Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзна нарада з питань соціального захисту учасників АТО

Деталі

2016 02 19 Kelm1Працівники Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у виїзній нараді за участі заступника голови Хотинської районної державної адміністрації Тетяни Кравецької. Нарада була присвячена питанням соціального захисту учасників АТО, які проживають на території Рукшинської об’єднаної територіальної громади (села Гордівці, Орестівка, Пригородок, Рашків, Чепоноси).


Детальніше...

Робочий візит на Глибоччину

Деталі

 

2016 02 18 glyboka1З метою організації роботи виїзних консультаційних пунктів у Глибоцькому районі відбулася робоча зустріч начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Чернівецького місцевого центру з надання БВПД – Людмили Семенюк та головного спеціаліста відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру – Ганни Акатріні з головою Глибоцької районної ради та керівниками територіальних органів місцевої влади Глибоччини.


 

Детальніше...

Зустріч з голово Чернівецької обласної ради

Деталі

OblasnaRada117 лютого в приміщенні Чернівецької обласної ради відбулась робоча зустріч директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькі області Аркадія Мунтяну з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном.

Під час зустрічі Аркадій Мунтяну поінформував голову обласної ради про діяльність центрів з надання  безоплатної вторинної правової допомоги на території області. Було звернуто увагу очільника представницької влади області на те, що функціонування та розвиток системи безоплатної правової допомоги не може бути успішним без активної участі в цьому соціальному проекті територіальних громад.

Детальніше...

Участь в роботі круглого столу

Деталі

2016 02 17 Seminar016 лютого 2016 року в приміщенні Чернівецької ОДА відбулось засідання круглого столу із обговорення проблем та перспектив розвитку об’єднаних територіальних громад, організованого Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації та Чернівецьким регіональним офісом з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади. Учасниками засідання круглого столу стали голови об’єднаних територіальних громад, новообрані сільські голови, представники Чернівецької ОДА та облради, державних установ та організацій.

Детальніше...

Семінар для голів органів місцевого самоврядування краю

Деталі

2016 02 17 seminar1На базі Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадієм Мунтяну в рамках навчань з підвищення кваліфікації проведено семінар для новообраних голів сільських та селищних рад краю.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua