Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Дій проти насильства!

Деталі

285-1Понад три з половиною тисячі випадків домашнього насильства зафіксували буковинські поліцейські у 2019 році. Як не стати жертвою знущань та куди звертатись у випадку загрози? Аби нагадати людям про їхні права – в Україні відбуваються заходи у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства». Такий правопросвітницький соціальний захід відбувся 11 грудня і в Чернівцях на Центральній площі.

Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій понад 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради спільної мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити у конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства, а також привернути увагу кожного до цієї проблеми, адже насильство може бути поряд з нами.

285-2

Із головним меседжем #ДійПротиНасильства до чернівчан да гостей міста звернулися правоохоронці, соціальні службовці, громадські діячі, правозахисники. Представники кожного суб’єкту, який надає послуги щодо протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, розмістили свою локацію з роздатковим інформаційним матеріалом та провели інформаційно-роз’яснювальну роботу.

285-3

Зокрема, на локаціях громадяни отримали правові консультації та роз’яснення з питань:
- куди звертатись постраждалим особам від насильства;
- які права постраждалих осіб;
- які соціальні послуги надаються постраждалим особам;
- як звернутися до суду за захистом своїх порушених прав.

285-4

Долучилися до заходу й фахівці системи безоплатної правової допомоги Чернівців та області. «Наша система дозволяє звернутися всім жертвам насильства по допомогу, – каже директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну. – В разі необхідності людину проконсультують щодо подальших дій, або нададуть адвоката».

285-5

По завершенню заходу її учасники з табличками, на яких було написане головне гасло акції #ДійПротиНасильства, взяли участь у флешмобі, утворивши форму серця.

285-6

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua