Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Виїзний прийом громадян у Недобоївській сільській раді

Деталі

2016 05 13 К2З метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги у сільській місцевості, 12 травня 2016 року директором Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  – Ігорем Усатим та працівниками центру: Артемом Дворським  - начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами та Юлією Олійник -  начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги здійснено виїзний прийом громадян у с. Недобоївці Хотинського району. 

Детальніше...

Обговорення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб

Деталі

Pereselentsiv-v-Katerynopoli

У приміщенні Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації відбулася зустріч із радником з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики України — Козловським О.В. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Чернівецького МЦ з надання БВПД — Акатріні Г.П.

Детальніше...

День відкритих дверей у Вижницькому місцевому центрі

Деталі

2016 04 28 1Вижницький місцевий центр з надання БВПД провів день відкритих дверей для учнів Вижницької гімназії.

Гімназисти поділилися своїми мріями в майбутньому повязати долю з професією юриста з тим, щоб використовувати знання для захисту основоположних прав та свобод громадян.

         В.о. директора місцевого центру Сележан Ю.І. ознайомив гімназистів з умовами роботи в центрі та розповів про місію та завдання  системи безоплатної правої допомоги.

З метою попередження домашнього   насильства у сім'ї Юрій Сележан повідомив про права та захист дітей та поінформував про роботу Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства.

2016 04 28 2

Мін’юст запрошує юристів взяти участь у конкурсі на посади керівників бюро правової допомоги

Деталі

PetrenkoМіністерство юстиції запрошує юристів, зокрема, молодих фахівців, взяти участь у конкурсі з відбору претендентів на посади керівників бюро правової допомоги, які з 1 вересня розпочнуть працювати по всій Україні в рамках розширення системи безоплатної правової допомоги. Про це сьогодні, 27 квітня 2016 року, йшлося під час брифінгу в Українському кризовому медіа центрі.

«Наша ціль, щоб у цих бюро з’явилися ті люди, які абсолютно не схожі на типовий образ державного службовця. Наша ціль – це прийом у бюро на керівні посади молодих вмотивованих людей, які мають юридичну освіту бакалавра чи вище. Але найголовніше – в них має бути бажання працювати в новій системі юстиції, допомагати українцям та захищати право і справедливість», - зазначив Міністр юстиції Павло Петренко.

Посилання на повтний текст

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua