Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 112 гостей та відсутні користувачі

   

За фото бюлетеня – кілька років обмеження волі

Деталі

389-1Напередодні президентських виборів експерти з виборчого права організували для студентів, які голосуватимуть вперше, інтерактивну лекцію в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Як знайти себе у списку виборців, як проголосувати внутрішньо переміщеним особам, яка відповідальність очікує на порушників виборчого права - дізналися присутні. Окрім того, молодь дізналась, чому звичайне селфі або фотографування у кабіні для голосування може мати негативні наслідки.

Детальніше...

Купуємо в інтернет-магазині: як захистити свої права споживача

Деталі

490-1Як убезпечити себе, купуючи товар в інтернет-магазинах? Чи реально повернути кошти за товар, придбаний через мережу інтернет? Хто відшкодовує суму збитків, завданих під час транспортування такого товару? Студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва шукали відповіді на запитання щодо захисту прав споживачів.

Детальніше...

Буковинців закликають ставати громадськими радниками!

Деталі

491-1Держава стає правовою тоді, коли кожен громадянин знає свої права та обов’язки, а ще вміє їх захищати. Саме з цією метою, аби підвищити рівень правової свідомості громадян, реалізується спільна ініціатива Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості. Активних громадян закликають ставати громадськими радниками. Про це зокрема йшлося під час круглого столу, який відбувся у Чернівецькій облдержадміністрації 14 березня 2019 року.

Детальніше...

Право споживача!

Деталі

492-1Які мають права споживачі? Як повернути або обміняти товар? На ці та інші запитання давала відповідь фахівець Хотинського бюро правової допомоги Галина Руснак під час правопросвітницького заходу. Він відбувся на базі Хотинської загальноосвітньої школи для дітей та викладачів.

Детальніше...

Факти про удосконалення системи безоплатної правової допомоги

Деталі

493-1Удосконалення роботи системи БПД відбуватиметься комплексно. Зміни торкнуться формату роботи точок доступу до правової допомоги, їхньої структури, процедур роботи та розвитку персоналу. Мета цих змін – підвищити якість правової допомоги, максимально ефективно використовуючи бюджетні кошти.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua