Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Щоб захистити права затриманих осіб, на Буковині ініціюють законодавчі зміни

Деталі

417-1Зафіксовано факти, які можуть свідчити про порушення права осіб, до яких застосовано адміністративне затримання, іноземців та осіб без громадянства, затриманих з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, на безоплатну вторинну правову допомогу. Це відбулось у Чернігівській та Волинській областях. Аби унеможливити подібні випадки, на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбулась робоча зустріч.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога на Буковині: виклики та успіхи на шляху до соціальної справедливості

Деталі

418-1«Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості» - на таку тему з журналістами під час прес-конференції у Чернівцях спілкувалися буковинські фахівці з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Мовилося передусім про тенденції розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні та на Буковині загалом. Окрім того, на заході презентували український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян.

Детальніше...

Чому не варто булити! Про відповідальність за цькування розповіли школярам.

Деталі

419-1Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об'єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? Чи можна запобігти виникненню таких ситуацій? Про це розповіли спеціалісти Сокирянського та Хотинського бюро правової допомоги учням Кулішівської школи та Хотинської гімназії.

Детальніше...

У центрі Чернівців школярі створили антибулінгові малюнки

Деталі

422-1Яскраві, позитивні, із закликом «Булінг – це не круто!». На Соборній площі Чернівців просто неба учні різних шкіл створювали антибулінгові малюнки. Творчий захід у Всеукраїнський тиждень протидії булінгу ініціював Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Муніципальна няня. Як це працює?

Деталі

421-1З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою Уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей віком до 3 років. З метою посилення правової обізнаності жителів у вересні 2019 року на базі Служби у справах дітей Новоселицької районної державної адміністрації відбулось інформування на тему «Муніципальна няня. Як це працює?».

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua