Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Проведення наради-тренінгу з працівниками Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернівецької області

Деталі

2016 03 12 Рег12 березня 2016 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області (далі – Регіональний центр) відбулася нарада-тренінг з працівниками Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернівецької області.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну у вступній промові зазначив, що захід, насамперед, організовано з метою налагодження  інформаційної взаємодії та обміну досвідом між  Регіональним та місцевими центрами з надання БВПД Чернівецької області.

Детальніше...

Робоча зустріч з деканом юридичного факультету

Деталі

2016 03 11 Yur Dekan10 березня 2016 року відбулася робоча зустріч між деканом юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Пацурківським Петром Станіславовичем та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання БВПД Акатріні Ганною.

Під час зустрічі обговорено діяльність юридичної клініки, яка створена та діє на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича з 2006 року, шляхи та можливості подальшої співпраці.

Детальніше...

Участь директора Кельменецького МЦ з надання БВПД в розширеній нараді по обговоренню основних заходів з профілактики підліткової злочинності

Деталі

2016 03 02 K1Директор Кельменецького місцевого центру з надання БВПД Ігор Усатий взяв участь у виїзній розширеній нараді з персоналом Сокирянського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції, до складу якої входять Кельменецький, Хотинський та Новодністровський сектори відділу державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області, яка відбулася в Кельменецькій райдержадміністрації.

На нараді йшлося про взаємодію підрозділів Сокирянського РВ КВІ з релігійними, правозахисними, громадськими та державними організаціями та установами.

Детальніше...

Працівники Чернівецького місцевого центру з надання БВПД взяли участь у семінарі-нараді

Деталі

2016 03 02 M2В рамках виконання плану роботи на І квартал 2016 року працівники Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Семенюк Л. Г. — начальник відділу попередньої роботи з клієнтами та Акатріні Г. П. — головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги відвідали з робочим візитом місто Сторожинець та взяли участь в семінар-нараді за участі начальника Сторожинецького районного управління юстиції Гоцуляка В.С., голови районної ради Лосіка І.І., директора Сторожинецького районного центру зайнятості Жар С.В, начальника Центру надання адміністративних послуг Сторожинецької РДА Савки Н.А.

Детальніше...

Робоча зустріч в управлінні Пенсійного фонду України у Вижницькому районі

Деталі

2016 03 01 V4За ініціативою Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено робочу зустріч з керівним складом управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі.

         Предметом обговорення було питання надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянам, які звертаються до районного управління Пенсійного фонду України з заявами про призначення пенсій та в документах яких наявні розбіжності персональних даних. Оскільки особам, у яких наявні розбіжності в документах, неможливо призначити пенсію без звернення до суду, окремі з них стають клієнтами Вижницького місцевого центру.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua