Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

   

Торгівля людьми – сучасне рабство. Як не перетворитись на товар, розповіли на Путильщині.

Деталі

424-1Із 1991 року понад 230 000 українців стали жертвами торгівлі людьми, згідно із даними Міжнародної організації з міграції. Щоб убезпечити тих, хто у пошуках роботи вирушає за кордон, на Путильщині організували семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Присутні переглянули документальний фільм «Життя на продаж», який демонструє реальні події та справжні свідчення тих, хто постраждав від торгівлі людьми.

Детальніше...

Дітям – про права і як їх відстояти. Навчальний рік на Буковині розпочався з правових уроків.

Деталі

426-1Право на освіту, медичну допомогу, право на захист від образ та приниження. Те, без чого не можливе життя у цивілізованій країні. Учням шкіл у всіх областях України, на Буковині зокрема, фахівці системи безоплатної правової допомоги розповідають про права та як їх відстояти. Заходи відбуваються у рамках проекту «Я маю право».

Детальніше...

У країні дитячих прав побували учні Путильщини

Деталі

427-1Мандрували до країни дитячих прав, навчились користуватись картою «Прав дитини» та ще й дізнались, як захищати свої права. Вижницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги організував правопросвітницький захід для учнів молодших класів Сергіївської загальноосвітньої школи.

Детальніше...

Бюро правової допомоги у вересні виповнюється 3 роки!

Деталі

420-1Понад 14 тисяч жителів Буковини отримали безоплатну правову допомогу, зокрема консультації та роз’яснення з питань правового характеру, завдяки роботі бюро правової допомоги. Вони дізнались, як діяти, аби відстояти свої права. Вперше такі точки доступу до безоплатної правової допомоги запрацювали 1 вересня 2016 року. Впровадження розгалуженої мережі бюро парової допомоги відбулося задля того, щоб створити рівні можливості доступу людей до права і правосуддя.

Детальніше...

Як комунікувати так, аби отримати найкращий результат? Тренінг «Ефективна комунікація» організували на Буковині.

Деталі

428-1Що значно полегшує і допомагає якісно виконати поставлені завдання? Найперше, вміння правильно складати алгоритм роботи і знаходити спільну мову з колегами та партнерами. Як це краще робити? Цьому навчалися один в одного, ділилися досвідом фахівці центрів та бюро правової допомоги Буковини. Тренінг відбувся 30 серпня 2019 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua