Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

30 червня 2015 року відбулась прес-конференція

Деталі

КОН 130 червня 2015 року відбулась  прес-конференція за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області А. Мунтяну, начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області В. Хохуляка, директора Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги С. Мінтенка.

В ході прес-конференції А. Мунтяну окреслив основні завдання новостворених місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядок надання ними правової допомоги та порядок звернення громадян для отримання такої допомоги.

Детальніше...

Завершено проведення каскадних тренінгів для адвокатів Чернівецької області

Деталі

01 sem 25 06Завершено проведення каскадних тренінгів  для адвокатів Чернівецької області

18-19 червня 2015 року та 25-26 червня  2015 року в місті Чернівці Координаційним центром та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області спільно з ВГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», Американською Асоціацією юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) та Українською фундацією правової допомоги проведено каскадні тренінги для адвокатів регіону, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Тема тренінгу «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи». 

Детальніше...

Анонс: проведення круглого столу на Вижничинні з питань надання безоплатної правової допомоги

Деталі

30 червня 2015 року об 11 год 30 хв в Прес-центрі Вижницької районної ради (м. Вижниця, вул. Українська, 88а) відбудеться круглий стіл на тему «Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян».

Мета: повідомлення про відкриття Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, налагодження співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськістю та представниками адвокатської спільноти району в питаннях надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним громадянам.

Детальніше...

Анонс пресконференції

Деталі

30 червня 2015 року о 15 год 00 хв в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації (кабінет 418) відбудеться прес-конференція на тему «Безоплатна правова допомога – на захисті індивідуальних прав громадян».

Мета: повідомлення про відкриття Чернівецького, Вижницького та Кельменецького місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та можливостей для громадян області, зокрема, соціально незахищених, у захисті своїх прав через представництво інтересів у судах.

Детальніше...

Відбувся каскадний тренінг для адвокатів Чернівецької області

Деталі

sem0118-19 червня 2015 року в місті Чернівці Координаційним центром та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області спільно з ВГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», Американською Асоціацією юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) та Українською фундацією правової допомоги проведено каскадний тренінг для адвокатів регіону, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Меморандум про співпрацю
  2. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ претендентів на посаду начальника відділу попередньої роботи з клієнтами з надання безоплатної вторинної правової допомоги місцевого центру
  3. Наказ Міністерства юстиції УКРАЇНИ про внесення змін до форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього
  4. Оголошується конкурс претендентів на посади начальників відділів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  5. Інформаційний дайджест № 8
  6. Інформаційний дайджест № 7
  7. Інтерв’ю директора Чернівецького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги телеканалу ТВА
  8. За ініціативи Чернівецького обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся «Круглий стіл» на тему “Підвищення професіоналізму адвокатів як невід’ємний елемент ефективності системи БВПД”.
  9. Анонс "Круглий стіл"
  10. Оголошується відкритий конкурс претендентів на посади директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua