Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

   

У яких випадках робота за кордоном може бути небезпечною?

Деталі

481-1Українці продовжують шукати кращого життя за кордоном. Як не потрапити до шахраїв на гачок? На що звернути увагу, шукаючи роботу за кордоном? Про це 26 березня 2019 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» мали змогу дізнатись особи, які перебувають на обліку як безробітні в Заставнівському районному центрі зайнятості.

Детальніше...

Робота за кордоном – обережно!

Деталі

482-1Чи можна працювати за кордоном, маючи туристичну або гостьову візу? Що робити, якщо у вас вимагають оригінал паспорта і кажуть, що він буде знаходитися на зберіганні у роботодавця? Чи варто платити за працевлаштування посереднику?

Детальніше...

Молодь не лайкає. Молодь голосує!

Деталі

480-1Вибори Президента України-2019, призначені на 31 березня, дадуть можливість уперше скористатися правом голосу тисячам юних українців, велика частина яких - внутрішньо переміщені особи. Дізнатись, як реалізувати своє право голосу або як тимчасово змінити місце голосування, про відповідальність за підкуп виборців, а наприкінці заходу пограти в інтерактивну гру «Молодь не лайкає. Молодь голосує» мали змогу 20 і 27 березня 2019 року студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та Буковинського університету.

Детальніше...

Як створити ефективний контент для соціальних мереж?

Деталі

477-1У березні 2019 року відбувся тренінг для фахівців місцевих центрів Чернівецької області, відповідальних за роботу у соціальних мережах. Йшлося про те, як створити ефективний контент для соціальних мереж. Учасники тренінгу-практикуму поділились правилами написання вдалого посту.

Детальніше...

Держава повертає гроші! Фахівці розповідають, як отримати податкову знижку на навчання.

Деталі

478-1Громадяни України мають змогу отримати податкову знижку на навчання, однак українці мало про це знають, а отже й не завжди використовують таку можливість. Хто має право на податкову знижку? Як її отримати? Про це 22 березня 2019 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області інформував під час правопросвітницького заходу. Він відбувся у Чернівецькій обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка у рамках правопросвітньої кампанії «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua