Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 93 гостей та відсутні користувачі

   

Долучайтеся до ініціативи з підвищення якості надання БПД

Деталі

280-1Зважаючи на те, що забезпечення безоплатної вторинної правової допомоги є пріоритетом діяльності системи БПД, Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) разом з Національною асоціацією адвокатів України, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Харківською правозахисною групою та Українською фундацією правової допомоги започатковано експертно-правовий аналіз кримінальних проваджень, у яких надається безоплатна правова допомога.

Детальніше...

Як відстояти свої права в разі травмування на вулиці?

Деталі

281-2Чи може людина, яка послизнулась і травмувалась на вулиці, отримати компенсацію за свої забої і переломи? Хто повинен нести відповідальність за стан доріг? Про це розповіли 29 січня 2019 року спеціалісти Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Правопросвітницькі заходи відбулися і на базі Сокирянського, і на базі Кельменецького районних центрів зайнятості.

Детальніше...

Як не потрапити у кредитну пастку

Деталі

277-1Невпинний розвиток інформаційних технологій суттєво розширив спектр послуг, які надаються у сфері електронної комерції. Так, значної популярності серед населення набуває отримання миттєвих онлайн-кредитів. Як не потрапити у скрутне фінансове становище через власну необізнаність із правовими наслідками подібних електронних операцій? Про це інформують фахівці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

За вчинення булінгу доведеться платити

Деталі

284-1Залякування, знущання, побиття, псування майна – це не дії злочинців, а те, що відбувається серед учнів у школах. Всі ці поняття об’єднує один термін – «булінг». Протягом 23 - 24 січня 2019 року на базі Чернівецької гімназії № 1 та Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ № 41 проведено цикл виховних годин з учнями шкіл на тему «Булінг – це не круто. Подолаємо його разом!».

Детальніше...

Кожен 11-й дзвінок щодо надання правових консультацій – із сімейних питань

Деталі

276-1У 2018 році до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги надійшло понад 80,3 тис. дзвінків щодо отримання правових консультацій. Це 35 % від загальної кількості дзвінків, яких загалом було понад 361 тис.

Детальніше...

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Безоплатна правова допомога

   

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua