Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Для фахівців системи БПД на Буковині організували низку тренінгів

Деталі

296-1Діяльність всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги дала можливість тисячам українців, зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 213 103, швидко та у зручний час дізнатися важливу інформацію, що стосується захисту своїх прав. Аби оператори контакт-центру мали змогу підвищити кваліфікацію, обговорити питання, які стосуються законодавчих змін та поділитись досвідом із своїми колегами, для них вкотре організували начальний тренінг. Він відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 13 лютого 2019 року.

Детальніше...

Оголошено конкурсний відбір тренерів

Деталі

294-1Координаційний центр з надання правової допомоги у партнерстві з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» оголошує другий конкурсний відбір учасників «тренінгу для тренерів» (ТоТ) на тему «Розвиток навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів системи БПД».

Детальніше...

Підсумки конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернівецькій області

Деталі

291-1Відповідно до наказу Міністерства юстиції 21 січня 2019 року проводився конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Поділ майна при розлученні

Деталі

295-1Як при розлученні та поділі майна визначити, що є особистою власністю, а що є спільною сумісною власністю подружжя? Як вирішити спір щодо поділу майна? Про це фахівці Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли під час семінару. Він відбувся на базі Кельменецького районного центру зайнятості 12 лютого 2019 року.

Детальніше...

Борг за комунальні послуги: чим обернеться несплата за платіжками?

Деталі

293-1З 9 червня 2018 року були введені в дію положення Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо посилення відповідальності споживача за непогашену заборгованість. Закон передбачає нарахування пені за кожний день її прострочення, обмеження та припинення надання послуги в цілому. З метою роз’яснення законодавчих змін головний спеціаліст Чернівецького бюро правової допомоги відвідала за місцем проживання громадянку похилого віку.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua