Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Легальна зайнятість – гарантія захисту трудових прав

Деталі

91-113 лютого 2018 року на базі Новоселицького районного центру зайнятості головним спеціалістом Новоселицького бюро правової допомоги Світланою Гузун спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Новоселицького районного центру зайнятості Христиною Туряк проведено семінар для осіб, які перебувають на обліку як безробітні, та осіб, які шукають роботу, на тему «Перебування на обліку в районному центрі зайнятості. Легальна зайнятість». Зустріч відбулась з метою підвищення рівня правової поінформованості громадян в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

Мобільні консультаційні пункти продовжують працювати

Деталі

92-113 лютого 2018 року начальник відділу Заставнівське бюро правової допомоги Василь Данищук організував виїзне консультування у раніше створених дистанційних пунктах на базі Боянчуцької сільської ради та Юрковецької сільської ради старостинського округу №4 (що в селі Погорилівка Заставнівського району).

Як діяти, якщо психічно хвора людина мешкає неподалік і може завдати шкоди дітям, і ,навіть, дорослим? Про це розпитувала під час роботи мобільного консультаційного пункту
жителька Заставнівського району. Вона цікавилась, який порядок звернення до суду із заявою про надання особі психіатричної допомоги у примусовому порядку. Фахівець системи безоплатної правової допомоги пояснив: «Згідно Закону України «Про психіатричну допомогу» у таких випадках можливо призначити психіатричну експертизу. Проте спочатку необхідно звернутись до сільської ради зі скаргами або заявами щодо неадекватних дій тієї чи іншої особи. Сільська рада в свою чергу має звернутись до правоохоронних органів з метою взяття особи на облік». Василь Данищук зауважив, що лікар - психіатр також може направити до суду заяву про проведення психіатричного огляду особи у примусовому порядку, про надання особі амбулаторної психіатричної допомоги та її продовження в примусовому порядку. Така заява подається за місцем проживання особи.

Детальніше...

Кому вдалося потрапити до фіналу шахового турніру – вже відомо

Деталі

86-1Шаховий турнір на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області триває. Хто приєднався до списку тих, хто вибув, а хто з упевненістю пройшов до фіналу? Ця інформація вже відома.

У кожному турі переможець визначався за загальною сумою балів, набраних під час гри. Тож, за першість у шаховому турнірі продовжать боротьбу: адвокати Віктор Явіц, Володимир Колесник, Мурад Усманов та директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко.

Детальніше...

Шаховий турнір у системі безоплатної правової допомоги

Деталі

85-18 лютого 2018 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області розпочався шаховий турнір. Участь у ньому мали змогу взяти всі охочі працівники системи безоплатної правової допомоги та адвокати, які співпрацюють з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Домашнє насильство – шляхи та методи протидії

Деталі

89-108 лютого 2018 року в Кельменецькій районній державній адміністрації відбулася спільна нарада за участі спеціаліста Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альони Луцик на тему «Домашнє насильство – шляхи та методи захисту і протидії».

Необхідність проведення спільної наради виникла, оскільки 8 січня 2018 року набрав законної сили Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким передбачено налагодження тісної взаємодії всіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua