Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   

Мультики допомагають побороти булінг! У Чернівцях для вихованців притулку організували захід.

Деталі

431-1Як варто вирішувати конфлікти, а як ні? Цьому вихованців Притулку для дітей служби у справах дітей Чернівецької облдержадміністрації навчали казкові герої, адже саме вони досить часто слугують прикладом для дітей. Спеціальні завдання та перегляд тематичних мультиків: правопросвітницький захід організував Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Що варто знати про доступ до публічної інформації? Розповіли провідним ЗМІ Буковини.

Деталі

429-1Один із найдосконаліших законів із доступу у світі, згідно із рейтингом авторитетних міжнародних організацій, – Закон України «Про доступ до публічної інформації». Що варто знати журналістам, аби відстояти право на інформацію? Про це йшлося під час правопросвітницьких заходів, які організував Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Чи можна відмовитись від отримання ID-паспорта?

Деталі

430-1Чи обов’язково замінювати паспорт-книжечку на ID-картку? Із таким запитанням до Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся житель Кельменеччини. Він розпитував, чи може відмовитись від отримання ID-паспорта. Як діяти у такій ситуації, роз’яснили фахівці системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Кава із юристом. На Буковині безоплатно консультують учасників АТО та переселенців.

Деталі

433-1Отримати безоплатну юридичну консультацію та ще й випити смачної кави, поласувати солодощами мають змогу внутрішньо переміщені особи та учасники антитерористичної операції. За ініціативи «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях відбувається серія семінарів. Юридичні консультації охочим буковинцям надають фахівці системи безоплатної правової допомоги та відповідають на запитання соціальні працівники.

Детальніше...

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Деталі

434-1Щороку світова спільнота відзначає 30 липня як Всесвітній день протидії торгівлі людьми, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. В цей день увага громадськості привертається до глобальної проблеми, через яку мільйони жінок, чоловіків та дітей по всьому світу опиняються у важкому положенні, ставши жертвами торгівлі людьми. Громадян заохочують активно протистояти цьому злу та допомагати жертвам насилля. До акцій, організованих Міністерством соціальної політики України, долучились працівники системи безоплатно правової допомоги Чернівецької області. З цієї нагоди проводилось масове інформування громадян на тему: «Як протидіяти торгівлі людьми й не стати жертвою злочинців?». Зокрема, на автовокзалі м. Чернівці з громадянами спілкувались фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькі області та Чернівецького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua