Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна в режимі онлайн  

checklist1

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Інформаційно-роз’яснювальну роботу провели фахівці систем БПД краю для засуджених осіб

Деталі

54465Вкотре у співпраці з органами пробації фахівці системи безоплатної правової допомоги краю провели захід правопросвітницького спрямування серед осіб, з числа засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Захід мав на меті, перш за все, інформування такої категорії осіб про механізми реалізації та захисту їхніх прав, державні гарантії, якими, власне, вони можуть скористатися сьогодні, ознайомлення із діяльністю державних структур, які надають допомогу таким особам та інше.

Так, інформаційну бесіду з особами, засудженими до покарання без позбавлення волі провели начальник Путильського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Олеся Гордей, начальник відділу соціальної роботи Путильського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марія Фокшек та головний спеціаліст Путильського бюро правової допомоги Світлана Карапка.

Окрім інформування, учасникам заходу було надано правові консультації та роз'яснення, зокрема з питань виконання боргових зобов’язань та повернення кредитних коштів, можливих ризиків у договірних правовідносинах з банківськими установами, шахрайських дій з боку працівників зазначених сфер, способів їх уникнення тощо. Зауважимо, що учасники заходу були доволі зацікавленими та активно пропонували питання для обговорення та надання консультацій.

На завершення заходу кожному з присутніх було надано корисні інформаційні буклети про безоплатну правову допомогу, а також контактну та довідкову інформацію про адреси, за якими необхідно звертатися для отримання такої правової допомоги.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: смт. Путила, вул. вул. Українська, 178. Контактний телефон: (0 3730) 2 31 58.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

career

   

Безоплатна правова допомога

   

Konkurs

   

Кожен має право  

   

ATO

   

daidjest

   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua