Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Як діяти, якщо виникли проблеми через зміну прізвища перед другим туром виборів Президента України?

Деталі

471-1Шлюб або будь-яка інша причина зміни прізвища тягне за собою внесення змін до всіх «особливо важливих документів». А як бути з персональними даними, внесеними до списку виборців, якщо вибори через кілька днів? Таке запитання поставила буковинка під час роботи пункту правових консультацій на ярмарку вакансій, який 11 квітня 2019 року організував Чернівецький міський центр зайнятості.

Детальніше...

У Чернівцях студентів поінформували про правничу Вікіпедію - «WikiLegaLAid»

Деталі

473-1Правові консультації з найактуальніших правових питань, посилання на нормативні акти, зразки процесуальних документів та посилання на судові рішення. Кожен може безоплатно отримати таку інформацію через довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid, маючи лише доступ до інтернету. 10 квітня 2019 року студентам-правникам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича презентували правничу Вікіпедію - WikiLegalAid. 

Детальніше...

Виповнилось 14 років – зобов’язаний отримати паспорт

Деталі

474-1З метою забезпечення дотримання вимог законодавства України стосовно оформлення паспорта громадянина України фахівець Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила учнів 7-х класів з інформацією про обов’язок кожного українця, який досяг 14-річного віку, отримати паспорт. Які ж документи необхідно для цього подати? Яка вартість адміністративної послуги при оформленні паспорта громадянина України? Який термін її отримання? Про це йшлося 8 квітня 2019 року в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – березень 2019 року

Деталі

476-1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж березня 2019 року. Створення Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги. Удосконалення системи БПД. Поглиблення співпраці з Національною асоціацією адвокатів України. Канадський досвід правової допомоги для України. Та ще багато корисної інформації. 

Детальніше...

Безоплатне забезпечення ліками!

Деталі

475-1Як отримати безкоштовні ліки? Хто має на це право? Що робити, якщо в аптеці або лікарні відмовляються їх видавати? 3 квітня 2019 року відповіді на ці запитання отримали працівники Кельменецького РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго» від директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua