Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

За чисте довкілля

Деталі

2016 04 23 01Упродовж квітня 2016 року працівники Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернівецької області долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та провели санітарно-екологічні заходи по благоустрою територій, прилеглих до будівель, у яких розміщені центри.

Зокрема, під час заходу працівники системи безоплатної правової допомоги висадили молоді кущі декоративних рослин, зокрема туї та самшиту, облаштували квітники уздовж алей, а також забезпечили вивезення твердих побутових  відходів, вилучених із ліквідованих стихійних сміттєвих мікроосередків. Фоторепортаж про роботу з благоустрою території Регіонального центру можна переглянути тут .

Круглий стіл з адвокатами

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

 

22 квітня 2016 року Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області спільно з Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області проведено круглий стіл з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, з питань особливостей оскарження рішень, дій або бездіяльності та відповідальності у сфері  державної реєстрації прав.

Детальніше...

Зустріч із студентським активом міста

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

   Директор Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Мінтенко провів зустріч з студентським активом міста Чернівці, зокрема, представниками ГО “Студентська рада Буковини”, студентами Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького юридичного інституту Національного університету “Одеська юридична академія”, Чернівецького коледжу дизайну та економіки, яка відбулася в інтернет-центрі Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка .

   В ході зустрічі Сергій Мінтенко ознайомив присутніх з поняттям первинної і вторинної правової допомоги та роботою Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

Детальніше...

Робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з профспілковим активом держустанов району

Деталі

PICT04992

У Вижниці відбулася робоча зустріч в.о. директора Вижницького МЦ з надання БВПД Юрія Сележана з представниками профспілкових організацій державних установ району за участю очільників районної державної адміністрації та районної ради.

Детальніше...

Робоча зустріч з представниками громадської приймальні безоплатної юридичної допомоги Української Гельсінської спілки з прав людини

Деталі
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
 

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Світлана Штефанчук, директор Кельменецького місцевого центру з надання БВПД Ігор Усатий та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Ганна Акатріні провели робочу зустріч з представниками громадської приймальні безоплатної юридичної допомоги Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) у м. Чернівці.

     Робочій зустрічі передувало проведення прес-конференції за участю засобів масової інформації, яка була присвячена відкриттю громадської приймальні безоплатної юридичної допомоги УГСПЛ у м. Чернівці.

Детальніше...

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua