Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Людина не товар!

Деталі

223-124 жовтня 2018 року директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Роман Дворський взяв участь у семінарі «Торгівля людьми. Шляхи подолання».

Детальніше...

Контролювати власні емоції навчали операторів всеукраїнського контакт-центру системи БПД

Деталі

219-1Чимало людей не вміє керувати своїми емоціями. Вони можуть легко впадати у паніку, їх може поглинати агресія або тривога. Таке вміння – контролювати емоції - необхідність для працівників деяких професій, до прикладу, для фахівців контакт-центру. Цього можна і варто навчитись! Як? Про це розповіли досвідчені фахівців під час тренінгу з розвитку навичок роботи із вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Він відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Гендерна рівність у законодавстві про працю

Деталі

217-1Відповідно до статті 24 Конституції України, на законодавчому рівні закріплюється рівноправність жінок і чоловіків у різних сферах життєдіяльності. 22 жовтня 2018 року на базі Новоселицького районного центру зайнятості фахівцем системи безоплатної правової допомоги та фахівцем служби зайнятості проведено семінар на тему «Гендерна рівність у законодавстві про працю». Його організували для осіб, які перебувають на обліку як безробітні та осіб, які шукають роботу.

Детальніше...

Як діяти, якщо бракує страхового стажу? Порада фахівця.

Деталі

229-1Про порядок призначення та виплати, а також строки і розмір тимчасової соціальної допомоги, пенсіонеру, якому не вистачає страхового стажу, розповіла 22 жовтня 2018 року фахівець Путильського бюро правової допомоги під час виїзного прийому громадян в селі Плоска.

Детальніше...

Торгівцям людьми - «Стоп!»

Деталі

227-118 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності, аби запобігти цьому ганебному явищу. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти. Тож з метою правопросвітництва та підвищення рівня правової свідомості молодого покоління спеціаліст Хотинського бюро правової допомоги Галина Руснак організувала захід «Протидія насильству та запобігання торгівлі людьми». Він відбувся 19 жовтня 2018 року у Хотинській районній бібліотеці.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua