Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Держава повертає гроші! Фахівці розповідають, як отримати податкову знижку на навчання.

Деталі

478-1Громадяни України мають змогу отримати податкову знижку на навчання, однак українці мало про це знають, а отже й не завжди використовують таку можливість. Хто має право на податкову знижку? Як її отримати? Про це 22 березня 2019 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області інформував під час правопросвітницького заходу. Він відбувся у Чернівецькій обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка у рамках правопросвітньої кампанії «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

Перше засідання обласного штабу з протидії булінгу відбулось на Буковині

Деталі

484-1Правоохоронці, правники, освітяни, представники соціальних служб та громадських організацій спільно протидіятимуть булінгу. 21 березня 2019 року у Чернівецькій облдержадміністрації відбулося перше засідання антибулінгового штабу. Профілактична робота у цьому напрямку наразі активно проводиться, проте об’єднання зусиль дозволить більш ефективно реагувати на випадки цькування у навчальних закладах Чернівецької області. Про це йшлося під час зустрічі.

Детальніше...

На Буковині бібліотекарів перетворюють на журналістів. Практикуми - навчання для них організовують безкоштовно.

Деталі

483-1Кардинальні зміни відбуваються у бібліотеках Буковини. Відтак у деяких з них жителі області вже безкоштовно вивчають іноземні мови, мають змогу відвідувати різноманітні тренінги та спілкуватись із відомими експертами. І це лише початок. На черзі: створення прес-клубів в громадах. Це дозволить безпосередньо у бібліотеках організовувати комунікаційні майданчики для представників влади та громадськості; озвучувати ті питання, які найактуальніші для громадян, і завдяки співпраці із ЗМІ сприяти їх вирішенню.

Детальніше...

У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада

Деталі

488-1Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.

Детальніше...

Чи можна заходити до приміщень без згоди власника для ліквідації аварій?

Деталі

485-1В Україні та за кордоном чимало крадіжок із помешкань людей трапляються саме після того, як їх відвідають фальшиві соціальні працівники, благодійники, комунальники. Навіть якщо вони справжні, можуть виявитися просто не чистими на руку. Конституцією України передбачено, що кожному громадянину гарантується недоторканість житла. Водночас трапляються випадки, коли представники певних служб мають право на несанкціонований доступ до житла. У яких саме випадках це можливо? Про це йшлося 19 березня 2019 року. У приміщенні Заставнівського житлово-експлуатаційного управління тепловодопостачання відбулась зустріч із працівниками та мешканцями м. Заставна.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua