Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Як відстояти свої права в разі травмування на вулиці?

Деталі

281-2Чи може людина, яка послизнулась і травмувалась на вулиці, отримати компенсацію за свої забої і переломи? Хто повинен нести відповідальність за стан доріг? Про це розповіли 29 січня 2019 року спеціалісти Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Правопросвітницькі заходи відбулися і на базі Сокирянського, і на базі Кельменецького районних центрів зайнятості.

Детальніше...

Як не потрапити у кредитну пастку

Деталі

277-1Невпинний розвиток інформаційних технологій суттєво розширив спектр послуг, які надаються у сфері електронної комерції. Так, значної популярності серед населення набуває отримання миттєвих онлайн-кредитів. Як не потрапити у скрутне фінансове становище через власну необізнаність із правовими наслідками подібних електронних операцій? Про це інформують фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

За вчинення булінгу доведеться платити

Деталі

284-1Залякування, знущання, побиття, псування майна – це не дії злочинців, а те, що відбувається серед учнів у школах. Всі ці поняття об’єднує один термін – «булінг». Протягом 23 - 24 січня 2019 року на базі Чернівецької гімназії № 1 та Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ № 41 проведено цикл виховних годин з учнями шкіл на тему «Булінг – це не круто. Подолаємо його разом!».

Детальніше...

Кожен 11-й дзвінок щодо надання правових консультацій – із сімейних питань

Деталі

276-1У 2018 році до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги надійшло понад 80,3 тис. дзвінків щодо отримання правових консультацій. Це 35 % від загальної кількості дзвінків, яких загалом було понад 361 тис.

Детальніше...

Як отримати аліменти?

Деталі

279-1В Україні на законодавчому рівні посилено відповідальність батьків за несплату аліментів своїм дітям, що дозволило в кілька разів збільшити суми стягнень на користь неповнолітніх громадян. В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» 23 січня 2019 року на базі Чернівецького міського центру зайнятості організовано зустріч із жінками, які перебувають на обліку як безробітні на тему «Все про аліменти. Як отримати аліменти?».

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua