Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч з головою Кельменецької селищної ради

Деталі

2015 11 19 Кельм18 листопада поточного року відбулася робоча зустріч директора  Кельменецького МЦзНБВПД Ігоря Усатого з новообраним головою Кельменецькї селищної ради Буняком Сергієм Леонідовичем з метою обговорення реалізації Програми безоплатної правової допомоги населенню   Кельменецького району на 2016-2017 роки та спільного пошуку механізмів  впровадження даної програми у смт. Кельменці.

Детальніше...

Тренінг 17-18 листопада 2015 року

Деталі

2015 11 17 117-18 листопада 2015 року в місті Чернівці Координаційним центром з надання правової допомоги  та ВГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного Департаменту США, за організаційного супроводу  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області проведено каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД у Чернівецькій області.

Фотозвіт про проведенний тренінг
Детальніше...

Меморандум з громадськими організаціями Кельменецького МЦ

Деталі

2015 11 04 Kelm 1У приміщенні Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч директора центру – Ігоря Усатого з громадськими організаціями: ГО «Промінь надії»,  ГО «Кельменецька організація учасників антитерористичної операції», РО Української спілки ветеранів Афганістану (Воїнів інтернаціоналістів) з метою визначення спільних  кроків для надання правової допомоги.

За підсумками зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері надання безоплатної  вторинної  правової допомоги.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ, ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

У регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (бюджетні установи у сфері управління Міністерства юстиції України) в обласних центрах (окрім міста Чернігова) та м. Київ розшукуються фахівці з комунікації!

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс для залучення фахівців, які зацікавлені у роботі у сфері комунікації у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – регіональні центри). Назва посади – «заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації».

Детальніше...

Участь у круглому столі представників Кельменецького МЦ

Деталі

2015 10 12 Кельм112.10.15р. директор Кельменецького МЦзНБВПД  Ігор Усатий та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Олійник взяли участь у круглому столі, який був організований для засуджених співробітниками Кельменецького РП Сокирянського МВ КВІ ВДПТСУ в Чернівецькій області. У заході також взяла участь директор Кельменецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Попович.

Ігор Усатий поінформував учасників заходу про діяльність центру, категорії осіб, які належать до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу та порядок її надання, детально розповів про процес роботи з клієнтами - від реєстрації заяви до призначення їм адвоката та ознайомив з поняттям первинної та вторинної правової допомоги.

Фотозвіт про подію

Детальніше...

Більше статей...

 1. Меморандум про співпрацю між Кельменецьким МЦ, Кельменецькою районною державною адміністрацією та Кельменецькою районною радою
 2. Керівники районної влади Путильщини підписали меморандум про співпрацю з Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги
 3. Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено виїзні прийоми громадян
 4. Вийшли друком буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»
 5. Відкриття Контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги
 6. Зустріч директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського з адвокатами
 7. Зустріч з Міністром юстиції України та директором Координаційного центру з надання правової допомоги
 8. Зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігоря Усатого з головами сільських рад Кельменецького району.
 9. Робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з наданння безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головами сільських рад с.Мілієве та с.Чорногузи.
 10. Кельменецький МЦ, зустріч з мешканцями села Росошани
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua