Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

«Правовий кінозал» у чернівецькій школі

Деталі

283-1Як захистити свої права? Куди звертатися у разі їхніх порушень? На ці та інші питання з учнями чернівецької школи №5 під час «Правового кінозалу» спілкувалися фахівці системи безоплатної правової допомоги, патрульні поліцейські та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернівецькій області.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога захисникам України

Деталі

284-1Як скористатися безоплатною правовою допомогою, у чому цінність системи БПД, які права та пільги передбачені законодавством військовослужбовцям? Про це 12 грудня фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли військовослужбовцям у військовій частині А2308.

Детальніше...

Дій проти насильства!

Деталі

285-1Понад три з половиною тисячі випадків домашнього насильства зафіксували буковинські поліцейські у 2019 році. Як не стати жертвою знущань та куди звертатись у випадку загрози? Аби нагадати людям про їхні права – в Україні відбуваються заходи у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства». Такий правопросвітницький соціальний захід відбувся 11 грудня і в Чернівцях на Центральній площі.

Детальніше...

Фотовиставка «Правова допомога поруч» у Чернівцях

Деталі

287-110 грудня – Всесвітній день прав людини та Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги! З цієї нагоди по всій державі відбуваються різноманітні правопросвітницькі заходи. У Чернівцях в обласному центрі естетичного виховання Юність Буковини» відкрили фотовиставку «Правова допомога поруч», яка подорожує містами України. 

Детальніше...

Про необхідність реєстрації земельної ділянки, право на яку посвідчено документами старого зразка

Деталі

286-1До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування – державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua