Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

   

Участь директора Кельменецького МЦ з надання БВПД в розширеній нараді по обговоренню основних заходів з профілактики підліткової злочинності

Деталі

2016 03 02 K1Директор Кельменецького місцевого центру з надання БВПД Ігор Усатий взяв участь у виїзній розширеній нараді з персоналом Сокирянського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції, до складу якої входять Кельменецький, Хотинський та Новодністровський сектори відділу державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області, яка відбулася в Кельменецькій райдержадміністрації.

На нараді йшлося про взаємодію підрозділів Сокирянського РВ КВІ з релігійними, правозахисними, громадськими та державними організаціями та установами.

Детальніше...

Працівники Чернівецького місцевого центру з надання БВПД взяли участь у семінарі-нараді

Деталі

2016 03 02 M2В рамках виконання плану роботи на І квартал 2016 року працівники Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Семенюк Л. Г. — начальник відділу попередньої роботи з клієнтами та Акатріні Г. П. — головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги відвідали з робочим візитом місто Сторожинець та взяли участь в семінар-нараді за участі начальника Сторожинецького районного управління юстиції Гоцуляка В.С., голови районної ради Лосіка І.І., директора Сторожинецького районного центру зайнятості Жар С.В, начальника Центру надання адміністративних послуг Сторожинецької РДА Савки Н.А.

Детальніше...

Робоча зустріч в управлінні Пенсійного фонду України у Вижницькому районі

Деталі

2016 03 01 V4За ініціативою Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено робочу зустріч з керівним складом управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі.

         Предметом обговорення було питання надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянам, які звертаються до районного управління Пенсійного фонду України з заявами про призначення пенсій та в документах яких наявні розбіжності персональних даних. Оскільки особам, у яких наявні розбіжності в документах, неможливо призначити пенсію без звернення до суду, окремі з них стають клієнтами Вижницького місцевого центру.

Детальніше...

Виїзний прийом у Вижницькому ЦНАП

Деталі

2016 03 01 V2В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан провів прийом громадян у приміщенні  Вижницького центру надання адміністративних послуг.

 Під час прийому громадян Юрій Сележан надав правові консультації та роз’яснення законодавства особам, які потребували правової допомоги,  зокрема, з питань соціального забезпечення та земельних правовідносин.

 

2016 03 01 V12016 03 01 V3

Шляхи забезпечення доступу до правової допомоги мешканців Хотинщини

Деталі

2016 02 26 К1На виконання Плану роботи Кельменецького МЦ з НБВПД на I квартал 2016 року та з метою розширення доступу до БВПД у сільській місцевості 24.02.2016 року працівниками центру було здійснено виїзний прийом громадян у  с. Каплівка Хотинського району.

З 10 до 12 години у Каплівській сільській раді надавались консультації та роз’яснення з питань захисту прав споживачів, порядку нарахування пенсій та житлових прав громадян.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua