Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Борги після розлучення: хто оплачує і як діляться?

Деталі

222-1За час спільного життя деякі сімейні пари часто звертаються за кредитом у банк. Після розлучення у них виникає безліч запитань з приводу поділу майна. Ділити доводиться як майно, так і борги.

Детальніше...

Унікальні лекції для журналістів відбулись у Чернівцях

Деталі

213-1Дізнатись розмір заробітної плати чиновників, міських голів, депутатів, які працюють в Україні, безкоштовно може кожен охочий. Таке право гарантує Закон України «Про доступ до публічної інформації». Як, власне, ще величезну кількість можливостей. Чимало охочих може отримувати таку інформацію лишень із цікавості, а от для журналістів – це робота (нерідко складна і часом супроводжується спротивом розпорядників інформацією). Як журналісту захистити себе у такому випадку? Де межа дозволеного і недозволеного як для представників ЗМІ, так і для розпорядників інформацією? Які офіційні документи захищають права журналістів і як діяти якщо їх права все ж порушують? Про все це йшлося під час тренінгу «Унікальні лекції для журналістів».

Детальніше...

Які пільги має ветеран праці?

Деталі

211-1Законодавство України багатьом українським громадянам гарантує надання різноманітних пільг, компенсацій тощо. Про пільги, передбачені особам зі статусом ветеранів праці, йшла мова на зустрічі-бесіді, організованій 9 жовтня 2018 року. Її провела головний спеціаліст Чернівецького бюро правової допомоги Анастасія Тирон на базі Садгірської організації ветеранів у м. Чернівці.

Детальніше...

Права і пільги учасників АТО

Деталі

212-1Розібратися в законодавстві без кваліфікованої допомоги завжди нелегко. Зокрема і в законах, де прописані пільги учасників антитерористичної операції на сході України. Задля того, щоб максимально доступно відповісти на основні актуальні питання про права та пільги для бійців, 9 жовтня 2018 року головний спеціаліст Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Зузуля організувала зустріч із захисниками на базі Чернівецького міського військового комісаріату.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №38

Деталі

logodagest-200x141Вийшов 38-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж вересня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Переглянути випуск №38

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua