Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Круглий стіл до відзначення тижня Права

Деталі

2015 12 08 kr StilДиректор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну взяв участь в засіданні круглого столу Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області на тему: «Захист прав людини в Україні. Реформи Міністерства юстиції України».

Учасниками круглого столу стали також представники Чернівецької обласної державної адміністрації, Апеляційного суду Чернівецької області, Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області, Прокуратури Чернівецької області, Ради адвокатів Чернівецької області, студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів краю.

Детальніше...

Заходи у Вижницькому МЦ

Деталі

2015 12 02 ВижнЗ метою реалізації регіонального плану із відзначенння тижня права в Україні Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом 30 листопада – 1 грудня 2015 року  було організовано та проведено кілька заходів. Так, зокрема, 30 листопада у Вижницькому територіальному центрі соціальних працівників відбувся семінар, під час якого соціальні працівники були детально ознайомлені із перевагами системи безоплатної правової допомоги щодо захисту прав громадян. 1 грудня з цих же питань у Вижницькому районному центрі зайнятості відбулось тематичне навчання із зареєстрованими безробітними громадянами, які змогли отримати з перших вуст інформацію про діяльність центрів правової допомоги та можливості, які гарантує закон України «Про безоплатну правову допомогу». У свою чергу, під час робочої зустрічі директора Вижницького місцевого центру Сележана Ю.І. та головного редактора газети «Вижницькі обрії» Кисилиця М.В.  була досягнута домовленість про висвітлення на шпальтах зазначеного видання  цих та інших подій, пов’язаних із відзначенням тижня права, а також обговорення проблемних питань щодо дотримання та захисту прав громадян в Україні.

Фотозвіт про заходи

Робоча зустріч в управлінні соціального захисту

Деталі

2015 11 30 Кельм 127 листопада 2015 року задля налагодження партнерських відносин з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування відбулась робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Ігоря Усатого, начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги   Юлії Олійник та начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артема Дворського з начальником Сокирянського управління соціального захисту населення Наталією Гладкою.

Детальніше...

Підписано меморандуми про співпрацю у Вижницькому МЦ

Деталі

30 11 2015 Вижн 1У Вижницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч в.о. директора центру Сележана Ю.І. з голововами Усть-Путильської сільської ради – Черв'юком І.П., Іспаської сільської ради – Гордійчуком О.Т., Коритнянської сільської ради – Колотило В.В.

В ході зустрічі були обговорені питання співпраці між центром та органами місцевого самоврядування щодо надання правової допомоги. За результатами зустрічі було підписано меморандуми про співпрацю, між Вижницьким місцевим центром з надання БВПД та вищезазначеними представниками територіальних громад.
Детальніше...

27 листопада 2015 року відбулося засідання круглого столу з адвокатами та представниками громадських організацій, які здійснюють захист прав людини, у тому числі учасників АТО

Деталі

ATO 127 листопада 2015 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області відбулося засідання круглого столу з представниками громадських організацій та адвокатами, які здійснюють захист прав людини, у тому числі учасників АТО, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Зустріч з головою Кельменецької селищної ради
  2. Тренінг 17-18 листопада 2015 року
  3. Меморандум з громадськими організаціями Кельменецького МЦ
  4. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДИ ЗАСТУПНИКІВ НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ, ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЇ РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ
  5. Участь у круглому столі представників Кельменецького МЦ
  6. Меморандум про співпрацю між Кельменецьким МЦ, Кельменецькою районною державною адміністрацією та Кельменецькою районною радою
  7. Керівники районної влади Путильщини підписали меморандум про співпрацю з Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  8. Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено виїзні прийоми громадян
  9. Вийшли друком буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»
  10. Відкриття Контактного центру системи безоплатної вторинної правової допомоги
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua