Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Робочий візит у Ленковецьку сільську раду

Деталі

2016 01 Kel 1Директор Кельменецького місцевого центру з надання БВПД Ігор Усатий, начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Олійник та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артем Дворський  відвідали з робочим візитом Ленковецьку сільську раду , під час якої зустрілися з головою сільської ради Присакарем Василем Милентійовичем. Під час зустрічі були обговорені питання надання первинної та вторинної правової допомоги відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” та подальшої співпраці щодо надання якісної первинної та вторинної безоплатної правової допомоги жителям с. Ленківці. Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію між Ленковецькою сільською радою та Кельменецьким місцевим центром з надання БВПД.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян

Деталі

2016 01 20 KelmНа виконання Плану роботи Кельменецького місцевого центру з надання БВПД на I квартал 2016 року директор центу Ігор Усатий, начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Олійник та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артем Дворський провели виїзний прийом громадян в приміщенні стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Кельменецького територіального центру соціального обслуговування у с. Ленківці Кельменецького району.

Детальніше...

Підписано Меморандум про співпрацю

Деталі

2016 01 Ch MC 2

Під час зустрічі головного спеціаліста відділу взаємодії з субєктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Акатріні Ганни з виконавчим директором ГО “Народна допомога” Анохіною Анастасією, яка відбулася 15 січня 2016 року, було підписано Меморандум.

У Меморандумі  йдеться про взаємну співпрацю між Місцевим центром та ГО “Народна допомога” щодо надання правової допомоги малозабезпеченим верствам населення. Також керівництво Чернівецького міського об’єднання громадян “Народна допомога” погодилося розмістити інформацію про Чернівецький МЦ з надання БВПД на своєму офіційному сайті: http://www.nardop.org.ua  в рубриці Юридична допомога.

Обговорення стратегії роботи щодо підвищення рівня правової інформованості громадян

Деталі

2016 01 Ch MC 1Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги була ініційована робоча зустріч з Чернівецьким обласним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Раніше ними підписаний меморандум передбачає такого роду заходи. Директором Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Гришин-Грищук О.Б. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Акатріні Г. була обговорена стратегія роботи щодо підвищення рівня правової інформованості громадян з питань реалізації захисту їхніх прав та свобод і спільна робота, спрямована на сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг, в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги.

Робочий візит Консультативної Місії Європейського Союзу

Деталі

2016 01 obsse114 січня 2016 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках робочого візиту до Чернівецької області відвідала Консультативна Місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні).

КМЄС в Україні прибула до Регіонального центру у складі стратегічного радника з питань реформування прокуратури Гаральда Чіарло; фахівців відділу регіонального співробітництва КМЄС в Україні Пекки Гюютіайнена та Фіони Колдвелл; спеціаліста з питань реформування прокуратури Світлани Олійник; асистента відділу регіонального співробітництва Ганни Стрілецької.

В ході даного візиту було презентовано Місію.

Делегацію Місії було ознайомлено з роботою Регіонального центру та питаннями, пов’язаними з його діяльністю.

Детальніше...

   
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua