Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

   

У Вижниці розпочав роботу клуб правової кінопросвіти

Деталі

215-1Перегляд документальних кінострічок про права людей та ще й безкоштовно. Відтепер таку змогу мають жителі Вижниччини. На базі Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрацював кіноклуб з медіа-просвіти Docudays UA. 18 жовтня 2018 року відбувся перегляд фільму «Край електросміття».

Детальніше...

За спалювання сміття передбачений чималий штраф

Деталі


221-1Не всі знають, якої шкоди завдає довкіллю та здоров’ю людини таке багаття. Залишене без нагляду вогнище, за наявності вітру та легкозаймистих матеріалів, в лічені хвилини може призвести до пожежі. Надмірна кількість хімічних речовин, що виділяються в повітря при спалюванні різного мотлоху, сухої трави та листя, спричинює загострення хронічних і серцево-судинних захворювань, підвищення тиску й погане самопочуття. 16 жовтня 2018 року на базі Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування «Турбота» фахівець системи безоплатної правової допомоги Аліна Зузуля організувала зустріч із ветеранами праці. Актуальне питання зустрічі: що робити якщо сусід спалює сміття у дворі?

Детальніше...

10 головних правил безпеки для дітей

Деталі

216-1Діти піддаються небезпеці нападу, викрадення й жорстокого поводження, навіть якщо мають дбайливих батьків та відвідують зразкову школу. Варто пам’ятати, що існують прості та ефективні способи навчити дітей захищати себе. З нагоди Дня захисника України 12 жовтня 2018 року головний спеціаліст Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Зузуля спільно із начальником сектору зв'язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції м. Чернівці Ігорем Пастухом організували для учнів Чернівецької гімназії №6 урок на тему «10 головних правил безпеки для дітей».

Детальніше...

Права захисників

Деталі

218-1Захист територіальної цілісності та суверенітету держави - один з основних конституційних обов’язків кожного громадянина України. Про права та механізми їх захисту, про існуючі пільги та можливість отримання безоплатної правової допомоги розповіла начальник Глибоцького бюро правової допомоги Яніна Богдан 11 жовтня 2018 року під час зустрічі з учасниками бойових дій, ветеранами АТО та працівникам військкомату.

Детальніше...

Як оздоровитися у санаторії за державний кошт?

Деталі

225-1Держава гарантує учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни право на безоплатне санаторно-курортне лікування. Як отримати путівку? Як вибрати санаторій або одержати грошову компенсацію? Про це говорили 11 жовтня 2018 року під час зустрічі з учасниками бойових дій на базі Чернівецького міського центру зайнятості.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua