Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Відновне правосуддя для дітей: перші успішні кейси

Деталі

465-1Пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» розпочався два місяці тому на базі системи надання безоплатної правової допомоги у Донецькій, Одеській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Харківській областях. Перші медіаційні угоди щодо участі у програмі довели, що така процедура має безперечні переваги над каральним правосуддям.

Детальніше...

Щомісяця до контакт-центру системи БПД надходить 20-30 тис. дзвінків

Деталі

466-1За I квартал цього року до єдиного контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги надійшло понад 78,5 тис. телефонних дзвінків. Більшість – 55% абонентів – зверталися за правовими консультаціями та з питань, пов’язаних з наданням БПД.

Детальніше...

Паспорт - не просто документ!

Деталі

472-1Кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство. Виготовляється він у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (ID- картка). Для того, щоб отримати паспорт, потрібно не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років звернутися з відповідною заявою до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем проживання або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), або ж до центру обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ» за місцем фактичного проживання. Інформує Вижницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Як діяти, якщо виникли проблеми через зміну прізвища перед другим туром виборів Президента України?

Деталі

471-1Шлюб або будь-яка інша причина зміни прізвища тягне за собою внесення змін до всіх «особливо важливих документів». А як бути з персональними даними, внесеними до списку виборців, якщо вибори через кілька днів? Таке запитання поставила буковинка під час роботи пункту правових консультацій на ярмарку вакансій, який 11 квітня 2019 року організував Чернівецький міський центр зайнятості.

Детальніше...

У Чернівцях студентів поінформували про правничу Вікіпедію - «WikiLegaLAid»

Деталі

473-1Правові консультації з найактуальніших правових питань, посилання на нормативні акти, зразки процесуальних документів та посилання на судові рішення. Кожен може безоплатно отримати таку інформацію через довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid, маючи лише доступ до інтернету. 10 квітня 2019 року студентам-правникам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича презентували правничу Вікіпедію - WikiLegalAid. 

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua