Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Робота за кордоном – обережно!

Деталі

482-1Чи можна працювати за кордоном, маючи туристичну або гостьову візу? Що робити, якщо у вас вимагають оригінал паспорта і кажуть, що він буде знаходитися на зберіганні у роботодавця? Чи варто платити за працевлаштування посереднику?

Детальніше...

Молодь не лайкає. Молодь голосує!

Деталі

480-1Вибори Президента України-2019, призначені на 31 березня, дадуть можливість уперше скористатися правом голосу тисячам юних українців, велика частина яких - внутрішньо переміщені особи. Дізнатись, як реалізувати своє право голосу або як тимчасово змінити місце голосування, про відповідальність за підкуп виборців, а наприкінці заходу пограти в інтерактивну гру «Молодь не лайкає. Молодь голосує» мали змогу 20 і 27 березня 2019 року студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Буковинського університету.

Детальніше...

Як створити ефективний контент для соціальних мереж?

Деталі

477-1У березні 2019 року відбувся тренінг для фахівців місцевих центрів Чернівецької області, відповідальних за роботу у соціальних мережах. Йшлося про те, як створити ефективний контент для соціальних мереж. Учасники тренінгу-практикуму поділились правилами написання вдалого посту.

Детальніше...

Держава повертає гроші! Фахівці розповідають, як отримати податкову знижку на навчання.

Деталі

478-1Громадяни України мають змогу отримати податкову знижку на навчання, однак українці мало про це знають, а отже й не завжди використовують таку можливість. Хто має право на податкову знижку? Як її отримати? Про це 22 березня 2019 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області інформував під час правопросвітницького заходу. Він відбувся у Чернівецькій обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка у рамках правопросвітньої кампанії «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

Перше засідання обласного штабу з протидії булінгу відбулось на Буковині

Деталі

484-1Правоохоронці, правники, освітяни, представники соціальних служб та громадських організацій спільно протидіятимуть булінгу. 21 березня 2019 року у Чернівецькій облдержадміністрації відбулося перше засідання антибулінгового штабу. Профілактична робота у цьому напрямку наразі активно проводиться, проте об’єднання зусиль дозволить більш ефективно реагувати на випадки цькування у навчальних закладах Чернівецької області. Про це йшлося під час зустрічі.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua