Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   

Як отримати гроші на няню від держави

Деталі

448-1Послуга «Муніципальна няня»: як це працює? Хто може бути муніципальною нянею? Як отримати відшкодування? Ще один вид легального працевлаштування передбачає урядовий проект «Муніципальна няня». Про це розповіли спеціалісти Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альона Луцик та Інна Лекар на базі Кельменецького районного центру зайнятості 15 травня 2019 року.

Детальніше...

Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД

Деталі

455-1Якою має бути правопросвітницька стратегія системи безоплатної правової допомоги? Над цим питанням працювали понад 200 учасників I Всеукраїнського форуму «Право&Свідомість», який проходив 14 травня одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Детальніше...

Декрет для чоловіка!

Деталі

452-1Чи може батько піти в декретну відпустку? Як батькові оформити відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку? Про це говорили 13 травня 2019 року спеціалісти Кельменецького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з педагогічним колективом Лівинецької школи.

Детальніше...

На Вижниччині усім охочим безкоштовно показали «Фільм миру»

Деталі

457-1Військові дії на Сході України для їх учасників - неабияке психологічне випробування. Станом на 01.05.2019 р. за офіційною інформацією статус учасника бойових дій надано 368 680 військовослужбовцям. За даними військових психологів 20-25% учасників військових дій мають синдром посттравматичного стресового розладу психіки (ПТСР). Саме з метою привернення уваги суспільства до цієї проблеми у Вижниці відбувся перегляд документального кіно “Про чоловіків та війну” (в рамках роботи Кіноклубу Docudays UA при Вижницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги). Глядачами фільму були працівники різних державних установ та організацій, які безпосередньо працюють із військовослужбовцями.

Детальніше...

У Чернівцях дітям розповіли, як каратимуть за жорстокість у школах

Деталі

454-1У травні відзначається Міжнародний день протидії булінгу. За даними ЮНІСЕФ, 67% дітей стикаються з цькуванням: у школі, на гуртках, в дитячих таборах. Захистити дитину у такій ситуації допоможе закон про протидію булінгу, який вступив у дію в січні 2019 року. Відверто про булінг і про те, як йому протидіяти. Про цей йшлося під час правопросвітницького заходу, який відбувся у Чернівецькому ліцеї №1.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua