Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Хто зможе надалі отримувати житлові субсидії? Порядок призначення житлової субсидії

Деталі

161-1З 1 травня 2018 року в Україні вступили в дію нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. У зв'язку зі змінами умов їх надання, субсидії необхідно буде переоформити. Тож який порядок призначення житлової субсидії за новими правилами та хто зможе надалі їх отримувати?

Детальніше...

Як учаснику АТО отримати пільги на житлово-комунальні послуги?

Деталі

165-1У законодавстві України відбулися істотні зміни, спрямовані на посилення соціального та правового захисту учасників АТО. Як і де отримати пільги на житлово-комунальні послуги говорили 12 червня 2018 року у Чернівецькому міському центрі зайнятості.

Детальніше...

Львівський «PRAVOKATOR» стане правовим майданчиком для всього Західного регіону

Деталі

160-111 червня 2018 р. у Львові розпочав свою роботу інноваційний правовий клуб «PRAVOKATOR», який стане головним майданчиком для правників та громадянського суспільства всього Західного регіону – Волинської, Чернівецької, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. 

Детальніше...

Система БПД - приклад гендерної рівності

Деталі

163-1Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) є флагманом у впровадженні політики гендерної рівності, а серед юристів системи безоплатної правової допомоги 66% становлять жінки. Про це розповів директор КЦ Олексій Бонюк під час Першого всеукраїнського форуму юристок. Як зазначили організатори та учасники форуму, вперше в історії юридичної професії захід відвідали близько 200 правниць з усієї України, серед яких адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці.

Детальніше...

Конкурс на участь у школі з міграційного права на тему «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства»

Деталі

158-1У межах Проекту, що здійснюється у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні, та спільно із Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури України оголошується відкритий конкурс на участь у триденному навчальному тренінгу для юристів, адвокатів та інших зацікавлених осіб, які прагнуть отримати навички та підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства на національному та міжнародному рівнях. Навчання відбуватиметься 05-07 липня 2018 року у Київській області.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua