Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Знайди роботу – зміни життя

Деталі

139-107 травня 2018 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» начальник Заставнівського бюро правової допомоги Василь Данищук спільно із працівниками Заставнівського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України в приміщенні Заставнівського районного центру зайнятості провели семінар на тему «Знайди роботу-зміни життя».

Детальніше...

Для системи БПД виготовили буклети шрифтом Брайля

Деталі

 

04.05.2018   zastavka buklet brajlаЛюди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик». Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги (КЦ) Олексій Бонюк напередодні Міжнародного дня боротьби за права інвалідів.

Детальніше...

Комунікатори системи БПД змінюють акценти в роботі

Деталі
 

03.05.2018   trening (4)Як просто та доступно роз’яснювати суспільству складні нюанси вітчизняного законодавства, як правильно cпланувати комунікацію, аби полегшити доступ до правової допомоги? Про ці та інші аспекти правопросвітництва та роботи з соціальними медіа, написання новин та успішних історій, взаємодії зі ЗМІ йшлося під час зустрічі фахівців комунікації регіональних центрів, представників інтеграторів місцевих центрів з надання БВПД та міжрегіональних ресурсно-комунікаційних платформ. Нагадаємо, це вже третій навчальний захід для комунікаторів, який відбувається за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Новодністровське бюро правової допомоги про колекторів

Деталі

134-1У період економічної та політичної нестабільності в Україні чимало людей турбують питання: «де взяти гроші?», «до якого банку краще звернутися?», «на яких умовах взяти кредит?». Однак не всі громадяни можуть вчасно та в повному обсязі сплачувати кредит, що часто призводить до спілкування з колекторськими компаніями. До Новодністровського бюро правової допомоги дедалі частіше звертаються мешканці міста зі скаргами на погрози від колекторів. Пропонуємо читачам інформацію про те, хто такі колектори, чи всі методи по стягненню боргів можна вважати законними, і якщо ні, то як на них правильно реагувати.

Детальніше...

Новели законодавства: суть і практика застосування

Деталі

136-125 квітня 2018 року в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» головний спеціаліст Сторожинецького бюро правової допомоги Габріела Іринич у приміщенні центральної районної бібліотеки міста Сторожинець провела тематичний семінар «Новели законодавства: суть і практика застосування».

«Згідно з ухваленим 17 травня 2017 року Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів», внесено зміни до частини 3 статті 181 Сімейного кодексу України. Відповідно до нової редакції, за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються як частка від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, з яким вона проживає», – пояснила фахівець Сторожинецького бюро правової допомоги Габріела Іринич

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua