Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Виповнилось 14 років – зобов’язаний отримати паспорт

Деталі

474-1З метою забезпечення дотримання вимог законодавства України стосовно оформлення паспорта громадянина України фахівець Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила учнів 7-х класів з інформацією про обов’язок кожного українця, який досяг 14-річного віку, отримати паспорт. Які ж документи необхідно для цього подати? Яка вартість адміністративної послуги при оформленні паспорта громадянина України? Який термін її отримання? Про це йшлося 8 квітня 2019 року в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – березень 2019 року

Деталі

476-1Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж березня 2019 року. Створення Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги. Удосконалення системи БПД. Поглиблення співпраці з Національною асоціацією адвокатів України. Канадський досвід правової допомоги для України. Та ще багато корисної інформації. 

Детальніше...

Безоплатне забезпечення ліками!

Деталі

475-1Як отримати безкоштовні ліки? Хто має на це право? Що робити, якщо в аптеці або лікарні відмовляються їх видавати? 3 квітня 2019 року відповіді на ці запитання отримали працівники Кельменецького РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго» від директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД

Деталі

479-1Удосконалення системи надання БПД, що відбувається сьогодні, вимагає підвищення вимог до етичної поведінки її працівників. Це посилить довіру людей до системи надання БПД. Наказом КЦ від 29 березня 2019 року № 40 затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

У яких випадках робота за кордоном може бути небезпечною?

Деталі

481-1Українці продовжують шукати кращого життя за кордоном. Як не потрапити до шахраїв на гачок? На що звернути увагу, шукаючи роботу за кордоном? Про це 26 березня 2019 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» мали змогу дізнатись особи, які перебувають на обліку як безробітні в Заставнівському районному центрі зайнятості.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua