Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Обмін досвідом – запорука ефективного функціонування системи безоплатної правової допомоги

Деталі

244-1Можливість презентувати свій досвід і запозичити найкращі напрацювання колег. Із цієї метою Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відвідали одразу дві делегації – із Львівської та Хмельницької областей.

Детальніше...

Я – дитина. Я теж маю права!

Деталі

251-2Які права у неповнолітніх? Як діяти, якщо ці права порушуються? На зустрічі, яка відбулася 20 листопада 2018 року в Обласній дитячій бібліотеці, учні Чернівецької школи № 4 мали змогу почути відповіді на ці запитання.

Детальніше...

Як розпізнати булінг?

Деталі

247-1Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають та висміюють. Або ж навпаки: може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною. Як діяти, аби не бути жертвою цькувань? Що робити, аби захистити друга або подругу, які потерпають від булінгу? Про це говорили 20 листопада 2018 року із учнями Заставнівської загальноосвітньої школи №2.

Детальніше...

Навіть в умовах війни потрібно відстоювати свої права

Деталі

242-1Війни неминуче супроводжуються порушенням прав людини. Від агресії до смутку – так реагують ті, кого не обійшла війна. Що залишається за лаштунками героїчних відео? Із чим очевидці або учасники бойових дій зіштовхуються вже у мирному житті? Про це і найперше про історію жінки, яка повернулась із війни та продовжує боротись із посттравматичним синдромом, кінострічка режисерки Аліни Горлової «Явних проявів немає». 19 листопада 2018 року всі охочі мали змогу безкоштовно переглянути цю документальну кінострічку з колекції XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Чернівецькій обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка.

Детальніше...

Унікальні лекції почали проводити у найвіддаленіших куточках Буковини

Деталі

240-1Учні отримали паспорти прав дитини; дізнались, як відстоювати свої права, як надавати першу медичну допомогу і поспілкувались із справжнім героєм – добровольцем із позивним «Друг Рос». Вперше правопросвітницький захід у форматі унікальної лекції відбувся у селі Яблуниця Путильського району.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua