Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

На Буковині бібліотекарів перетворюють на журналістів. Практикуми - навчання для них організовують безкоштовно.

Деталі

483-1Кардинальні зміни відбуваються у бібліотеках Буковини. Відтак у деяких з них жителі області вже безкоштовно вивчають іноземні мови, мають змогу відвідувати різноманітні тренінги та спілкуватись із відомими експертами. І це лише початок. На черзі: створення прес-клубів в громадах. Це дозволить безпосередньо у бібліотеках організовувати комунікаційні майданчики для представників влади та громадськості; озвучувати ті питання, які найактуальніші для громадян, і завдяки співпраці із ЗМІ сприяти їх вирішенню.

Детальніше...

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

488-1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...

Чи можна заходити до приміщень без згоди власника для ліквідації аварій?

Деталі

485-1В Україні та за кордоном чимало крадіжок із помешкань людей трапляються саме після того, як їх відвідають фальшиві соціальні працівники, благодійники, комунальники. Навіть якщо вони справжні, можуть виявитися просто не чистими на руку. Конституцією України передбачено, що кожному громадянину гарантується недоторканість житла. Водночас трапляються випадки, коли представники певних служб мають право на несанкціонований доступ до житла. У яких саме випадках це можливо? Про це йшлося 19 березня 2019 року. У приміщенні Заставнівського житлово-експлуатаційного управління тепловодопостачання відбулась зустріч із працівниками та мешканцями м. Заставна.

Детальніше...

Як перевірити себе у списку виборців?

Деталі

486-1Змінили прізвище, місце проживання або документи? Чи Ви досягли повноліття і будете голосувати вперше? Якщо так, то вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у Державному реєстрі виборців. Це база (система), створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу. Відповідно до неї розсилаються запрошення на голосування та складаються списки.

Детальніше...

Рахунки є, а послуг немає: як захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг?

Деталі

487-1Куди скаржитися та як добитися компенсації за оплату комунальних послуг, які було надано неякісно? 18 березня 2019 року про це фахівці системи безоплатної правової допомоги говорили з особами, які перебувають на обліку в Сторожинецькому районному центрі зайнятості.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua