Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

451-1Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Вступ до першого класу: що варто знати про правила зарахування до школи

Деталі

450-1У Чернівецьких школах розпочався прийом дітей до перших класів. Заяви від батьків прийматимуть до 31 травня. Це для тих, хто має право на першочергове зарахування за місцем проживання. На решту чекає «лотерея». Чи потрапить дитина до бажаної школи - покаже жеребкування. В травні фахівці Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформування батьків майбутніх школярів на базі Дошкільного навчального закладу №7 м. Чернівці на тему «Правила зарахування дітей до 1-го класу».

Детальніше...

Чернівецькі школярі створили антибулінгові фотографії

Деталі

453-1Учні понад 30 начальних закладів Буковини продемонстрували, як варто протистояти цькуванню у навчальних закладах. Задля цього вони створили антибулінгові фотографії. Фотоконкурс «Наша шкільна родина. Разом проти булінгу!» ініціювало Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області. Аби реалізувати справжнє дійство для школярів – долучилися усі члени обласного штабу з протидії булінгу. Зокрема Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Як отримати гроші на няню від держави

Деталі

448-1Послуга «Муніципальна няня»: як це працює? Хто може бути муніципальною нянею? Як отримати відшкодування? Ще один вид легального працевлаштування передбачає урядовий проект «Муніципальна няня». Про це розповіли спеціалісти Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альона Луцик та Інна Лекар на базі Кельменецького районного центру зайнятості 15 травня 2019 року.

Детальніше...

Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД

Деталі

455-1Якою має бути правопросвітницька стратегія системи безоплатної правової допомоги? Над цим питанням працювали понад 200 учасників I Всеукраїнського форуму «Право&Свідомість», який проходив 14 травня одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua