Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

«Правовий кінозал» у чернівецькій школі

Деталі

283-1Як захистити свої права? Куди звертатися у разі їхніх порушень? На ці та інші питання з учнями чернівецької школи №5 під час «Правового кінозалу» спілкувалися фахівці системи безоплатної правової допомоги, патрульні поліцейські та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернівецькій області.

Правопросвітницьку зустріч розпочала фахівець Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Ольга Волощук, яка розповіла школярам про безоплатну правову допомогу, її види та порядок отримання. «Держава гарантує кожній дитині рівний доступ до безоплатної правової допомоги. Крім того, усі діти мають право на призначення адвоката (юриста) за рахунок держави», - наголосила спеціалістка.

283-2

Далі представник патрульної поліції Чернівецької області Ігор Пастух поспілкувався з дітьми про їхні права, обов’язки та відповідальність за правопорушення.

283-3

А координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернівецькій області Богдан Бойко зосередив увагу школярів на взаємозв’язку їхніх прав та обов’язків.

283-4

Відтак діти переглянули короткометражний фільм про права людини «Ґабріель», у якому бразильський хлопець Ґабріель Матос під час підготовки до чемпіонату світу-2014 з футболу, викладає у свій блог відеозапис того, як бульдозери зносять його район, щоби побудувати залізницю. Стаючи журналістом, він намагається захистити свої права.

283-5

Після перегляду учні самостійно визначили права, які були порушені в кінострічці. А ще – не соромилися запитувати фахівців про все, що їх цікавило. Зокрема, про право дітей на безкоштовне харчування в школі, а також про відповідальність неповнолітніх.

283-6

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області можна за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Василя Аксенина, 5. Телефон: (0 372) 55 31 38.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua