Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Фотовиставка «Правова допомога поруч» у Чернівцях

Деталі

287-110 грудня – Всесвітній день прав людини та Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги! З цієї нагоди по всій державі відбуваються різноманітні правопросвітницькі заходи. У Чернівцях в обласному центрі естетичного виховання Юність Буковини» відкрили фотовиставку «Правова допомога поруч», яка подорожує містами України. 

У 60 світлинах – життя системи надання безоплатної правової допомоги України, яка є однією з найпрогресивніших у світі. Починаючи з 2013 року понад 2 мільйони українців звернулися за безоплатною правовою допомогою.

287-2

«На фотографіях – різні можливості отримати безоплатну правову допомогу, – розповів, відкриваючи виставку, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну. – Це прийом громадян у центрах та бюро правової допомоги, робота дистанційних та мобільних пунктів доступу до правової допомоги, у тому числі, у бібліотеках та військових шпиталях, геріатричних будинках та будинках-інтернатах, слідчих ізоляторах та установах виконання покарань. Робота операторів єдиного контакт-центру системи БПД, які, у тому числі, надають правові консультації».

287-3

У відкритті виставки взяли участь й партнери системи безоплатної правової допомоги. Зокрема, начальниця Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук зауважила про важливість співпраці у проведенні правопросвітницької роботи і наголосила, що система безоплатної правової допомоги є одним із дієвих механізмів правозахисту. А директор Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» Лада Касьянчук подякувала за можливість творчо долучитися дітям до проведення заходу.

287-4

На виставці була нагода поспілкуватися не лише з фахівцями, які надають безоплатну правову допомогу на Буковині, але й почути живі історії людей, які отримали правові консультації. Так, чернівчанка Світлана Мурга розповіла про свій досвід співпраці з системою правової допомоги. «Я звернулася до Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги з проблемою отримання субсидії, – каже пані Світлана. – Фахівці мені дуже допомогли і вже за місяць питання вирішили на мою користь».

287-5


«Насправді таких звернень від громадян є дуже багато, – говорить директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко. – Приємно, що у більшості випадків можемо реально допомогти людям».

287-6

Також нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка «Права людини очима дітей». Діти представили майже 30 малюнків із різним баченням своїх прав. А кращими були визнані роботи: «Право на освіту» Валерії Попової, «Мої права» Олександра Балінова, «Права дитини» Тетяни Катан, «Моє право на відпочинок» Артема Пилип'яка та робота «Ми маєм право на любов» Артема Дячука.

287-7

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово)

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua