Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

   

Відповідаємо на запитання мешканців сіл Дихтинець та Киселиця Путильського району Чернівецької області

Деталі

IMG 2331 1

Задля підвищення правової обізнаності громадян про систему та можливості безоплатної правової допомоги, а також для забезпечення доступу до послуг, які надаються в рамках такої правової допомоги, Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги області здійснено виїзне консультування громадян у Путильському районі Чернівецької області.

Заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Вижницького місцевого центру  Денис Лілія Юріївна проводила прийом громадян на базі сільських рад с. Дихтинець та с. Киселиця.

Детальніше...

Розвиток майбутнього кадрового потенціалу системи БПД

Деталі

2016 06 17З початку 2016 року представники Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги області провели низку зустрічей з керівництвом, викладачами та студентами вищих навчальних закладів міста Чернівці та області, які готують фахівців юридичного спрямування. 

Під час цих зустрічей працівники центрів з надання БВПД знайомили учасників із функціонуванням системи БПД у Чернівецькій області, процесом реформування органів юстиції, змінами та нововведеннями в системі БПД. 

Такі зустрічі проходили в атмосфері активних обговорень. Студентів, поряд із теоретичними та практичними аспектами функціонування системи БПД в області, цікавили питання участі в конкурсах на заміщення вакантних посад  у центрах, можливість долучитися до системи БПД. Результатами таких контактів стали домовленості керівництва Регіонального центру з надання БВПД з керівництвом вузів про проходження практики студентів старших курсів на базі Регіонального та місцевих центрів. 

Детальніше...

Знати про свої права повинні всі діти

Деталі

2016 06 15 M114 червня 2016 року Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовано роботу виїзного консультаційного пункту на базі Дитячого притулку Служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації.

Інформування мешканців притулку про права та обов’язки, які надає їм держава як громадянам країни, виховання дітей в дусі поваги до прав, свобод та інтересів інших осіб, розуміння можливості захистити свої права – основна мета проведення цієї зустрічі.

Детальніше...

Аліменти на дитину, яка досягла повноліття та продовжує навчання

Деталі

2016 06 14RЩодня до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звертається чимало людей. Значна частина звернень заявників стосується необхідності врегулювання аліментних правовідносин.

Так, до Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась мешканка міста з проханням надати їй правову допомогу у вирішенні питання про стягнення аліментів на повнолітню дитину на час її навчання.

Детальніше...

Консультації та роз’яснення з правових питань для людей з особливими потребами

Деталі

2016 06 14V

13 червня 2016 року в рамках розширення мережі виїзних консультаційних пунктів та забезпечення доступу соціально незахищених верств населення до послуг, які надає система безоплатної правової допомоги працівники Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели консультування громадян на базі Геріатричного будинку для людей похилого віку, що в с. Коритне Вижницького району Чернівецької області.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Питання призначення захисника під час судового розгляду обговорювали судді та представники адвокатури з працівниками Регіонального та місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги області
  2. Доступ мешканців Чернівецької області до безоплатної правової допомоги розширено
  3. Робота мобільного консультаційного пункту в селі Карапчів Вижницького району Чернівецької області
  4. По допомогу до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  5. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 14
  6. Звіт за травень 2016
  7. Суд відмовив у стягненні безпідставно нарахованої заборгованості
  8. Обговорення особливостей надання безоплатної правової допомоги з секретарями сільських рад
  9. Підвищення правової обізнаності студентської молоді
  10. «Маєш право знати» - радіопередача інформаційно-консультаційного спрямування для мешканців Чернівецької області
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua