Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Субсидія. Офіційне оформлення!

Деталі

414-1Де і як можна правильно оформити субсидію? Про це розповів фахівець Хотинського бюро правової допомоги Владислав Мельник відвідувачам Хотинського районного центру зайнятості.

Детальніше...

Право на доступ до публічної інформації

Деталі

415-1Для журналістів надзвичайно важливо отримувати інформацію у короткі терміни, оскільки створення інформаційних матеріалів може вимагати аналізу великого обсягу документів. У Законі України «Про доступ до публічної інформації» вказано, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів із дня отримання запиту. У яких випадках представник ЗМІ може одержати необхідну інформацію значно швидше? Про це йшлося під час правопросвітницького заходу, який організував Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області для журналістів телеканалу «ТВА».

Детальніше...

Як припинити підприємницьку діяльність в Україні внутрішньо переміщеним особам?

Деталі

411-1Власна справа дає змогу фінансово та матеріально забезпечити власне життя і життя своєї родини, а в багатьох випадках це також зайнятість та джерело доходу найманих працівників. У статті 42 Конституції України йдеться про те, що кожен має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. 11 жовтня 2019 року на базі «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях відбулась зустріч із учасниками антитерористичної операції та переселенцями на тему «Як припинити підприємницьку діяльність в Україні внутрішньо переміщеним особам?».

Детальніше...

Дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї: виклики діяльності та шляхи вирішення проблемних питань.

Деталі

412-1Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння. Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для його розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку. 11 жовтня 2019 року на базі Громадської організації "Чернівецьке об'єднання "Захист" відбувся круглий стіл на тему "Дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї: виклики діяльності та шляхи вирішення проблемних питань", у якому взяв участь і директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко.

Детальніше...

Єдиний контакт-центр системи БПД: майже мільйон дзвінків

Деталі

416-1Майже мільйон дзвінків надійшов до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги починаючи з 3 жовтня 2015 року. Відділ контакт-центру, який спеціалізується на консультування громадян з питань надання БПД, прийнятті повідомлень про випадки затримання осіб, забезпеченні оперативного зв’язку з усіма центрами системи БПД тощо, відкрився на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 3 жовтня 2015 року.

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua