Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Що варто знати, аби відпочинок не завершився штрафом

Деталі

469-1Що можна та що не можна робити, перебуваючи у лісі? Коли дозволено рибалити, а коли - ні? Які рослини віднесені до червонокнижних і яка відповідальність за їх збирання? Про це фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спілкувалися із старшокласниками Вижницької гімназії.

Детальніше...

Лекцію у форматі «Школа життя» організували для чернівецьких школярів

Деталі

470-1Розповіли дітям про їхні права, навчили, як протистояти булінгу, продемонстрували спецзасоби, які використовують під час роботи поліцейські і організували зустріч із українським захисником. Нетипова лекція відбулась 16 квітня 2019 року для дітей з порушенням слуху у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №2.

Детальніше...

Відновне правосуддя для дітей: перші успішні кейси

Деталі

465-1Пілотний проект «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» розпочався два місяці тому на базі системи надання безоплатної правової допомоги у Донецькій, Одеській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Харківській областях. Перші медіаційні угоди щодо участі у програмі довели, що така процедура має безперечні переваги над каральним правосуддям.

Детальніше...

Щомісяця до контакт-центру системи БПД надходить 20-30 тис. дзвінків

Деталі

466-1За I квартал цього року до єдиного контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги надійшло понад 78,5 тис. телефонних дзвінків. Більшість – 55% абонентів – зверталися за правовими консультаціями та з питань, пов’язаних з наданням БПД.

Детальніше...

Паспорт - не просто документ!

Деталі

472-1Кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство. Виготовляється він у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (ID- картка). Для того, щоб отримати паспорт, потрібно не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років звернутися з відповідною заявою до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем проживання або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), або ж до центру обслуговування «Паспортний сервіс» ДП «Документ» за місцем фактичного проживання. Інформує Вижницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua