Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

   

Робота виїзного консультаційного пункту у геріатричному пансіонаті для людей похилого віку

Деталі

2016 04 04 В1Працівниками Вижницького місцевого центру з надання БВПД з метою розширення доступу до правової допомоги було проведено виїзне консультування для людей похилого віку та інвалідів, які потребують стороннього догляду і допомоги, у Коритненському геріатричному пансіонаті.

Основними проблемними питаннями, що порушувались громадянами, та на які вони змогли отримати кваліфіковану відповідь, були питання спадкування та пенсійного забезпечення.

2016 04 04 В2Також серед присутніх розповсюджено буклети “Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?” з контактною інформацією Вижницького місцевого центру та телефоном call-центру системи безоплатної правової допомоги.

Створення бюро правової допомоги в контексті реформування органів юстиції

Деталі

2016 03 31 РЦ 1Сьогодні, 31 березня, в приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецький області Аркадія Мунтяну та першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Аксенії Адамчук на тему: «Створення бюро правової допомоги в контексті реформування органів юстиції».

Йшлося про нові можливості доступу громадян до отримання первинної та вторинної правої допомоги, нових електронних сервісів Мін’юсту через створення на базі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги бюро правової допомоги.

Посилання на фотозвіт з "Прес-коференції"

Детальніше...

Засідання круглого столу в Путилі

Деталі

2016 03 25PutKruglyiВ приміщенні Путильської районної державної адміністрації 24 березня відбулось засідання «круглого столу» на тему «Співпраця органів місцевого самоврядування, Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги та громадських організацій для забезпечення якісною первинною правовою допомогою вразливих категорій громадян, що проживають в сільській місцевості», організоване ГО "Волонтери Вижниці"

Участь у «круглому столі» взяли: Микола Савчук – голова Путильської РДА; Микола Шевчук – голова Путильської районної ради; Мацюк Людмила – заступник голови ГО «Волонтери Вижниці», керівник проекту;Максим Бахтєєв – депутат Вижницької міської ради, голова бюджетної комісії, юрист (юридична фірма «Курс»); Юрій Сележан - в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; голова об'єднаної територіальної громади, голови селищних та сільських рад Путильського району.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога сільським мешканцям Вижницького району

Деталі

2016 03 23V1Вчора, 22 березня 2016 року, в залі засідань Вижницької районної ради відбувся «круглий стіл» на тему «Співпраця органів місцевого самоврядування, Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги та громадських організацій для забезпечення якісною первинною правовою допомогою вразливих категорій громадян, що проживають в сільській місцевості».

Організаторами даного заходу виступила ГО "Волонтери Вижниці".
Метою зустрічі було інформування представників громад про початок роботи проекту «Виїзне консультування, як вид організації надання безоплатної первинної правової допомоги у громадах», а також обговорення підходів у формуванні графіків виїзних прийомів юристів у населених пунктах під час реалізації  зазначеного проекту. (Довідково: проект  виконується в рамках реалізації проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні", який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду "Відродження")

Детальніше...

Семінар в обласній науковій бібліотеці

Деталі

2016 03 23 Р122 березня 2016 року в Чернівецькій обласній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка, відбувся семінар за участі працівників Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, керівника Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради, студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича та юридичного коледжу, слухачів Буковинського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів та “Університету третього віку” Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування “Турбота”, а також працівників публічних бібліотек.

Детальніше...

Більше статей...

  1. ПОЧАТОК РОБОТИ КАБІНЕТІВ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПЕРВИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ
  2. Виїзний прийом громадян у місті Кіцмань
  3. Робоча зустріч з адвокатами
  4. Виїзна приймальня в Іспаській громаді
  5. Виїзний прийом громадян в с. Ожеве працівниками Кельменецького МЦ
  6. Проведення наради-тренінгу з працівниками Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернівецької області
  7. Робоча зустріч з деканом юридичного факультету
  8. Участь директора Кельменецького МЦ з надання БВПД в розширеній нараді по обговоренню основних заходів з профілактики підліткової злочинності
  9. Працівники Чернівецького місцевого центру з надання БВПД взяли участь у семінарі-нараді
  10. Робоча зустріч в управлінні Пенсійного фонду України у Вижницькому районі
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua