Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №34

Деталі

logodagest-200x141Вийшов 34-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж лютого-березня 2018 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №34

Детальніше...

Права дитини в Україні, забезпечення, дотримання та захист

Деталі

141-114 травня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» головний спеціаліст Сторожинецького бюро правової допомоги Станіслав Заблоцький провів семінар «Права дитини в Україні, забезпечення, дотримання та захист» у Сторожинецькому районному відділі з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Детальніше...

Чернівчани безкоштовно смакували козацькі страви

Деталі

138-1Перегляд фільму «Кіборги», безкоштовна козацька каша та демонстрація засобів обороноздатності. 9 травня 2018 року неподалік Музею пам’яті учасників війни на Сході України, що у Чернівцях, громадська організація, що об’єднує матерів та дружин учасників АТО, «Крик душі» організувала патріотичний захід.

Детальніше...

Що робити, якщо газовий лічильник не пройшов повірку і у Вас вимагають гроші

Деталі

140-18 травня 2018 року до Заставнівського бюро правової допомоги звернулась жителька міста Заставна з проханням надати їй правову консультацію за місцем проживання. Фахівці системи безоплатної правової допомоги відвідали особу з інвалідністю. Пенсіонерка скаржилася на працівників газової служби. За її словами, вони взяли на повірку її газовий лічильник, а через деякий час повідомили, що лічильник не пройшов повірку й потрібно заплатити 3000 гривень за його заміну.

«Якщо лічильник газу, що перебуває у власності споживача, визнаний непридатним до подальшої експлуатації, рішення про доцільність його ремонту приймає оператор газорозподільної системи, враховуючи технічні та економічні чинники. У разі прийняття рішення про доцільність ремонту, оператор газорозподільної системи зобов'язаний встановити відремонтований лічильник газу побутового споживача протягом двох місяців з дати його зняття», - пояснив фахівець безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Новодністровське бюро правової допомоги радить: сплати аліменти і живи спокійно

Деталі

137-1З яких видів доходів не утримуються аліменти? Який порядок виплати аліментів в Україні? Як діяти, якщо Вам відмовляються їх сплачувати? З цими запитаннями і не лише продовжують звертатись до центрів та бюро безоплатної правової допомоги Чернівецької області буковинці, тож надаємо роз’яснення з найбільш поширених питань.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua