Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   

Участь в.о. директора Вижницького місцевого центру в нараді Вижницької РДА

Деталі

10308353 232484043617212 581202762580821072 n 

В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання БВПД Юрій Сележан 02 лютого 2016 року взяв участь в нараді при першому заступнику голови районної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками служб, установ, організацій, а також за участю голів місцевих рад району.

До порядку денного були включені питання захисту прав дітей, виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей.

Під час наради в. о. директора Вижницького місцевого центру повідомив присутніх, що з метою розширення доступу до БПД для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а такождля дітей, які стали або можуть стати жертвами насильства в сім’ї, Вижницький МЦ готовий до співпраці та взаємодії з органом опіки та піклування, службою у справах дітей, громадськими організаціями.

Юрій Сележан поінформував про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час заходу були розповсюджені листівки “Безоплатна правова допомога” з контактами Вижницького місцевого центру з надання БВПД.

Вижницький МЦ, сходи громад

Деталі

Vijn 16 02 01 1В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання БВПД Юрій Сележан 27 та 31 січня 2016 року відвідав сходи місцевих громад міста Вижниця та села Слобода-Банилів Вижницького району.

 Під час зустрічі з членами місцевих громад Юрій Сележан поінформував про діяльність Вижницького місцевого центру з надання БВПД, повідомив про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, надав відповіді на питання щодо вирішення правових проблем у земельних, цивільних та сімейних спорах.

Під час заходу були розповсюджені листівки “Безоплатна правова допомога” з інформацією про можливість отримання безоплатної правової допомоги та контактами Вижницького місцевого центру.

Робочі зустрічі директора Регіонального центру

Деталі

University Post

В рамках виконання Плану заходів Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області щодо забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги директор Центру Аркадій Мунтяну 27 січня 2016 року провів робочу зустріч з Директором Чернівецької дирекції  УДППЗ «Укрпошта» Ярославом Цюпаком.

Детальніше...

Участь в проведенні презентації нового регіонального сайту для учасників бойових дій

Деталі

2016 01 26 Ch MC 3Директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко 25 січня 2016 року взяв участь в проведенні презентації нового регіонального сайту для учасників бойових дій на сході України та членів їх сімей, який був створений обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках реалізації плану заходів Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної  операції (учасників бойових дій та членів їх сімей) на 2015-2016 роки.

Адреса сайту для учасників бойових дій http://www.dopomoga-cv.gov.ua/

Детальніше...

Досягнуто домовленості про співпрацю

Деталі

16 01 22 akatr

Головним спеціалістом відділу взаємодії з субєктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ганною Акатріні була організована зустріч з головою Міського товариства інвалідів “Мрія” Любов’ю Свіріденко.

Під час зустрічі обговорено основні напрямки подальшої співпраці Чернівецького місцевого центру з надання БВПД та товариства інвалідів. Співпраця та взаємодія Чернівецького місцевого центру з товариством  «Мрія» надасть можливість забезпечити доступ до безоплатної правової допомоги інвалідам, які згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу» належать до однієї із вразливих категорій населення.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua