Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокатів Буковини нагородили Подяками Координаційного центру з надання правової допомоги

Деталі

269-118 січня 2019 року відбулась конференція адвокатів Буковини під головуванням Алли Єзерської (голови Ради адвокатів Чернівецької області). За сумлінну роботу та досягнуті результати адвокати, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги, отримали заохочувальні відзнаки.

Детальніше...

Платити чи не платити аліменти?

Деталі

273-1Однією з новацій другого пакета законів «Чужих дітей не буває», який набув чинності 29 серпня 2018 року, стало впровадження додаткових штрафних санкцій за заборгованість зі сплати аліментів більше 1 року. 18 січня 2019 року на базі Чернівецького міського центру зайнятості відбувся семінар з учасниками АТО на тему «Відповідальність за несплату аліментів. Контроль за цільовим витрачанням аліментів на утримання доньки чи сина».

Детальніше...

Як отримати податкову знижку на навчання?

Деталі

267-1Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області інформує, як отримати податкову знижку на навчання.

Детальніше...

Пенсії в Україні: що потрібно знати?

Деталі

268-1Умови виходу на пенсію за віком, порядок нарахування, строк призначення пенсії та основні зміни в законодавстві України щодо виходу на пенсію 16 січня 2019 року обговорили на робочій зустрічі в Заставнівському відділі обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Детальніше...

Праця молоді: права та гарантії

Деталі

271-1Зростає кількість молодих людей, які активно працевлаштовуються для отримання додаткових коштів. З метою ознайомити жителів Новоселиччини із особливостями правового статусу молодих працівників та наслідками неофіційної зайнятості 16 січня 2019 року фахівці системи безоплатної правової допомоги спільно із партнерами організували семінар на базі Новоселицького районного центру зайнятості на тему «Особливості зайнятості молоді».

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua