Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Жінка. Кар’єра. Правовий захист

Деталі

278-1Жінки отримують меншу винагороду за працю, ніж чоловіки, які виконують таку ж роботу. Звільнення жінок з роботи не пов’язане з показниками їхньої праці. Коли виникає потреба у звільненні, першими звільняють жінок, незважаючи на їх трудовий стаж. Все це – приклади дискримінації жінок на ринку праці. Однак держава забезпечує правовий захист працюючих жінок.

Роботодавцям забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних із вагітністю або наявністю дітей віком до 3 років, а одиноким матерям – за наявністю дитини віком до 14 років або дитини-інваліда. При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок роботодавець зобов’язаний повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. На прохання вагітної жінки або жінки, яка має дитину віком до 14 років, або дитину інваліда, в тому числі таку, що знаходиться під її опікою або здійснює догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку, роботодавець зобов’язаний встановлювати їй неповний робочий день або тиждень.

З ініціативи власника або уповноваженого ним органу, звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років (а у випадку медичного висновку, згідно якого дитина потребує домашнього догляду – до 6-ти років) та одиноких матерів за наявності дитини віком до 14-ти років або дитини з інвалідністю, не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням.

Про це дізналися учасниці клубу розвитку та самовдосконалення для жінок «Джерело» від фахівця системи безоплатної правової допомоги Тетяни Різак. Семінар на тему «Кар’єра в житті жінки» відбувся на базі Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 100Б, тел. (0 3730) 2-31-58.
Звернутися по допомогу до фахівців Путильського бюро правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, Путильський район, смт. Путила, вул. Українська, 178. Телефон: (0 3738) 2-13-33.

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua