Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Аби попередити підкуп виборців на Буковині організовують спеціальні заходи

Деталі

286-1Масовий підкуп студентів-буковинців під час виборів. Ця інформація у 2015 році сколихнула соціальні мережі, її коментували провідні ЗМІ країни. Продати свій голос за сотні гривень тоді ладні були студенти, які навчались у Чернівцях. Кількох із них засудили за участь у підкупі виборців. Аби подібного не повторилось під час чергових виборів Президента України, які відбудуться у березні 2019 року, фахівці системи безоплатної правової допомоги спільно із представниками громадських організацій організовують спеціальні заходи.

Детальніше...

Комісія з експертно-правового аналізу оголошує конкурс з відбору адвокатів

Деталі

Adv-01З метою підвищення якості надання адвокатами безоплатної правової допомоги у кримінальних провадженнях, Комісія з експертно-правового аналізу (далі –Комісія), утворена на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між Координаційним центром з надання правової допомоги, Національною асоціацією адвокатів УкраїниУкраїнською фундацією правової допомогиУкраїнською гельсінською спілкою з прав людини та Харківською правозахисною групою, оголошує конкурс з відбору адвокатів-експертів, які будуть залучені до експертно-правового аналізу кримінальних проваджень, в яких адвокатами надавалась безоплатна вторинна правова допомога.

Детальніше...

Правові консультації отримали понад 2,8 тис. засуджених

Деталі

285-1На початок січня в установах виконання покарань працюють 111 точок доступу до БПД, з яких 14 – в слідчих ізоляторах. Функціонують 442 дистанційні пункти у приміщеннях органів з питань пробації.

Детальніше...

Як тимчасово виборцю змінити місце голосування?

Деталі

297-1Не завжди на час проведення виборів громадяни перебувають за місцем реєстрації, та це не означає, що вони не мають можливості взяти участь у виборах. 4 лютого 2019 року на базі Новоселицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області та філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області проводились зустрічі на тему «Як тимчасово виборцю змінити місце голосування?».

Детальніше...

Про булінг – учителям та учням

Деталі

283-1Чи можна вважати булінгом кепкування та насмішки? Які основні ознаки булінгу? Хто та в якій мірі несе відповідальність за вчинення булінгу? Про це розповідали учням Вижниччини та Путильщини фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua