Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogolosh-200x100Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Незнання закону не звільняє від відповідальності

Деталі

29-116 листопада 2017 року для учнів Буденецької та Череської шкіл Строжинецького району фахівець системи безоплатної правової допомоги провела тематичну лекцію: «Правопорушення та юридична відповідальність неповнолітніх, насильство у сім’ї».

Які правопорушення найчастіше скоюють підлітки, яка відповідальність передбачена за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, з якого віку настає кримінальна відповідальність неповнолітніх – про це головний спеціаліст Сторожинецького бюро правової допомоги Габріела Іринич розповіла учням.

Детальніше...

Не дозволь зруйнувати своє життя!

Деталі

24-1В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у листопаді 2017 року фахівці системи безоплатної правової допомоги на базі Путильського районного сектору з питань пробації зустрілись із молоддю, яка засуджена до покарань без позбавлення волі. Вони розповіли, як запобігти насильству та жорстокому поводженню з людьми.

Цей інформаційно-просвітницький захід провели працівники Путильського районного сектору з питань пробації спільно з Путильським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та фахівцями Путильського бюро правової допомоги. Найперша мета - привернути увагу молоді, яка засуджена до покарань без позбавлення волі до проблеми насилля. Адже жертвою насильства може стати кожен.

Детальніше...

Експериментуємо і співпрацюємо із представниками ЗМІ

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

14 листопада 2017 року на запрошення фахівців системи безоплатної правової допомоги журналісти долучились до проведення тренінгу для інтеграторів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги області на тему: «Статті: чітко, зрозуміло, корисно».

Як відмовитись від стереотипів, використовувати нові стандарти, подавати інформацію простою мовою – обговорювали під час зустрічі у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. «Не лише говоримо про проблему, а й про те, як її вирішити. В такому разі інформаційні сайти державних установ збільшуватимуть кількість переглядів і, відповідно, рейтинг, - висловив свою думку під час тренінгу журналіст Олег Тудан. - До того ж, складна термінологія, незрозумілі пересічним буковинцям скорочення, надто багато офіціозу і цифр – це відлякує читача».

Детальніше...

Правові консультації для жителів Герцаївщини

Деталі

31-114 листопада 2017 року фахівці системи безоплатної правової допомоги провели виїзне консультування на базі Молницької та Лунківської сільських рад Герцаївського району.

Жителям Герцаївщини надавали правові консультації, а також вони отримували відповіді на запитання, які їх хвилюють. Одне з таких - набуття права власності на земельну ділянку. Начальник Герцаївського бюро правової допомоги Євген Кондель розповів, що відповідно до положень Земельного кодексу України право власності, зокрема на земельну ділянку, виникає з моменту державної реєстрації цього права.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua