Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Обговорення стратегії роботи щодо підвищення рівня правової інформованості громадян

Деталі

2016 01 Ch MC 1Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги була ініційована робоча зустріч з Чернівецьким обласним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Раніше ними підписаний меморандум передбачає такого роду заходи. Директором Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Гришин-Грищук О.Б. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Акатріні Г. була обговорена стратегія роботи щодо підвищення рівня правової інформованості громадян з питань реалізації захисту їхніх прав та свобод і спільна робота, спрямована на сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг, в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги.

Робочий візит Консультативної Місії Європейського Союзу

Деталі

2016 01 obsse114 січня 2016 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках робочого візиту до Чернівецької області відвідала Консультативна Місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні).

КМЄС в Україні прибула до Регіонального центру у складі стратегічного радника з питань реформування прокуратури Гаральда Чіарло; фахівців відділу регіонального співробітництва КМЄС в Україні Пекки Гюютіайнена та Фіони Колдвелл; спеціаліста з питань реформування прокуратури Світлани Олійник; асистента відділу регіонального співробітництва Ганни Стрілецької.

В ході даного візиту було презентовано Місію.

Делегацію Місії було ознайомлено з роботою Регіонального центру та питаннями, пов’язаними з його діяльністю.

Детальніше...

Про "ONLINE КОНСУЛЬТУВАННЯ"

Деталі

Отримати консультацію з правових питань стало простіше! Нова рубрика сайту: «ONLINE КОНСУЛЬТУВАННЯ»

Відтепер у мешканців Чернівецької області, які відвідають сайт Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області, з’явилась можливість отримати кваліфіковану правову консультацію в режимі онлайн.

Для цього на сайті створено відповідну рубрику «online консультування».

Детальніше...

Показники якості роботи адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги протягом 2015 року

Деталі

Показники якості роботи адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги протягом 2015 року

Завдяки професійній роботі адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги Чернівецької області у 2015 році відносно 7 осіб було закрито кримінальні провадження за відсутності складу злочину, події злочину, не встановлення доказів для доведення винуватості особи у суді і вичерпання можливості їх отримання.

Також,  завдяки правильно обраній правовій позиції по справі та успішному захисту 89 осіб було звільнено від відбування покарання з випробуванням (на підставі статей 75, 79, 104 Кримінального кодексу України),  до 54 осіб застосовано норми статті 69 Кримінального кодексу України та призначено покарання нижче від найнижчої межі.

До того ж у 119 випадках якісна робота адвокатів стала результатом призначення мінімального строку (розміру) покарання.

         Таким чином, позитивні результати роботи адвокатів системи БВПД упродовж 2015 року є свідченням якісного надання безоплатної правової допомоги.

З Новим Роком 2016

Деталі

New Year 2016

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua