Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Від миру вдома до миру у всьому світі

Деталі

43-1До Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», яка відбувалась під гаслом «Від миру вдома до миру у всьому світі» долучились фахівці Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Вони взяли участь у семінарі на тему: «Що таке насильство» на базі Кельменецького районного центру зайнятості.

28 листопада 2017 року відбувся даний захід. Він був спрямований на те щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства. «Зараз бачимо шокуючу статистику щодо насильства в родинах, і з кожним роком вона зростає, 90% випадків домашнього насильства – це насильство чоловіків по відношенню до жінок», – зазначила головний спеціаліст Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альона Луцик.

Детальніше...

Правозахисники з Албанії переймають досвід української системи БПД

Деталі

 

23.11.2017 zustrich 523 листопада делегація правозахисників з Албанії ознайомилася з досвідом створення та функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні. З цією метою вони приїхали до України, де спілкувалися із фахівцями та фахівчинями з Координаційного центру з надання правової допомоги, регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, а також бюро правової допомоги. Захід організовано Координаційним центром з надання правової допомоги, Національною асоціацією адвокатів України у співпраці з Українською фундацією правової допомоги та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...

Вперше у Чернівцях відбудеться «Щедрий вівторок»

Деталі

39-1Благодійна акція, яка руйнує стереотипи і доводить, що благодійність – це не лише гроші. 28 листопада на Центральній площі вона розпочнеться у Чернівцях.

«Ми вирішили започаткувати в Україні прекрасний благодійний день «Щедрий вівторок». І просимо вас приєднуватись. Це день, коли кожен може стати благодійником, кожен може стати чарівником», - розповіла ініціатор благодійної акції, волонтер Катерина Пономарьова.

Детальніше...

З ким буде проживати дитина після розлучення батьків?

Деталі

38-1

Мати і батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини. Для забезпечення належного виховання, дитина повинна проживати зі своїми батьками або хоча б одним із них. Але в житті існують різноманітні ситуації, які стають цьому на заваді. Коли батьки в результаті розірвання шлюбу не проживають разом, то постає питання, з ким із батьків повинна проживати дитина?

Детальніше...

Правова допомога стає доступнішою

Деталі

44-1Фахівцями Путильського бюро правової допомоги було надано адресну правову допомогу громадянці, яка проходить амбулаторне лікування в Путильській центральній районній лікарня щодо використання свого права на отримання безкоштовних ліків.

З метою забезпечення рівного доступу громадян до надання безоплатної первинної правової допомоги, 23 листопада 2017 року пацієнтці Путильської ЦРЛ було надано адресну правову допомогу. Вона хворіє на цукровий діабет, тому її цікавило, як отримати медикаменти за програмою «Доступні ліки».

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua