Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

   

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

BPDНа виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві, районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними та міжрайонними управліннями юстиції з 31 серпня по 30 вересня 2015 року включно.

Детальніше...

Директором Кельменецького місцевого центру підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію

Деталі

Kelm 04Директором Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги І. Усатим було проведено зустріч із головою районної організації ветеранів В. І. Флоряком та головою організації інвалідів у Кельменецькому районі А. В. Адащук.

Детальніше...

Тристоронній меморандум "Про співпрацю та взаємодію"

Деталі

Kelm 0214 серпня 2015 року  між Кельменецьким місцевим центром з надання БВПД, Кельменецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службою у справах дітей Кельменецької районної державної адміністрації було підписано тристоронній меморандум «Про співпрацю та взаємодію».

 Сторони меморандуму обговорили перспективні напрями співпраці, механізми взаємодії з надання безоплатної правової допомоги, проблемні питання, виявлені за підсумками роботи, та домовилися докладати максимум зусиль, можливостей та ресурсів для виконання заходів у відповідних напрямках.

Детальніше...

Робоча нарада з питань соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей

Деталі

Kelm 01 siteРобоча нарада з питань соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей

12 серпня 2015 року відбулася робоча нарада при першому заступнику голови Кельменецької районної державної адміністрації щодо розгляду та прийняття на районному рівні Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на  2015-2016 роки за участю керівників структурних підрозділів. В роботі наради також взяв участь директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий.

Детальніше...

Зустріч учасниками АТО в Хотині

Деталі

Ursati 16 серпня 2015 року директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий зустрівся з учасниками АТО та їх родинами. Зустріч відбулась в м. Хотин. Метою  зустрічі було інформування громадськості про права та можливості громадян на отримання БВПД і, зокрема, права учасників АТО, які гарантуються законом України “Про безоплатно правову допомогу”.

   Зустріч проходила за участю голови районної державної адміністрації  Петра Допіряка, голови районної ради Тетяни Кравецької та  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Хвилиною мовчання було вшановано  загиблих героїв, наших земляків, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua