Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Інформаційний дайджест системи БПД – червень 2019 року

Деталі

infoDajdzhestВийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж червня 2019 року. Стартувала Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя. Досягнення української системи безоплатної правової допомоги оцінили як чудові на конференції Міжнародної групи з безоплатної правової допомоги у столиці Канади Оттаві. Результати дії пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину»: укладено 34 медіаційні угоди про участь у програмі, є вже 31 успішний кейс. Система БПД та профспілки консолідували зусилля для захисту трудових прав.

Детальніше...

З 1 липня в Україні зріс прожитковий мінімум

Деталі


436-1-1

Прожитковий мінімум в Україні з 1 липня 2019 року зріс і становить 1936 гривень (1853 гривні раніше). Про це інформує Вижницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Люди з інвалідністю. Реалізація виборчих прав.

Деталі

vybory1Конституція України та Конвенція ООН про права людей з інвалідністю гарантують таким громадянам однакові права, можливості та обов’язки на рівні з іншими щодо участі у виборчих та політичних процесах. Проте насправді, щоб скористатися своїм правом голосу, людям з інвалідністю доводиться долати додаткові перешкоди. Транспортна недоступність, розташування виборчих дільниць в непристосованих для людей з інвалідністю будівлях, а ще обмежений доступ до інформації про кандидатів (для людей з порушеннями слуху та зору) – все це заважає маломобільним виборцям реалізувати своє виборче право.

Детальніше...

Поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків – легко!

Деталі

437-1Сезон відпусток – у розпалі. Що ж робити, якщо один з батьків відмовляється надавати згоду на вивезення дитини за кордон? Про це під час правопросвітницьких заходів інформують фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області спільно із адвокатами, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

До уваги громадян, які планують працювати за кордоном!

Деталі

438-1Наявність у громадянина України біометричного паспорта надає право на безвізовий в’їзд до країн Європейського союзу. Головною умовою успішного користування безвізовим режимом є правило не перевищувати 90-денний термін перебування в країнах ЄС щопівроку. Безвізовий режим не надає права на проживання, працевлаштування, роботу за контрактом, ведення підприємницької діяльності. Більш детально про безвізовий режим з країнами Європейського Союзу можна дізнатись на інформаційній платформі «Відкрий Європу» за посиланням: https://openeurope.in.ua/.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua