Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Дистанційні пункти доступу до БПД можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин ЗСУ

Деталі

 

memoMOСаме це, з-поміж іншого, передбачає Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Меморандум), який сторони уклали 11 грудня.

Детальніше...

На Сторожинеччині розробили спеціальну програму з правового захисту жителів району

Деталі

65-1Програма правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Сторожинецького району на 2018 рік. Її вже розробили фахівці системи безоплатної правової допомоги, а от чи вдасться її реалізувати – рішення за депутатами.

Спрощення та розширення доступу до безоплатної правової допомоги для соціально вразливих верств населення; підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, організацій-провайдерів безоплатної правової допомоги; забезпечення розвитку правової освіти населення міста. Все це і не лише передбачено новоствореною програмою. Щоб вона таки стала помічником з правового захисту жителів Сторожинецького району, 13 грудня 2017 року головний спеціаліст Сторожинецького бюро правової допомоги Габрієла Іринич виступила на сесії Буденецької сільської ради. Вона звернулась до депутатів з проханням прийняти відповідну програму.

Детальніше...

У тиждень права студенти більше дізнаються про свої права

Деталі

61-18 грудня 2017 року з нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права на запрошення представників професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці фахівець системи безоплатної правової допомоги провела правопросвітницький захід для студентів. Вона розповіла про механізм реалізації прав громадян, їх захист та відновлення у разі порушення.

Детальніше...

Продовжуємо співпрацю задля підвищення правосвідомості населення

Деталі

68-108 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права головний спеціаліст Новоселицького бюро правової допомоги Світлана Гузун взяла участь у тематичному семінарі «Гендерна рівність. Техніка пошуку роботи».

Під час зустрічі Світлана Гузун пояснила, що гендерна рівність – це рівні права і можливості для чоловіків та жінок, рівні умови для реалізації прав людини. Зокрема на працю, участь у національному, політичному, економічному, соціальному та культурному розвитку, а також отримання рівних винагород за результатами праці. Присутнім пояснили, що згідно з українським законодавством жінки та чоловіки мають однакові умови для реалізації своїх прав при працевлаштуванні. Принцип рівності жінок та чоловіків закріплений у Конституції України: «Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками». Учасники семінару дізнались, що права жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства (включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям) і не лише.

Детальніше...

Основні права, свободи і обов’язки громадян України

Деталі

59-108 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права фахівець системи безоплатної правової допомоги провів зустріч-бесіду з відвідувачами Герцаївської центральної районної бібліотеки на тему «Основні права, свободи і обов’язки громадян України».

«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження та забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави - ці принципи закріплені у Конституції України», - пояснив присутнім головний спеціаліст Герцаївського бюро правової допомоги Сорін Тріфенко.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua