Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Підліткова злочинність

Деталі

279-1Які причини злочинності серед неповнолітніх? До яких проблем це може призвести? Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Кожен зобов'язаний неухильно дотримуватися Конституції та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Про це розповідала фахівчиня Сокирянського бюро правової допомоги Олександра Івасюк учням Романковецької гімназії імені Костянтина Поповича.

Проблема поширення злочинності серед неповнолітніх – актуальна для сучасного світу. Для проведення ефективної профілактичної роботи спочатку необхідно усвідомити чинники, які призводять до негативної поведінки дітей.

Основні фактори ризику схильності дітей до правопорушень це: неблагополуччя в сім’ях, яке полягає у байдужості батьків до виховання власних дітей; конфлікти та насильство в сім’ях; виховання дітей методами фізичного та психологічного тиску; криза шкільної та позашкільної освіти, коли школа недостатньо займається вихованням і розвитком підростаючого покоління, а багато підлітків не охоплені гуртковою роботою та безвідповідально проводять вільний час; поширення алкоголізму та наркоманії у дитячому середовищі.

279-2

Є чотири типи випадків неповнолітньої злочинності:
• випадковий – коли дитина потрапляє в невдалий збіг обставин, і не усвідомлюючи всіх наслідків, може переступити закон;
• нестійкий – іноді певна ситуація штовхає підлітків на злодіяння, як наприклад, погана матеріальна забезпеченість або сильне бажання отримати щось;
• негативний – діти, яким властива надзвичайно агресивна поведінка і негативна спрямованість особистості, як правило, викликається певною психологічною травмою.
• злісний – неповнолітні злочинці, які володіють стійкою, антигромадською спрямованістю особистості.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: смт Кельменці, вул. Довженка, 9. Тел.:(0 3732) 2-02-01.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua