, а також про основні національні та міжнародні нормативно-правові акти, в яких вони закріплені, йшла мова під час заходу. Начальник Новоселицького бюро правової допомоги Андрій Паскар розповів про конкретні випадки порушення основоположних прав і свобод людини і громадянина, а ще про види відповідальності.

Детальніше...

Більше про свої права дізнались учні Горбівської школи

Деталі

54-1З нагоди Всеукраїнського тижня права фахівці системи безоплатної правової допомоги провели в грудні для учнів Горбівської школи Герцаївського району урок-бесіду на тему «Права та обов’язки дитини».

Діти мали змогу дізнатися, що Конвенція ООН про права дитини набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року і з цього часу є частиною національного законодавства. «Текст Конвенції про права дитини готувався, обговорювався та узгоджувався більше десяти років. Конвенція ООН про права дитини - це угода між країнами. Цей особливий документ було ратифіковано 191 країною світу. Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини в перший же рік своєї незалежності», - розповів школярам начальник Герцаївського бюро правової допомоги Євген Кондель.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua