Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзний прийом у Вижницькому ЦНАП

Деталі

2016 03 01 V2В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан провів прийом громадян у приміщенні  Вижницького центру надання адміністративних послуг.

 Під час прийому громадян Юрій Сележан надав правові консультації та роз’яснення законодавства особам, які потребували правової допомоги,  зокрема, з питань соціального забезпечення та земельних правовідносин.

 

2016 03 01 V12016 03 01 V3

Шляхи забезпечення доступу до правової допомоги мешканців Хотинщини

Деталі

2016 02 26 К1На виконання Плану роботи Кельменецького МЦ з НБВПД на I квартал 2016 року та з метою розширення доступу до БВПД у сільській місцевості 24.02.2016 року працівниками центру було здійснено виїзний прийом громадян у  с. Каплівка Хотинського району.

З 10 до 12 години у Каплівській сільській раді надавались консультації та роз’яснення з питань захисту прав споживачів, порядку нарахування пенсій та житлових прав громадян.

Детальніше...

Робочий візит до Заставни

Деталі

2016 02 25 Заст1В рамках виконання плану роботи на І квартал 2016 року представники Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Семенюк Л. Г. — начальник відділу попередньої роботи з клієнтами та Акатріні Г. П. — головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги відвідали з робочим візитом Заставнівщину та взяли участь в семінар-нараді з головами територіальних громад Заставнівського району.


Детальніше...

Круглий стіл з адвокатами

Деталі

2016 02 18 KrStil118 лютого 2016 року Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області проведено круглий стіл з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, з проблемних питань, що виникають при забезпечення права на БВПД в цивільному та адміністративному процесах.

В засіданні круглого столу взяли участь голова Чернівецького ВП ВГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Єгор Васильєв та голова Чернівецького відділення Асоціації правників України Олексій Безрядін.


Детальніше...

Виїзна нарада з питань соціального захисту учасників АТО

Деталі

2016 02 19 Kelm1Працівники Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у виїзній нараді за участі заступника голови Хотинської районної державної адміністрації Тетяни Кравецької. Нарада була присвячена питанням соціального захисту учасників АТО, які проживають на території Рукшинської об’єднаної територіальної громади (села Гордівці, Орестівка, Пригородок, Рашків, Чепоноси).


Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Адвокат майбутнього  

Adv Maibutn

   

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua