Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі

   

Оплата комунальних послуг. Що нового?

Деталі

458-1Із 1 травня в Україні набула чинності нова редакція Закону "Про житлово-комунальні послуги", який передбачає нарахування пені за несвоєчасну сплату послуг у розмірі 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення, а також низку інших важливих змін.

Детальніше...

Безкоштовне може обійтися дорого. За контент треба платити!

Деталі

463-1Інтернет створив масу нових можливостей. Потрібне тематичне фото? Переглянути фільм? Завантажити гру чи програму? Просто та практично задарма. Про зворотний бік іноді воліємо не думати. Чому варто пам’ятати про авторське право та яка відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності? Відповідь на ці запитання мали змогу отримати учасники круглого столу. Захід відбувся на базі Чернівецького індустріального коледжу з нагоди відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права.

Детальніше...

Штрафи і навіть ув’язнення! Чого не можна робити на виборах Президента.

Деталі

468-1Селфі з бюлетенем, стрім з кабінки для таємного голосування, перебування у кабінці з іншими людьми, демонстрація будь-кому заповненого бюлетеня перед опусканням його до скриньки. Все це – порушення з боку виборця і за такі дії передбачена відповідальність! Чого не можна робити на виборчих дільницях і про способи оскарження порушень виборчих прав дізнались студенти Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту під час правопросвітницького заходу. 18 квітня 2019 року його організував Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

464-1З листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

Правила поводження з побутовими відходами зміняться з 1 травня

Деталі

467-1Кабінет міністрів України оновив правила надання послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах. Відповідна постанова набуде чинності 1 травня.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua