Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

   

Інформування про безоплатну правову допомогу

Деталі

2016 05 26 М1Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання БВПД Ганна Акатріні взяла участь у тренінгу школи молодого вченого, який проводився з 23 по 25 травня 2016 року у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича.

Тренінг проведено з метою підвищення інтелектуального, освітньо-наукового та світоглядного рівня молодих вчених нашого краю.


Детальніше...

Семінар у Вижницькій загальноосвітній школі-інтернат ім. Н. Яремчука

Деталі

2016 05 26 В125 травня 2016 року начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Вижницького місцевого центру Юрієм Колодченком проведено семінар на тему "Правова допомога, як забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина" для учнів 10-11-х класів Вижницької загальноосвітньої школи-інтернат ім. Н. Яремчука.

В ході семінару вихованці та викладачі навчального закладу  поінформовані про порядок надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Із врахуванням пом’якшуючих обставин суд призначив покарання нижче від найнижчої межі

Деталі

Адвокат

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області на виконання постанови слідчого було видано доручення та призначено адвоката Олійнича Юрія Васильовича для здійснення захисту громадянина А. у кримінальному провадженні.

Детальніше...

Консультування громадян, які потребують стороннього догляду

Деталі

2016 05 24 К1З метою розширення доступу до безоплатної  правової допомоги  інвалідів, осіб похилого віку та людей з особливими потребами працівниками Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Артемом Дворським - начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами, Андрієм Гульчаком - заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами  та Юлією Олійник - начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги здійснено виїзд до Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату.

Детальніше...

Суд виправдав особу за недоведеністю її вини

Деталі

PopovaРегіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області на виконання постанови слідчого було видано доручення та призначено адвоката Попову-Завгородню Сніжану Григорівну для здійснення захисту громадянина Ю. у кримінальному провадженні.

Дії громадянина Ю. було кваліфіковано за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України, ознаками якого є носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.  

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua