Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Величезні можливості чи небезпека? Чернівецьким школярам розповіли, як правильно користуватись інтернетом.

Деталі

299-1День безпечного інтернету у світі відзначають у лютому місяці. З року в рік все більше буковинців користуються соціальними мережами. Навіть діти знають, як у такий спосіб спілкуватись, придбати товар через інтернет чи завантажити гру. Попри величезні можливості, які відкривають соціальні мережі, водночас експерти називають їх небезпечними. Чому? Про це дізнались учні 6 - х та 7-х класів Чернівецької загальноосвітньої школи № 11. Для них 20 лютого 2019 року організували правопросвітницький захід «Життя онлайн: інтернет – друг чи ворог».

Детальніше...

Право на захист у кримінальному провадженні

Деталі

496-2Право на захист у кримінальному провадженні та який порядок звернення для надання безоплатної вторинної правової допомоги обвинувачених, підозрюваних та засуджених? Ці питання обговорювали під час правопросвітницького заходу фахівець Хотинського бюро правової допомоги та працівники Хотинського районного відділення поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області, що відбувся 21 лютого 2019 року.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – січень 2019 року

Деталі

logodagest-200x141Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

Детальніше...

На Буковині адвокатів навчали, як покращити якість роботи і захистити себе від клієнтів - маніпуляторів

Деталі

498-1Чому важливо дотримуватись стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги? Тренінг на таку тематику організували для адвокатів, які лише розпочинають співпрацювати із системою безоплатної правової допомоги. Він відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 20 лютого 2019 року.

Детальніше...

Для фахівців системи БПД на Буковині організували низку тренінгів

Деталі

296-1Діяльність всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги дала можливість тисячам українців, зателефонувавши за безкоштовним номером 0 800 213 103, швидко та у зручний час дізнатися важливу інформацію, що стосується захисту своїх прав. Аби оператори контакт-центру мали змогу підвищити кваліфікацію, обговорити питання, які стосуються законодавчих змін та поділитись досвідом із своїми колегами, для них вкотре організували начальний тренінг. Він відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області 13 лютого 2019 року.

Детальніше...

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua