Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   

Субсидія. Офіційне оформлення!

Деталі

414-1Де і як можна правильно оформити субсидію? Про це розповів фахівець Хотинського бюро правової допомоги Владислав Мельник на базі Хотинського районного центру зайнятості.

Детальніше...

Право на доступ до публічної інформації

Деталі

415-1Для журналістів надзвичайно важливо отримувати інформацію у короткі терміни, оскільки створення інформаційних матеріалів може вимагати аналізу великого обсягу документів. У Законі України «Про доступ до публічної інформації» вказано, що розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів із дня отримання запиту. У яких випадках представник ЗМІ може одержати необхідну інформацію значно швидше? Про це йшлося під час правопросвітницького заходу, який організував Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області для журналістів телеканалу «ТВА».

Детальніше...

Єдиний контакт-центр системи БПД: майже мільйон дзвінків

Деталі

416-1Майже мільйон дзвінків надійшов до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги починаючи з 3 жовтня 2015 року. Відділ контакт-центру, який спеціалізується на консультування громадян з питань надання БПД, прийнятті повідомлень про випадки затримання осіб, забезпеченні оперативного зв’язку з усіма центрами системи БПД тощо, відкрився на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 3 жовтня 2015 року.

Детальніше...

Щоб захистити права затриманих осіб, на Буковині ініціюють законодавчі зміни

Деталі

417-1Зафіксовано факти, які можуть свідчити про порушення права осіб, до яких застосовано адміністративне затримання, іноземців та осіб без громадянства, затриманих з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, на безоплатну вторинну правову допомогу. Це відбулось у Чернігівській та Волинській областях. Аби унеможливити подібні випадки, на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбулась робоча зустріч.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога на Буковині: виклики та успіхи на шляху до соціальної справедливості

Деталі

418-1«Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості» - на таку тему з журналістами під час прес-конференції у Чернівцях спілкувалися буковинські фахівці з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Мовилося передусім про тенденції розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні та на Буковині загалом. Окрім того, на заході презентували український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua