Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Реально отримати безоплатну правову допомогу, навіть якщо знаходишся в місцях позбавлення волі

Деталі

187-1Навіть якщо Ви не маєте коштів на юристів та адвокатів, реально захистити свої права. Ба більше: отримати безоплатну правову допомогу мають змогу навіть ті, хто знаходиться в місцях позбавлення волі.
Фотографія з Інтернету

Детальніше...

Фахівці системи БПД та адвокати змагалися за першість під час тенісного турніру

Деталі

186-1Якісний відпочинок дозволяє відновити сили, отримати чимало позитиву і енергії, щоб опісля виконувати необхідну роботу. 11 серпня у Чернівцях відбувся тенісний турнір. Фахівці системи безоплатної правової допомоги та адвокати, які співпрацюють із системою БПД не шкодували сил, щоб вибороти перемогу.

Детальніше...

Майже 50 тис. осіб отримали БПД через мережу дистанційних та мобільних консультаційних пунктів протягом І півріччя 2018 року

Деталі

 

13.08.2018   merezha dystantsiinykh ta mobilnykh konsultatsiinykh punktiv (2)Протягом першого півріччя 2018 року центри з надання БВПД утворили та забезпечили роботу нових 506 дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги та здійснили 6812 виїздів мобільних консультаційних пунктів (з них 833 – за місцем проживання/перебування осіб з метою надання їм адресної правової допомоги). Завдяки організації роботи таких віддалених точок доступу до безоплатної правової допомоги, консультації та роз'яснення з правових питань отримали 48 125 особи.

Нижче пропонуємо нашим читачам ознайомитись із інформацією щодо утворення, функціонування та розвитку мережі мобільних консультаційних та дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Особи, які відбувають покарання, отримають доступ до безоплатної правової допомоги

Деталі

188-1У приміщеннях установ виконання покарань, уповноважених органах з питань пробації та слідчих ізоляторах запрацюють дистанційні пункти доступу засуджених осіб до БПД. Таких домовленостей досягнуто під час зустрічі представників Координаційного центру з надання правової допомоги, Державної кримінальної виконавчої служби (ДКВС) України та державної установи «Центр пробації».

Детальніше...

Найкращий спосіб захистити дитину – навчити

Деталі

 

189-1Як діяти підліткам та дітям, аби не стати жертвою цькувань, і куди звертатись, якщо подібне все ж трапилось. Фахівці системи безоплатної правової допомоги 7 серпня 2018 року організували лекцію у Берегометському дитячому пансіонаті «Юність» і розповіли про це юним буковинцям.Фотографія з Інтернету

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua