Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокати, які співпрацюють із системою БПД, зобов’язані надавати якісну вторинну правову допомогу

Деталі

228-1Згідно із статтею 26 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу, зобов’язаний надавати цю допомогу якісно та в необхідному обсязі. Такий же обов’язок покладений на адвокатів контрактом, який вони укладають із центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Про це йшлося під час чергового тренінгу «Дотримання стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі». Він відбувся 31 жовтня 2018 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Надання якісних правових послуг — пріоритет системи безоплатної правової допомоги

Деталі

230-1Про важливість співпраці та те, чим “живе” система безоплатної правової допомоги Вижниччини та Путильщини, йшлося 31 жовтня 2018 року. Фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники виконавчої гілки влади, Вижницької об’єднаної територіальної громади та адвокати, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги, зустрілися за круглим столом.

Детальніше...

Випущено 1,2 млн інформаційних буклетів про безоплатну правову допомогу

Деталі

226-1Для клієнтів системи БПД надруковано 14 буклетів із актуальних соціально-правових питань загальним накладом понад 1 млн 200 тис. примірників. Буклети виготовлені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Кількість дзвінків за правовою допомогою зросла майже вдвічі

Деталі

220-1Близько 540 тис. вхідних дзвінків прийняли оператори єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за три роки роботи. Якщо за перший рік роботи надійшло близько 100 тис. дзвінків, то за другий рік їхня кількість зросла у 1,5 раза і перевищила 150 тис. Протягом третього року функціонування контакт-центру кількість дзвінків збільшилася у 1,9 раза і становить понад 280 тис.

Детальніше...

Дотримання стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

Деталі

224-1Закон гарантує право скористатись послугами адвоката, роботу якого оплачує держава, багатьом категоріям осіб. Найперше – вразливим верствам населення: внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО, малозабезпеченим громадянам. Надзвичайно важливо, щоб така допомога надавалась у визначені терміни і якісно. Саме задля цього на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 24 жовтня 2018 року організували круглий стіл «Дотримання стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі».

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua