Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Кава із юристом. На Буковині безоплатно консультують учасників АТО та переселенців.

Деталі

433-1Отримати безоплатну юридичну консультацію та ще й випити смачної кави, поласувати солодощами мають змогу внутрішньо переміщені особи та учасники антитерористичної операції. За ініціативи «Ресурсного центру Кольпінга» у Чернівцях відбувається серія семінарів. Юридичні консультації охочим буковинцям надають фахівці системи безоплатної правової допомоги та відповідають на запитання соціальні працівники.

Детальніше...

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Деталі

434-1Щороку світова спільнота відзначає 30 липня як Всесвітній день протидії торгівлі людьми, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. В цей день увага громадськості привертається до глобальної проблеми, через яку мільйони жінок, чоловіків та дітей по всьому світу опиняються у важкому положенні, ставши жертвами торгівлі людьми. Громадян заохочують активно протистояти цьому злу та допомагати жертвам насилля. До акцій, організованих Міністерством соціальної політики України, долучились працівники системи безоплатно правової допомоги Чернівецької області. З цієї нагоди проводилось масове інформування громадян на тему: «Як протидіяти торгівлі людьми й не стати жертвою злочинців?». Зокрема, на автовокзалі м. Чернівці з громадянами спілкувались фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькі області та Чернівецького місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Увага! Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga advКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Право на чесну платіжку!

Деталі

436-1Як діяти в разі отримання нечесної платіжки та як домогтися перерахунку вартості опалення? Про це 15 липня 2019 року технічним працівникам Сокирянської загальноосвітньої школи під час заходу розповіла фахівець системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Як проголосувати не порушуючи закон!

Деталі

435-1Де можна оскаржити порушені виборчі права? Що заборонено та що можна робити на виборчій дільниці? Про це 12 липня 2019 року розповів громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі «Опора» у Чернівецькій області Василь Купіна. Подібні тренінги для працівників та адвокатів Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участі громадянської мережі «Опора» організовуються вже не вперше.

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua