Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

   

Налагодження співпраці

Деталі

2016 02 16 KelmВідбулася зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігоря Усатого та начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлії Олійник з працівниками Кельменецької центральної районної  бібліотеки.

Під час зустрічі повідомлено про діяльність Центру, категорії осіб, які мають право на БВПД, обговорено майбутню співпрацю та проведення спільних заходів. Присутніх  цікавили питання доступності та якості надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Наприкінці зустрічі присутнім було надано інформаційно-роз'яснювальні матеріали для розповсюдження серед відвідувачів.

Робочий візит на Путильщину

Деталі

путильська районна рада

В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан з секретарем Путильської селищної ради Тамарою Різун 10.02.2016 провели спільний прийом громадян. Мешканці смт. Путила отримали вичерпні консультації і роз’яснення з правових питань.

Цього ж дня Юрій Сележан з робочим візитом відвідав Путильську  районну державну адміністрацію та Путильську районну раду. В ході зустрічі з головою Путильської районної державної адміністрації Савчуком М.П. та головою Путильської районної ради Шевчуком М.М. директор Вижницького місцевого центру повідомив про розширення мережі центрів правової допомоги та відкриття бюро правової допомоги, які прийдуть на заміну районним управлінням юстиції.

Під час зустрічі також обговорено Проект програми безоплатної правової допомоги населенню Путильського району на 2016 — 2017 роки за рахунок місцевого бюджету, який Вижницьким місцевим центром запропоновано внести на розгляд  сесії Путильської районної ради.

РОБОЧА ПОЇЗДКА В НОВОСЕЛИЦЬКИЙ РАЙОН

Деталі

Rada Novosel

09 лютого директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну спільно з директором Чернівецького місцевого центру Сергієм  Мінтенком та членами локальної робочої групи з фактичного обстеження основних засобів та приміщень здійснили робочу поїздку в м. Новоселиця. Робоча поїздка відбулась в рамках виконання плану з розгортання у Чернівецькій області мережі консультаційних бюро з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Шляхи доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

vimage1

Директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадієм Мунтяну проведено переговори з директором комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» Іваном Іванічеком.

В ході переговорів досягнуто домовленості щодо  розміщення інформації про надання безоплатної правової допомоги Регіональним та місцевими центрами з надання БВПД Чернівецької області в тролейбусах, що здійснюють перевезення громадян вулицями міста Чернівці.

Враховуючи, що тролейбуси є найбільш доступним видом транспорту для вразливих категорій населення, зокрема інвалідів, пенсіонерів та осіб похилого віку, розміщення інформації про можливість отримання безоплатної правової допомоги в тролейбусах сприятиме забезпеченню доступу до правосуддя.

 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

2016 02 09 GertsaВ містах Новоселиця та Герца Чернівецької області з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги відбулися робочі зустрічі за участю начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Чернівецького місцевого центру – Семенюк Людмили,  головного спеціаліста відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру – Акатріні Ганни, голів місцевих державних адміністрацій, начальників районних управлінь юстиції, керівників Центрів надання адміністративних послуг та директорів районних центрів зайнятості Новоселицької та Герцаївської районних державних адміністрацій.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua