Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Що чекає на батьків, які не виплачують аліменти?

Деталі

423-1В Україні існують певні правила та законодавчі норми, за якими розраховується мінімальний розмір аліментів, який повинен буде виплачувати один із батьків. Адже, незважаючи на те, що батько й мати живуть порізно, діти не повинні страждати. І відповідальність не знімається із жодного з них. У межах правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство» у вересні 2019 року на базі Чернівецького міського центру зайнятості відбулась зустріч на тему «Відповідальність за несплату аліментів».

Детальніше...

«Ми досягли багато. Ми змінили країну» — завершилася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги

Деталі

425-1Протягом трьох днів, 10-12 вересня, вітчизняні та міжнародні експерти обмінювалися досвідом надання безоплатної правової допомоги вразливим соціальним групам населення та дискутували, які зміни мають відбутися в системі правосуддя. Конференція об’єднала понад 300 учасників з 8 країн, які мають практичний досвід управління системами БПД, надання безоплатних правових послуг вразливим групам населення, впровадження інновацій у сфері права для покращення доступу до правосуддя.

Детальніше...

Торгівля людьми – сучасне рабство. Як не перетворитись на товар, розповіли на Путильщині.

Деталі

424-1Із 1991 року понад 230 000 українців стали жертвами торгівлі людьми, згідно із даними Міжнародної організації з міграції. Щоб убезпечити тих, хто у пошуках роботи вирушає за кордон, на Путильщині організували семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Присутні переглянули документальний фільм «Життя на продаж», який демонструє реальні події та справжні свідчення тих, хто постраждав від торгівлі людьми.

Детальніше...

Дітям – про права і як їх відстояти. Навчальний рік на Буковині розпочався з правових уроків.

Деталі

426-1Право на освіту, медичну допомогу, право на захист від образ та приниження. Те, без чого не можливе життя у цивілізованій країні. Учням шкіл у всіх областях України, на Буковині зокрема, фахівці системи безоплатної правової допомоги розповідають про права та як їх відстояти. Заходи відбуваються у рамках проекту «Я маю право».

Детальніше...

У країні дитячих прав побували учні Путильщини

Деталі

427-1Мандрували до країни дитячих прав, навчились користуватись картою «Прав дитини» та ще й дізнались, як захищати свої права. Вижницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги організував правопросвітницький захід для учнів молодших класів Сергіївської загальноосвітньої школи.

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua