Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Світ дитинства, захищений правом!

Деталі

439-1Про права – без парт і підручників. Натомість – правові вікторини, моделювання різних ситуацій та можливість ознайомитись із роботою патрульних поліцейських. Фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували правопросвітницькі заходи у шкільних таборах міста Чернівці.

Детальніше...

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

441-1Шановні юристи та адвокати!

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Детальніше...

У пришкільних таборах навчають правил, які допоможуть врятувати життя

Деталі

440-1Літні грози особливо небезпечні через удари блискавок. Під час грози більшість поспішає сховатись від води. Насправді рятуватися варто не від води, а від блискавки, бо вона вбиває! Що не можна робити під час грози? Де краще сховатись від блискавки? Чимало учнів, які перебувають у пришкільних таборах вже знають відповідь на ці запитання. Під час правопросвітницького заходу, який спільно організували патрульні, фахівці системи безоплатної правової допомоги та надзвичайники – діти дізнались ще чимало цікавої інформації.

Детальніше...

У Чернівцях безкоштовно навчали, як вирішувати конфлікти без суду

Деталі

442-1Чи варто подружжю або ж сусідам, які посварились, поспішати до суду? Не завжди! У цьому переконані експерти. У Чернівцях відбувся тренінг, під час якого навчали, як вирішувати конфлікт, щоб він завершився не на користь лише однієї зі сторін, а співпрацею. Як працює такий метод вирішення спорів як медіація? Про це 12 червня 2019 року фахівці розповіли на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – травень 2019 року

Деталі

444-1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

 У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж травня 2019 року. I Всеукраїнський форум «Право&Свідомість», який пройшов одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. Перші результати пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» обговорили на круглих столах у Миколаєві та Одесі. Команда Координаційного центру з надання правової допомоги, фахівці системи БПД за підтримки Ради Європи розробили інформаційно-ознайомчий курс «Правнича допомога в Україні». 

Переглянути цей випуск, а також попередні випуски інформаційного дайджесту – у відкритому доступі до перегляду та завантаження на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!


Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:

Facebook Facebook             YouTube YouTube   

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua