Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Не терпи насильство! Звертайся по допомогу!

Деталі

2017 10 04R4Говорити про це соромно. Так вважає більшість буковинців, яким довелося потерпати від насильства у сім’ї. Принцип «не виносити сміття з родини» глибоко укорінився у суспільній свідомості. Та мовчати в таких випадках в жодному разі не можна, вважають фахівці.

2 жовтня, на базі Вижницького районного сектору з питань пробації відбувся захід, під час якого розповіли, як не залишитись один на один з такою проблемою. Представники Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спілкувались з умовно-засудженими.

Детальніше...

Зустріч фахівців бюро правової допомоги з умовно засудженими

Деталі

2017 10 04R2Нерідко буковинці спалюють суху траву неподалік осель та на присадибних ділянках і навіть не задумуються про можливі наслідки: неконтрольовані пожежі і щонайгірше: людські жертви. Порушнику може загрожувати не лише штраф, а навіть кримінальна відповідальність.

Щоб юні буковинці не потрапляли у подібні ситуації, у Путильському районному секторі з питань пробації відбулось спеціальне засідання. З умовно засудженими спілкувались різні фахівці, зокрема представники МНС та бюро правової допомоги.

Детальніше...

Розпочався набір другої сотні Програми «Адвокат майбутнього»

Деталі

2017 10 04R1Від сьогодні, 3 жовтня, розпочався набір учасників на другий сезон Програми «Адвокат Майбутнього» – першої всеукраїнської програми професійного розвитку адвокатів, спрямованої на підвищення якості правничої допомоги, ефективного впровадження реформ у сфері правосуддя та розвитку юридичної спільноти в Україні.

Програма готує Адвокатів Майбутнього – професіоналів, які готові надавати правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у сфері правосуддя та лідерами у професійній спільноті.

Детальніше...

Мобільна точка доступу - у селі Банилів

Деталі

2017 10 02V1Щоб уникнути земельних скандалів, щоб селяни вміли захистити свої права (як землевласників та землекористувачів) 28 вересня у селі Банилів було організовано роботу мобільної точки доступу.

Охочих отримати безоплатну консультацію не бракувало. «Такі виїзні консультування – це дуже зручно. Не всі жителі Банилова можуть поїхати у районний центр, щоб отримати відповідь на запитання. А тут все на місці, прийшла і все, що хотіла розпитала», - розповідає жителька села Банилів Ліга Герацун.

Детальніше...

Анкетування показало, які питання найбільше турбують жителів Берегомету

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

Оформлення спадщини та субсидії, отримання соціальної допомоги та виділення земельної ділянки. За результатами анкетування саме ці питання найбільше турбують громаду селища міського типу Берегомет.

Фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не лише провели анкетування у Берегометі. Зустріч з колективом лікарні Червоного Хреста, з педагогічним колективом Берегометської гімназії, розповсюдження інформаційних матеріалів.

Під час зустрічі жителям смт. Берегомет розповіли, що ще більше буковинців цьогоріч мають змогу отримати безоплатну вторинну правову допомогу. Це тому, що 3 січня 2017 року були внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Завдяки цьому суттєво змінилися підходи до визначення рівня малозабезпеченості, що є критерієм для отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Відтак враховується середньомісячний дохід особи, яка звертається за допомогою, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було минулоріч.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5 (тестовий)

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua