Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч директора Кельменецького МЦ

Деталі

20160128 113230

Відбулася робоча зустріч директора Кельменецького МЦ з НБВПД - Ігоря Усатого, начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання БППД – Юлії Олійник з директором Кельменецького районного центру зайнятості – Едуардом  Секретою та працівниками центру зайнятості.

Зустріч була проведена з метою налагодження партнерських відносин, побудови шляхів взаємодії та співпраці.

Під час  зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю, організацію та проведення спільних заходів, а також щодо направлення до Кельменецького місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, про що було підписано меморандум між Кельменецьким МЦ з НБВПД та Кельменецьким районним центром зайнятості.

Інформаційні буклети про послуги, які надає Кельменецький місцевий центр з надання БВПД, порядок їх отримання, орієнтовний перелік документів, які необхідно подати до центру для одержання безоплатної вторинної правової допомоги в цивільних та адміністративних справах, було передано працівникам районного центру зайнятості для їх подальшого розповсюдження.

Участь в.о. директора Вижницького місцевого центру в нараді Вижницької РДА

Деталі

10308353 232484043617212 581202762580821072 n 

В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання БВПД Юрій Сележан 02 лютого 2016 року взяв участь в нараді при першому заступнику голови районної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками служб, установ, організацій, а також за участю голів місцевих рад району.

До порядку денного були включені питання захисту прав дітей, виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей.

Під час наради в. о. директора Вижницького місцевого центру повідомив присутніх, що з метою розширення доступу до БПД для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а такождля дітей, які стали або можуть стати жертвами насильства в сім’ї, Вижницький МЦ готовий до співпраці та взаємодії з органом опіки та піклування, службою у справах дітей, громадськими організаціями.

Юрій Сележан поінформував про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час заходу були розповсюджені листівки “Безоплатна правова допомога” з контактами Вижницького місцевого центру з надання БВПД.

Вижницький МЦ, сходи громад

Деталі

Vijn 16 02 01 1В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання БВПД Юрій Сележан 27 та 31 січня 2016 року відвідав сходи місцевих громад міста Вижниця та села Слобода-Банилів Вижницького району.

 Під час зустрічі з членами місцевих громад Юрій Сележан поінформував про діяльність Вижницького місцевого центру з надання БВПД, повідомив про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, надав відповіді на питання щодо вирішення правових проблем у земельних, цивільних та сімейних спорах.

Під час заходу були розповсюджені листівки “Безоплатна правова допомога” з інформацією про можливість отримання безоплатної правової допомоги та контактами Вижницького місцевого центру.

Робочі зустрічі директора Регіонального центру

Деталі

University Post

В рамках виконання Плану заходів Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області щодо забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги директор Центру Аркадій Мунтяну 27 січня 2016 року провів робочу зустріч з Директором Чернівецької дирекції  УДППЗ «Укрпошта» Ярославом Цюпаком.

Детальніше...

Участь в проведенні презентації нового регіонального сайту для учасників бойових дій

Деталі

2016 01 26 Ch MC 3Директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко 25 січня 2016 року взяв участь в проведенні презентації нового регіонального сайту для учасників бойових дій на сході України та членів їх сімей, який був створений обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках реалізації плану заходів Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної  операції (учасників бойових дій та членів їх сімей) на 2015-2016 роки.

Адреса сайту для учасників бойових дій http://www.dopomoga-cv.gov.ua/

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua