Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Участь в роботі круглого столу

Деталі

2016 02 17 Seminar016 лютого 2016 року в приміщенні Чернівецької ОДА відбулось засідання круглого столу із обговорення проблем та перспектив розвитку об’єднаних територіальних громад, організованого Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації та Чернівецьким регіональним офісом з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади. Учасниками засідання круглого столу стали голови об’єднаних територіальних громад, новообрані сільські голови, представники Чернівецької ОДА та облради, державних установ та організацій.

Детальніше...

Семінар для голів органів місцевого самоврядування краю

Деталі

2016 02 17 seminar1На базі Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадієм Мунтяну в рамках навчань з підвищення кваліфікації проведено семінар для новообраних голів сільських та селищних рад краю.

Детальніше...

РОБОЧА ПОЇЗДКА В РАЙОНИ

Деталі

images

15 лютого 2016 року директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну спільно з директором Чернівецького місцевого центру Сергієм  Мінтенком та членами локальної робочої групи з фактичного обстеження основних засобів та приміщень здійснили робочу поїздку в м. Кіцмань та м. Заставна. Робоча поїздка відбулась в рамках виконання плану з розгортання у Чернівецькій області мережі консультаційних бюро з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Зустріч з воїнами-афганцями

Деталі

2016 02 16 gromadaВ.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Сележан 15 лютого 2016 року взяв участь в зустрічі з воїнами-афганцями, присвяченій 27 річниці виведення військ з Афганістану.

Зустріч відбулася у залі засідань Вижницької районної ради за участі голів районної ради та районної державної адміністрації, керівників відповідних організацій та служб району.

Детальніше...

Участь у сходах громад

Деталі

2016 02 16 gromada1Упродовж 12-15 лютого 2016 року працівники Вижницького місцевого центру з надання БВПД в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання БВПД Юрій Сележан та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Юрій Колодченко відвідали сходи місцевих громад міста Вашківці,  села Іспас, села Майдан та села Слобода-Банилів Вижницького району.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua