Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

   

Лекції у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва

Деталі

2015 12 11 Вижн110 грудня 2015 року у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка начальником відділу  організації надання безоплатної вторинної правової  допомоги та роботи з адвокатами Вижницького місцевого центру з надання БВПД Колодченком Ю.Д. проведено лекцію на тему: “Права людини — законодавче регулювання в Україні ”.

2015 12 11 Вижн3

Зустріч з працівниками Кельменецького професійного ліцею.

Деталі

2015 12 11 Келм3В межах проведення заходів до Всеукраїнського тижня права директор Кельменецького місцевого центру з надання БВПД – Ігор Усатий  спільно з начальником Кельменецького районного управління юстиції – Василем Пуюлом провели спільну робочу зустріч з працівниками Кельменецького професійного ліцею.

Темою для обговорення було роз’яснення законодавства, а саме Закону України «Про  засади запобігання і протидії корупції».

По закінченні заходу з метою поширення інформації щодо послуг, які надає Кельменецький МЦ, всім бажаючим були надані буклети та інформаційні листівки про роботу центру та порядок надання безоплатної правової допомоги.


 


2015 12 11 Келм22015 12 11 Келм1

Інформаційна година у Сокирянський виправній колонії

Деталі

2015 12 10 Sokir108 грудня 2015 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Світлана Штефанчук та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Довганюк спільно з директором Кельменецького місцевого центру з надання БВПД Ігорем Усатим та працівниками місцевого центру начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артемом Дворським відвідали з робочим візитом Сокирянську виправну колонію №67.

Детальніше...

Круглий стіл до відзначення тижня Права

Деталі

2015 12 08 kr StilДиректор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну взяв участь в засіданні круглого столу Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області на тему: «Захист прав людини в Україні. Реформи Міністерства юстиції України».

Учасниками круглого столу стали також представники Чернівецької обласної державної адміністрації, Апеляційного суду Чернівецької області, Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області, Прокуратури Чернівецької області, Ради адвокатів Чернівецької області, студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів краю.

Детальніше...

Заходи у Вижницькому МЦ

Деталі

2015 12 02 ВижнЗ метою реалізації регіонального плану із відзначенння тижня права в Україні Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом 30 листопада – 1 грудня 2015 року  було організовано та проведено кілька заходів. Так, зокрема, 30 листопада у Вижницькому територіальному центрі соціальних працівників відбувся семінар, під час якого соціальні працівники були детально ознайомлені із перевагами системи безоплатної правової допомоги щодо захисту прав громадян. 1 грудня з цих же питань у Вижницькому районному центрі зайнятості відбулось тематичне навчання із зареєстрованими безробітними громадянами, які змогли отримати з перших вуст інформацію про діяльність центрів правової допомоги та можливості, які гарантує закон України «Про безоплатну правову допомогу». У свою чергу, під час робочої зустрічі директора Вижницького місцевого центру Сележана Ю.І. та головного редактора газети «Вижницькі обрії» Кисилиця М.В.  була досягнута домовленість про висвітлення на шпальтах зазначеного видання  цих та інших подій, пов’язаних із відзначенням тижня права, а також обговорення проблемних питань щодо дотримання та захисту прав громадян в Україні.

Фотозвіт про заходи

Більше статей...

  1. Робоча зустріч в управлінні соціального захисту
  2. Підписано меморандуми про співпрацю у Вижницькому МЦ
  3. 27 листопада 2015 року відбулося засідання круглого столу з адвокатами та представниками громадських організацій, які здійснюють захист прав людини, у тому числі учасників АТО
  4. Зустріч з головою Кельменецької селищної ради
  5. Тренінг 17-18 листопада 2015 року
  6. Меморандум з громадськими організаціями Кельменецького МЦ
  7. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ, ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
  8. Участь у круглому столі представників Кельменецького МЦ
  9. Меморандум про співпрацю між Кельменецьким МЦ, Кельменецькою районною державною адміністрацією та Кельменецькою районною радою
  10. Керівники районної влади Путильщини підписали меморандум про співпрацю з Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua