Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Стартував тиждень безпеки дорожнього руху

Деталі

241-1Чверть усіх ДТП в Україні трапляються через перевищення швидкості. Понад мільйон громадян щорічно вмирає в результаті ДТП. Дорожньо-транспортні травми - одні з основних причин смерті серед молоді, віком від 15 до 29 років. З нагоди Міжнародного тижня безпеки дорожнього руху система безоплатної правової допомоги 13 листопада 2018 року спільно із патрульними поліцейськими організували для студентів професійно-технічних училищ міста Чернівці виховні години на тему «Безпека на дорозі - безпека життя».

Детальніше...

Договір оренди землі. Особливості укладення.

Деталі

236-1Хто може здати землю в оренду? Як правильно укласти договір оренди землі? Якими можуть бути строк оренди і вартість землі? За яких умов можна змінити договір чи розірвати його? Про це 13 листопада 2018 року говорили у Кіцманському відділі обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Детальніше...

На Буковині учасник АТО, якому відмовились виплатити зарплату, виграв суд. Допомогла безоплатна правова допомога.

Деталі

266-1Виплатити майже 70 тисяч гривень учаснику АТО зобов’язав Шевченківський районний суд міста Чернівці роботодавця. Український захисник вирішив звернутися до фахівців системи безоплатної правової допомоги після того, як одне з акціонерних товариств Буковини після його звільнення відмовилось виплатити зарплату.

Детальніше...

На Буковині організовують «круглі столи», покликані сприяти якіснішій роботі адвокатів

Деталі

234-1Безоплатний означає якісний. Для того, щоб сприяти цьому Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 7 листопада 2018 року організував черговий «круглий стіл» для адвокатів, які співпрацюють із системою БПД. Йшлося про дотримання стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі.

Детальніше...

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

233-1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua