Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Як споживачам оформити претензії за неякісні або надані не в повному обсязі комунальні послуги?

Деталі

398-1У квартирі взимку холодно, тижнями не вивозиться сміття, але рахунки за комунальні послуги обслуговуючі організації виставляють справно. Щоби відновити свої права, важливо правильно і вчасно оформити претензію. Як це зробити – фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповідали підопічним Чернівецької міської організації ветеранів.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога – назустріч майбутнім правникам

Деталі

399-1«Хто може отримати безоплатну правову допомогу ? Як працює система БПД на Буковині та які має успіхи? Про це і не тільки йшлося на зустрічі фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області зі студентами Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

Усе про зміни у виплаті субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги

Деталі

400-1З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій та виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг. З метою інформування громадян на базі Чернівецького міського центру зайнятості відбулась зустріч із особами, які перебувають там на обліку.

Детальніше...

Як протидіяти домашньому насильству?

Деталі

401-1Понад мільйон жінок в Україні щороку стають жертвами фізичного чи сексуального насильства у сім’ї. Такими є дані UNFPA. У відповідь на цю статистику держава ухвалює нові закони та запроваджує суворіші покарання для кривдника. Однак є те, що може робити кожен із нас – говорити про домашнє насильство. Що таке насильство? Які його види? Куди звернутися по допомогу? Ці та інші питання 12 листопада на базі Юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича обговорювали із студентами-правниками.

Детальніше...

Система БПД на захисті прав соціально вразливих верств населення

Деталі

402-1Як учасникам бойових дій безкоштовно отримати у власність земельну ділянку, пройти медико-санаторне лікування та отримати безоплатну правову допомогу? Ці та інші питання обговорювали у Вижниці учасники бойових дій під час зустрічі з фахівцем безоплатної правової допомоги Олександром Пилип’юком та фахівцем Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Ларисою Хованець.

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua