Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

290-110 грудня – всеукраїнський день безоплатної правової допомоги! Центри та бюро правової допомоги по всій Україні готові до відвертої розмови з кожним.

Директори поділяться регіональними нюансами та досвідом взаємодії з партнерами. Клієнти розкажуть свої життєві історії боротьби за справедливість. Під час екскурсії можна буде побачити роботу системи у дії. Крім того, у цей день можна проконсультуватися з кращими адвокатами, а також запитати про судову практику, нюанси професії, особливості допомоги вразливим громадянам тощо.

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги приурочений до Дня прав людини, який відзначається 10 грудня з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.


290-2

У Чернівцях у всеукраїнський день безоплатної правової допомоги відкриють фотовиставку «Правова допомога поруч». У 60 світлинах – життя системи надання безоплатної правової допомоги України, яка є однією з найпрогресивніших у світі. «Під час відкриття виставки буде нагода поспілкуватися з фахівцями, які надають безоплатну правову допомогу на Буковині та почути живі історії людей, які отримали правові консультації. Також будуть нагороджені переможці конкурсу дитячих малюнків «Права людини очима дітей», - розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну.


10 грудня

Програма заходу:
9:30 – 10:00 Кава з директором (Регіональний центр з надання БВПД у Чернівецькій області (вул. В.Аксенина, 5).
12:00 – 13:00 Відкриття виставки «Правова допомога поруч» (Чернівецький обласний центр естетичного виховання Юність Буковини» (вул. Героїв Майдану,5).
14:30 – 15:30 Екскурсія БПД (Кельменецький, Чернівецький, Вижницький місцеві центри з надання БВПД, бюро).
16:00 – 17:00 Запитай в адвоката (Кельменецький, Чернівецький, Вижницький місцеві центри з надання БВПД).

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua