Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Всеукраїнський тиждень права відзначається у грудні

Деталі

Всеукр тижд права 2Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини. Він відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави. Тиждень права також спрямований на утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

05 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права начальником Глибоцького бюро правової допомоги Яніною Богдан проведено круглий стіл з юристами Глибоцького району на тему «Захист прав людини в Україні».

Детальніше...

Правопросвітницькі заходи в рамках Всеукраїнського тижня права

Деталі

60-1З нагоди Всеукраїнського тижня права працівниками Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги проведено заходи, завдяки яким неповнолітні мали змогу більше дізнатись про свої права та обов’язки.

04 грудня 2017 року начальник Сокирянського бюро правової допомоги Олександр Хорошенюк провів відеоурок для студентів Сокирянського вищого професійного училища на тему: "Неповнолітні в'язні". Фахівець безоплатної правової допомоги пояснив присутнім, за які злочини підлітків можуть притягнути до кримінальної відповідальності. Окрім того, присутнім показали повчальний документальний фільм про життя неповнолітніх дітей в колоніях. «Перед законом всі рівні і кожен має відповідати за свої вчинки», - наголосив начальник Сокирянського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права розпочався

Деталі

53-104 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права в Припрутському навчально-виховному комплексі проведено лекцію на тему: «Права дітей. Відповідальність неповнолітніх».

Про права громадянина йшла мова під час правопросвітницького заходу у навчальному закладі, що знаходиться у селі Припруття Новоселицького району. «Основні права, свободи людини і громадянина - це закріплені в Конституції України невід'ємні права та свободи людини і громадянина, що належать їм від народження чи в силу наявності у них громадянства Ук¬раїни, гарантуються державою і станов¬лять ядро правового статусу особи в Україні», - розповіла присутнім головний спеціаліст відділу Новоселицьке бюро правової допомоги Світлана Гузун.

Детальніше...

У Всеукраїнський тиждень права говоримо з дітьми про їх права

Деталі

52-104 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Кіцманського навчально-виховного комплексу фахівець системи безоплатної правової допомоги провела лекцію на тему «Конвенція ООН про права дитини» для учнів 3-го класу.

Завдання таких заходів – роз’яснити школярам, що в дітей, як і в дорослих, також є права і ніхто не може їх порушувати. З метою формування правової культури учнів, головний спеціаліст Кіцманського бюро правової допомоги Наталія Моргоч розповіла учням основні положення Конвенції ООН про права дитини.

Детальніше...

Посилення правової спроможності громад

Деталі

51-104 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права начальник Заставнівського бюро правової допомоги Василь Данищук зустрівся із працівниками та відвідувачами Заставнівської центральної районної бібліотеки. Йшлося про правову освіту та правову культуру об’єднаних територіальних громад.

Посилення правової спроможності та правової свідомості представників об’єднаних територіальних громад – це питання на часі. Тому фахівці системи безоплатної правової допомоги докладають чимало зусиль, щоб сприяти цьому, зокрема проводять різноманітні правопросвітницькі заходи.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua