Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

   

Унікальні лекції, аналогів яким в Україні не було, розпочали проводити на Буковині

Деталі

125-1Замість вчителів – психолог, учасник АТО, фахівець системи безоплатної правової допомоги, священник та медики, а замість традиційних лекцій – спілкування і корисні поради. Незвичні заходи «Школа життя», під час яких і першу медичну допомогу навчать надавати; і розкажуть, як свої права відстояти, а ще розкриють історію України по-новому, бо розповідатимуть її справжні українські герої - старували у Чернівцях.

Детальніше...

Як поводити себе з поліцією?

Деталі

132-119 квітня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» головний спеціаліст Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Зузуля спільно з інспектором роти № 2 батальйону Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Олександром Ізбором провели правопросвітницький захід «Ти і поліція» з учнями 10 класу Чернівецького ліцею № 2.

Детальніше...

Юридична відповідальність неповнолітніх

Деталі

127-119 квітня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» головний спеціаліст Чернівецького бюро правової допомоги Інна Гавринюк провела зустріч-бесіду «Юридична відповідальність неповнолітніх» з учнями чернівецької школи № 38.

«Різні види відповідальності дуже відрізняються один від одного. Кримінальна відповідальність настає за суспільно небезпечні діяння – злочини. До адміністративної відповідальності притягають за суспільно шкідливі діяння – адміністративні правопорушення. Про цивільну відповідальність ідеться, коли заподіяна шкода і, на відміну від кримінальної та адміністративної, її треба відшкодувати людині, якій цю шкоду завдано», - пояснила учням фахівець безоплатної правової допомоги Інна Гавринюк.

Детальніше...

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

adv ogoloshВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.04.2018 № 1335/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 02 травня 2018 року по 21 червня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

«Доступні ліки» насправді доступні

Деталі

126-1З 1 квітня 2017 року в Україні діє урядова програма «Доступні ліки», у рамках якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми. Щоб розібратися з тонкощами програми «Доступні ліки», 18 квітня 2018 року начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Чопей зустрівся з лікарем вищої категорії, районним кардіологом Тамарою Бурсук.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua