Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   

Друга частина семінару-тренінгу для адвокатів

Деталі

17-18 жовтня у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбувся черговий семінар-тренінг для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на тему: «Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод».

Тренінг проводили адвокати-тренери Васильєв Єгор Володимирович, Меленюк Олена Миколаївна та Чабан Алла Василівна. В заході взяли участь 37 адвокатів, які співпрацюють з центром, а також працівники центру.

5b

Детальніше...

Перша частина семінару-тренінга для адвіокатів

Деталі

У Чернівцях 17 жовтня 2014 року розпочалася перша частина каскадного дводенного  тренінгу для адвокатів Чернівецької області, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, організованого Координаційним центром та Чернівецьким обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги у рамках проекту «Забезпечення права на отримання медичної допомоги осіб, що є затриманими та перебувають в установах пенітенціарної системи» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» на тему «Дії захисника із застосуванням окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод». Першу частину тренінгу проводили адвокати тренери/модератори Васільєв Є.В. та Меленюк О.М.

1b

Детальніше...

Зустріч з директором координаційного центру

Деталі

3 жовтня 2014 року відбулася робоча поїздка директора Координаційного центру з надання правової допомоги А.Вишневського до Чернівецької області.

В ході цієї поїздки А. Вишневський провів нараду з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в Чернівецькій області.

Детальніше...

Тренінг Київ вересень 2014

Деталі

З 13 по 15 вересня 2014 року у Конгрес Готелі «Пуща» відбулася перша частина тренінгу для адвокатів-тренерів/модераторів обміну досвідом між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на тему «Дії захисника у кримінальному провадженні на підставі угод, із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги».1

Детальніше...

Дайджест

Деталі

Координаційний центр спільно із центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатами системи започатковують нову інформаційну ініціативу – Інформаційний дайджест системи БПД в Україні.

daidjestПро розвиток безоплатної правової допомоги, формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері, професійні досягнення адвокатів системи,  успішні управлінські практики центрів БВПД, а також багато іншого корисного про систему –до уваги всіх, хто цікавиться питанням надання правової допомоги Україні.

Інформаційний дайджест –  важлива складова організаційної культури системи безоплатної правової допомоги. Його запровадження на періодичній основі покликане завершити собою формування єдиного внутрішнього інформаційного простору системи, відкритого, разом із тим, для заінтересованих осіб ззовні системи.

Приємного читання!

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги №1

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua