Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Домашнє насильство – головне не мовчати!

Деталі

289-1В Україні тільки 1 з 10 випадків домашнього насильства стає відомим поліції, та навіть при цьому щодоби реєструють 316 звернень постраждалих. 137 жінок у всьому світі щодня гинуть через домашнє насильство від рук своїх партнерів чи близьких родичів.

У рамках соціальної акції «16 днів проти насильства» Чернівецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Управління патрульної поліції в Чернівецькій області влаштували серію заходів для студентів міста Чернівці на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству». «Домашнє насильство ще називають побутовим, або сімейним насильством. Це дії насильницького характеру, які вчиняє одна людина щодо іншої (або групи осіб) у домашніх умовах», - зазначила фахівчиня системи безоплатної правової допомоги Аліна Зузуля.

289-2

Зазвичай люди, які зазнають домашнього насильства, не розуміють, що зіткнулися з ним. У суспільстві існує думка, що насильством треба вважати лише фізичні вияви агресії. Проте існують його різновиди.

Психологічне насильство може проявлятись у тому, що людина принижує та маніпулює вами, зневажає та ігнорує ваші бажання, думки, почуття. До цього виду насилля також відносять переслідування, постійний контроль з боку кривдника, погрози. Коли вас обмежують у доступі до грошей чи забороняють використовувати ваші кошти так, як ви вважаєте за потрібне, це можна вважати економічним насильством. До нього також належить пошкодження вашого майна, перешкоджання в доступі до їжі, житла, майна, обмеження в можливості працевлаштування чи навчання, змушення до жебрацтва та шантаж. Якщо вас ґвалтують або примушують до небажаних сексуальних контактів, то це приклад сексуального насильства. Фізичне насильство проявляється у побиттях, обмеженні вашої свободи, коли вас не випускають з власного дому або, навпаки, не впускають туди.

289-3

«Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує загроза його скоєння, пам’ятайте, що найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ! Розкажіть друзям, знайомим, сусідам або родичам про такі факти. Попередьте їх про можливу небезпеку та попросіть звернутися до поліції в разі необхідності» - наголошували під час зустрічей представники Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Загалом у правопросвітницьких заходах взяли участь понад 250 студентів.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. Університетська, 1, тел.: (0372) 51-36-12.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні, приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua