Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

   

Поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків – легко!

Деталі

437-1Сезон відпусток – у розпалі. Що ж робити, якщо один з батьків відмовляється надавати згоду на вивезення дитини за кордон? Про це під час правопросвітницьких заходів інформують фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області спільно із адвокатами, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

До уваги громадян, які планують працювати за кордоном!

Деталі

438-1Наявність у громадянина України біометричного паспорта надає право на безвізовий в’їзд до країн Європейського союзу. Головною умовою успішного користування безвізовим режимом є правило не перевищувати 90-денний термін перебування в країнах ЄС щопівроку. Безвізовий режим не надає права на проживання, працевлаштування, роботу за контрактом, ведення підприємницької діяльності. Більш детально про безвізовий режим з країнами Європейського Союзу можна дізнатись на інформаційній платформі «Відкрий Європу» за посиланням: https://openeurope.in.ua/.

Детальніше...

Світ дитинства, захищений правом!

Деталі

439-1Про права – без парт і підручників. Натомість – правові вікторини, моделювання різних ситуацій та можливість ознайомитись із роботою патрульних поліцейських. Фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували правопросвітницькі заходи у шкільних таборах міста Чернівці.

Детальніше...

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

441-1Шановні юристи та адвокати!

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Детальніше...

У пришкільних таборах навчають правил, які допоможуть врятувати життя

Деталі

440-1Літні грози особливо небезпечні через удари блискавок. Під час грози більшість поспішає сховатись від води. Насправді рятуватися варто не від води, а від блискавки, бо вона вбиває! Що не можна робити під час грози? Де краще сховатись від блискавки? Чимало учнів, які перебувають у пришкільних таборах вже знають відповідь на ці запитання. Під час правопросвітницького заходу, який спільно організували патрульні, фахівці системи безоплатної правової допомоги та надзвичайники – діти дізнались ще чимало цікавої інформації.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua