Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

   

Чому не варто булити! Про відповідальність за цькування розповіли школярам.

Деталі

419-1Чому одні нетерпимі до інших? Чому той, хто відрізняється від оточуючих, частіше залишається на самоті та стає об'єктом насмішок, а іноді – й проявів колективного цькування? Чи можна запобігти виникненню таких ситуацій? Про це розповіли спеціалісти Сокирянського та Хотинського бюро правової допомоги учням Кулішівської школи та Хотинської гімназії.

Детальніше...

У центрі Чернівців школярі створили антибулінгові малюнки

Деталі

422-1Яскраві, позитивні, із закликом «Булінг – це не круто!». На Соборній площі Чернівців просто неба учні різних шкіл створювали антибулінгові малюнки. Творчий захід у Всеукраїнський тиждень протидії булінгу ініціював Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

Детальніше...

Муніципальна няня. Як це працює?

Деталі

421-1З 1 січня в Україні почала діяти соціальна програма «Муніципальна няня». З її допомогою Уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей віком до 3 років. З метою посилення правової обізнаності жителів у вересні 2019 року на базі Служби у справах дітей Новоселицької районної державної адміністрації відбулось інформування на тему «Муніципальна няня. Як це працює?».

Детальніше...

Що чекає на батьків, які не виплачують аліменти?

Деталі

423-1В Україні існують певні правила та законодавчі норми, за якими розраховується мінімальний розмір аліментів, який повинен буде виплачувати один із батьків. Адже, незважаючи на те, що батько й мати живуть порізно, діти не повинні страждати. І відповідальність не знімається із жодного з них. У межах правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство» у вересні 2019 року на базі Чернівецького міського центру зайнятості відбулась зустріч на тему «Відповідальність за несплату аліментів».

Детальніше...

«Ми досягли багато. Ми змінили країну» — завершилася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги

Деталі

425-1Протягом трьох днів, 10-12 вересня, вітчизняні та міжнародні експерти обмінювалися досвідом надання безоплатної правової допомоги вразливим соціальним групам населення та дискутували, які зміни мають відбутися в системі правосуддя. Конференція об’єднала понад 300 учасників з 8 країн, які мають практичний досвід управління системами БПД, надання безоплатних правових послуг вразливим групам населення, впровадження інновацій у сфері права для покращення доступу до правосуддя.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua