Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

   

Відтепер буковинці безоплатно зможуть користуватись правничою Вікіпедією - «WikiLegaLAid»

Деталі

259-1Кожна людина, маючи лише доступ до інтернету, може безоплатно отримати правову консультацію через довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid. Інформаційний ресурс WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували громадськості 13 грудня 2018 року у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка.

Детальніше...

Засудженим – про їхні права у Всеукраїнський тиждень права

Деталі

261-1Правопросвітницькі заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права не лише для школярів, студентів, працівників підприємств та організацій, а й для засуджених. У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» все більше і більше жителів Буковини дізнаються про свої права. 13 грудня безоплатні юридичні консультації отримали засуджені особи, які перебувають у Державній установі «Чернівецький слідчий ізолятор».

Детальніше...

Право кожного

Деталі

258-2Відстояти свої права реально і не завжди для цього необхідна юридична освіта, натомість потрібно цікавитись своїми правами! Так вважають фахівці, які завітали на правову платформу «Право кожного». Захід відбувся 10 грудня 2018 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Детальніше...

З нагоди Всеукраїнського тижня права для дітей з порушенням слуху у Чернівцях організували незвичний захід

Деталі

257-110 грудня стартував Всеукраїнський тиждень права. З цієї нагоди для півсотні дітей з порушенням слуху організували унікальну лекцію проекту «Школа життя». Протягом півтори години часу дітей вчили відстоювати свої права, як правильно долати стрес, надавати першу медичну допомогу. Окрім того, діти мали нагоду поспілкуватись із військовослужбовцем та більше дізнатись про українських захисників, які обороняють кордони України.

Детальніше...

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Деталі

256-1Сьогодні, 10 грудня, в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права, який проводиться щорічно з 2008 року з нагоди прийняття Загальної декларації прав людини. Головна мета – розповісти людям, які у них є права, як ними скористатись та як їх захистити.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua