Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Штрафи і навіть ув’язнення! Чого не можна робити на виборах Президента.

Деталі

468-1Селфі з бюлетенем, стрім з кабінки для таємного голосування, перебування у кабінці з іншими людьми, демонстрація будь-кому заповненого бюлетеня перед опусканням його до скриньки. Все це – порушення з боку виборця і за такі дії передбачена відповідальність! Чого не можна робити на виборчих дільницях і про способи оскарження порушень виборчих прав дізнались студенти Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту під час правопросвітницького заходу. 18 квітня 2019 року його організував Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

464-1З листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

Правила поводження з побутовими відходами зміняться з 1 травня

Деталі

467-1Кабінет міністрів України оновив правила надання послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах. Відповідна постанова набуде чинності 1 травня.

Детальніше...

Що варто знати, аби відпочинок не завершився штрафом

Деталі

469-1Що можна та що не можна робити, перебуваючи у лісі? Коли дозволено рибалити, а коли - ні? Які рослини віднесені до червонокнижних і яка відповідальність за їх збирання? Про це фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спілкувалися із старшокласниками Вижницької гімназії.

Детальніше...

Лекцію у форматі «Школа життя» організували для чернівецьких школярів

Деталі

470-1Розповіли дітям про їхні права, навчили, як протистояти булінгу, продемонстрували спецзасоби, які використовують під час роботи поліцейські і організували зустріч із українським захисником. Нетипова лекція відбулась 16 квітня 2019 року для дітей з порушенням слуху у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №2.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua