Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   

17-20 травня 2016 року – заходи інформування жителів Вижницького району Чернівецької області про систему та можливості, що надаються в рамках БВПД

Деталі

2016 05 20 В3Впродовж цього тижня працівниками Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено заходи щодо інформування мешканців Вижницького району про можливості отримання безоплатної правової допомоги та здійснено виїзні прийоми громадян.

 Під час інформаційної кампанії проведено виїзний прийом заступником начальника відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Вижницького МЦ Денис Л.Ю. для жителів населених пунктів  Путильського району (с. Конятин та  Самакова Конятинської сільської ради, с. Яблуниця, Плай та Голошина Яблуницької сільської ради, с. Довгопілля  та Довгопільської сільської ради). 

Детальніше...

Прийом громадян в Чернівецькому геріатричному пансіонаті

Деталі

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги 2 березня 2016 року підписано Меморандум про співпрацю з Чернівецьким геріатричним пансіонатом. З того часу до Чернівецького місцевого центру звернулися декілька мешканців пансіонату. Але, як відомо, не всі пацієнти геріатричного пансіонату можуть самостійно прийти до місцевого центру для того щоб отримати правову допомогу, а охочих достатньо. У зв’язку з цим працівники Чернівецького МЦ з надання БВПД організували роботу виїзного консультаційного пункту у Чернівецькому геріатричному пансіонаті.

Детальніше...

Круглий стіл на юридичному факультеті

Деталі

2016 05 18 Юрфак1За ініціативи Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 18 травня 2016 року на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в залі засідань вченої ради відбулась зустріч студентів та викладацького складу навчального закладу з керівництвом Регіонального, місцевого центрів з надання БВПД, Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

Детальніше...

Участь директора Чернівецького місцевого центру в засіданні круглого столу

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

 

Директор Чернівецького МЦ з надання БВПД Сергій Мінтенко взяв участь у засіданні круглого столу з питань діяльності прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу області за участю прийомних батьків,  батьків-вихователів, представників органів виконавчої влади, що відбувся 17 травня 2016 року у стінах обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Забезпечення принципу недискримінації при здійсненні правосуддя

Деталі

2016-05-17 17-35-57

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світлана Штефанчук взяла участь в засіданні круглого столу  на тему "Забезпечення принципу гендерної рівності та недискримінації при здійсненні правосуддя", який проводився для суддів та адвокатів Чернівецької області.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua