Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Розпочався шаховий турнір у системі безоплатної правової допомоги

Деталі

289-18-9 лютого на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області проходив другий щорічний шаховий турнір. Участь мали змогу взяти всі охочі працівники системи безоплатної правової допомоги та адвокати, які співпрацюють з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Голосуй відповідально: які права мають виборці

Деталі

287-1Що таке активне виборче право та як його реалізувати студентам, які навчаються не за місцем прописки? Як можна перевірити, чи є Ви у списках виборців та що робити, якщо відомостей про Вас там взагалі немає? Ці та інші запитання, пов'язані з виборами Президента України, ставили фахівцям системи безоплатної правової допомоги студенти 3-4 курсів Вижницького коледжу прикладного мистецтва під час правопросвітницького заходу.

Детальніше...

Під час виборів працюватимуть центри правової допомоги

Деталі

290-1Виборча кампанія президентських перегонів 2019 року офіційно стартувала в останній день року, що минає - 31 грудня. Перегони триватимуть 90 днів і перший тур голосування відбудеться 31 березня. Аби не залишитись ошуканими, експерти закликають дізнаватись інформацію про вибори із першоджерел. Про це йшлося під час наради з питань забезпечення виконання положень Закону України «Про вибори Президента України». Вона відбулася 7 лютого 2019 року у приміщенні Чернівецької облдержадміністрації.

Детальніше...

Як перевірити себе у списку виборців

Деталі

292-1Прийти і проголосувати на виборах - це обов’язок кожного громадянина. Водночас трапляються випадки, коли приходиш на виборчу дільницю, а відомостей про себе у списках виборців не знаходиш. 8 лютого 2019 року для працівників дошкільного навчального закладу «Ясне сонечко» міста Новоселиця відбувся правовий захід «Я маю право обирати. Як перевірити себе у списку виборців».

Детальніше...

15 % клієнтів отримали правову допомогу у своїх віддалених містах та селах

Деталі

288-1Понад 92,8 тис. осіб отримали правову допомогу через дистанційні та мобільні консультаційні пункти доступу у 2018 році. Усього у місцевих центрах з надання БВПД зареєстровано понад 623,8 тис. звернень.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua