Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Успішні практики системи безоплатної правової допомоги

Деталі

zastavkaУ випуску зібрані реальні історії українців, які змогли вирішити правові проблеми та захистити свої права завдяки системі безоплатної правової допомоги.

Кожна успішна практика у кримінальному провадженні – доля конкретної людини, яка не була несправедливо засуджена, не провела за ґратами час, поки тривало слідство, отримала мінімальне чи навіть більш м’яке, ніж передбачено законом, покарання чи навіть ще один шанс почати гідне життя завдяки випробувальному терміну.

Українці, які належать до вразливих категорій, змогли домогтися захисту та відновлення своїх прав у цивільних та адміністративних справах. Їм вдалося поновитись на роботі чи отримати передбачені законом пільги, оформити спадщину чи відновити втрачені документи, домогтися призначення справедливої пенсії чи перерахунку комунальних платежів, захистити права дітей та отримати належні аліменти, оскаржити рішення, дії чи бездіяльність органів влади тощо. Потерпілі у кримінальних провадженнях змогли домогтися відшкодування моральної та матеріальної шкоди від кривдників.

Знайте та захищайте свої права!

Завантажити випуски успішних практик ↓

Випуск № 1

Заходи по налагодженню комунікації заради кращих результатів роботи

Деталі

130-124 квітня 2018 року на базі Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області за ініціативи старшого інспектора Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Оксани Ханевич відбулось лекційне заняття «Законність затримання в адміністративному та кримінальному процесуальному порядку». На прохання організаторів заходу спікером була начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Ірина Довганюк.

Детальніше...

Як отримати державну соціальну допомогу людині з інвалідністю?

Деталі


133-224 квітня 2018 року головний спеціаліст Глибоцького бюро правової допомоги Євдокія Марунцелу здійснила виїзд до Тарашанської сільської ради, де провела робочу зустріч із секретарем сільської ради Оленою Андронік.

Мета візиту до Тарашанської сільської ради - організація роботи виїзних консультаційних пунктів у сільських громадах і створення дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Ти і поліція

Деталі

131-123 квітня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» начальник Кіцманського бюро правової допомоги Анжела Косинська та головний спеціаліст Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Зузуля провели зустріч-бесіду виховного характеру з учнями Дубовецької школи Кіцманського району. Тема зустрічі: «Ти і поліція. Як себе правильно поводити з поліціянтами».

Детальніше...

Хто має «імунітет» на роботі при скороченні працівників?

Деталі

128-119 квітня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» в приміщенні Заставнівського районного центру зайнятості проводилось засідання клубу «Для тих, кому за 50» за участі начальника Заставнівського бюро правової допомоги Василя Данищука.

Актуальним питанням зустрічі було: хто має переважне право залишитись на роботі при скороченні працівників?

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua