Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Буковинці мають змогу більше дізнатись про свої права

Деталі

IMG 0776 tnХто має право на безоплатну правову допомогу і де можна її отримати? Відповіді на ці запитання дають представники центрів з надання безоплатної правової допомоги. Фахівці відвідують навчальні заклади, різноманітні установи та організації, спілкуються з представниками влади, аби все більше і більше буковинців дізнавались про свої права.

Детальніше...

Мобільні точки доступу у важкодоступних населених пунктах Буковини

Деталі

2017 09 21V1Віддаленість від районного центру та важкодоступність гірських населених пунктів Путильщини зумовлює необхідність організації роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги.

Так, 14 вересня, такі мобільні пункти працювали на базі сільської ради сіл Сергії та Яблуниця. Із місцевими жителями спілкувались головний спеціаліст Путильського бюро правової допомоги Світлана Карапка та начальник відділу Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Надія Досієвич. Вони роз’яснювали порядок вирішення окремих питань земельного, сімейного, житлового та спадкового права. Окрім того надавали консультації щодо права на державну соціальну допомогу та пенсійне забезпечення.

Детальніше...

Рейдерському захопленню землі – ні!

Деталі

2017 09 20R1На Буковині продовжують роботу мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги.

У селах Чернівецької області фахівці консультують громадян щодо можливих способів захисту від спроб рейдерського захоплення землі чи врожаю, а також будь-яких незаконних дій стосовно протиправного захоплення майна.

Так, 20 вересня 2017 року, в роботі мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги села Карапчів та Димка Глибоцького району взяли участь перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області Аксенія Адамчук, в.о. начальника відділу взаємодії Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції Антон Семенюк, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну та директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко. Вони зустрілись з головами сільських рад. Завдяки цьому сільський голова Карапчева Микола Скутарь та сільський голова Димки Петро Микитюк мали змогу більше дізнатись про роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та діяльність системи БПД загалом.

Детальніше...

Обмін позитивним досвідом розвитку та функціонування системи БПД на регіональному рівні

Деталі

2017 09 19M715 вересня 2017 року з метою обміну досвідом та посилення міжрегіональної співпраці у системі БПД директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну здійснив робочу поїздку до Львова.

В рамках цього робочого візиту Аркадій Мунтяну побував у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, відвідав Другий львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та поспілкувався з працівниками Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

e-learn-200x88Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua