Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

   

Вперше у Чернівцях – з’їзд Асоціації юридичних клінік України

Деталі

 

04.12.2017 Chernivsi 31-2 грудня 2017 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся З’їзд Асоціації юридичних клінік України (далі – З’їзд). Він покликаний популяризувати рух юридичних клінік в Україні та заохотити молодь надавати безоплатну правову допомогу найбільш незахищеним категоріям населення через юридичні клініки вищих навчальних закладів міста.

Детальніше...

Про насильство в сім’ї говорили з учнями Чернівецької школи №39

Деталі

ні насильству над дітьмиВ рамках Всеукраїнського тижня права 1 грудня 2017 року головний спеціаліст Чернівецького бюро правової допомоги Вікторія Осух провела для учнів 9-10 класів Чернівецької загальноосвітньої школи №39 лекцію на тему «Насильство у сім’ї: поняття, види та протидія».

«Насильство в сім’ї – це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи членів сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю», - пояснила учням головний спеціаліст Чернівецького бюро правової допомоги Вікторія Осух.

Детальніше...

Студенти цікавляться безоплатною правової допомогою

Деталі

47-128 листопада 2017 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбувся інформаційний практикум на тему: «Безоплатна правова допомога в Україні» зі студентами юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Найперша мета такої зустрічі – не лише розповісти про систему безоплатної правової допомоги, а показати студентам, як вона працює зсередини.

Детальніше...

Про державні гарантії доступу до правосуддя розповіли майбутнім правникам

Деталі

48-129 листопада 2017 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся захід «Доступ до правосуддя». На запрошення представників «Європейської асоціації студентів права» заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Жанна Патєхіна прочитала лекцію для студентів юридичного факультету.

Детальніше...

Куди варто звертатись учасникам АТО, якщо їм не виділяють земельну ділянку?

Деталі

46-128 листопада 2017 року фахівці системи безоплатної правової допомоги відвідали село Берестя Новоселицького району. Під час зустрічі сільський голова розповів, з якими питаннями найчастіше звертаються місцеві жителі. Він цікавився, яким чином можна допомогти учаснику АТО, якому відмовили у виділенні земельної ділянки.

«Спадщина, сусіди не поділили землю, субсидії – питання, з якими найчастіше звертаються жителі села», - розповів сільський голова Берестянської сільської ради Раду Кочурка. Під час зустрічі із фахівцями системи безоплатної правової допомоги, він попросив надати фахові правові консультації з кількох питань. Одне з них - щодо виділення земельної ділянки учаснику АТО. «Виходець з нашого села, учасник АТО, наразі проживає на Хмельниччині. Він звернувся з проханням, виділити йому земельну ділянку сільськогосподарського призначення за межами села Берестя. Але отримав лист- відмову від Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області. Порадьте, як у цій ситуації правильно діяти?», - запитав у фахівців системи БПД сільський голова.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua