Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч із студентським активом міста

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

   Директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко провів зустріч з студентським активом міста Чернівці, зокрема, представниками ГО “Студентська рада Буковини”, студентами Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія”, Чернівецького коледжу дизайну та економіки, яка відбулася в інтернет-центрі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка .

   В ході зустрічі Сергій Мінтенко ознайомив присутніх з поняттям первинної і вторинної правової допомоги та роботою Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

Детальніше...

Робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з профспілковим активом держустанов району

Деталі

PICT04992

У Вижниці відбулася робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з надання БВПД Юрія Сележана з представниками профспілкових організацій державних установ району за участю очільників районної державної адміністрації та районної ради.

Детальніше...

Робоча зустріч з представниками громадської приймальні безоплатної юридичної допомоги Української Гельсінської спілки з прав людини

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Світлана Штефанчук, директор Кельменецького місцевого центру з надання БВПД Ігор Усатий та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Ганна Акатріні провели робочу зустріч з представниками громадської приймальні безоплатної юридичної допомоги Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) у м. Чернівці.

     Робочій зустрічі передувало проведення прес-конференції за участю засобів масової інформації, яка була присвячена відкриттю громадської приймальні безоплатної юридичної допомоги УГСПЛ у м. Чернівці.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога в дії

Деталі

2016 04 08 ДанкоАдвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу, призначений за дорученням Чернівецького місцевого центру, домігся у суді стягнення з засудженого на користь потерпілої 200 000 грн. моральної шкоди.

У грудні 2015 року до Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за правовою допомогою, що передбачає представництво інтересів особи в суді як потерпілої у кримінальному провадженні звернулася  жителька міста Чернівці — пенсіонерка та інвалід 2 групи. Спонукало її до цього горе, яке сталося 7 листопада цього ж року — вбили її сина. За словами потерпілої він був її єдиним годувальником та помічником по господарству.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 13

Деталі

daidjestВийшов 13-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У поточному випуску ми зібрали важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж лютого-березня 2016 року, зокрема, щодо планів подальшого розвитку системи, інші актуальні питання її функціонування, статистичні дані щодо її роботи, а також, традиційно, приклади успішних адвокатських практик, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Завантажити випуск №13

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua